Jump to content

AO 2024


Helena

Recommended Posts

36 minutes ago, Milutinov Tata said:

 

Poslednje finale zenskog singla odigranog u dnevnom terminu je bio mec Ane i Sarapove 2008. Sledece godine Serena i Safina su igrale u vecernjem terminu.

 

Kod tenisera poslednji finalni mec igran u dnevnom terminu je bio duel Federera i Safina 2004. Naredne godine duela Safina i Hjuita je bio prvi koji se igrao u vecernjem terminu. 

 

NIsam siguran od kada se igraju nocni mecevi u Melburrnu. Kada je napravljen ovaj kompleks (za turnir 1988.), glavni stadion je imao pokretni krov pa je vec prve godine bilo meceva pod reflektorima, ali nisam siguran da li je to bilo zbog kise ili termina. 

Ma bravo, hvala za ovo, ja nikako nisam znala šta da pišem :classic_biggrin:

Pakleno, pakleno je vruće bilo.

Inače, moj je utisak da su Australijanci najviše napredovali u svemu, kako je samo RLA promenjena za 12 godina..

13 minutes ago, Milutinov Tata said:

 

Kako da ga ne voli covek (ako je Novakov navijac) :classic_biggrin:, cista emocija i osecaj da kao da sedi tu pored u dnevnoj sobi i da zajedno prolazite kroz svaki poen i sve sto se dogadja na terenu i oko njega. Ovo je bas HoF snimak.

Ha ne znam, lupa nekad ko prozor, a ne znam šta znači to HoF.

Link to comment
Share on other sites

Mats Wilander je promasio opet! Ali, Novak je sada izjednacio njegov rekord po broju osvojenih AO, to je ono sto najvise boli Matsa Wilandera... 

 

Moze da se napravi neki hall of fame budalastina Banjca i Pesikana koje su nalupetali tokom meceva svih ovih godina

 

iz glave mi Pesikanovo Zaklela se Serena posle tog izgubljenog finala na W od Sarapove da vise nikad nece izgubiti od nje i to se i desava

Link to comment
Share on other sites

On 1/23/2024 at 9:26 AM, Dracarys said:

Problem za Frica je što Novak nastavlja da dolazi do brejk lopti. Jeste se Tejlor izvukao time što nije dozvolio nijedan brejk, ali slaba je verovatnoća da će nastaviti da igra uvek dobro na ključnim poenima .

 

Novak se dobija ako mu ne daješ šansu.

Novak se dobija u 10% meceva.

Link to comment
Share on other sites

Evo da rezimiramo...

aryna_sabalenka_australian_open_2024_fin

 

90907f93-8f65-445a-9919-9a04e892c5d6_Jan

 

Bopana s Ebdenom osvojio AO i postao najstariji osvajač slema sa 43 godine :Hail:

TENNIS-AUS-OPEN-653_1706359761535_170635

 

Hsieh i Mertens osvojile trofej i zaboravile da ga ponesu posle ceremonije :classic_laugh:

IMAGE_1706437885.webp?auto=format,compre

 

Hsieh je pobedila i u miksu sa Zelinjskim :Hail: sad pogledah, žena ima 38 godina, mislila sam da je i starija.

TENNIS-AUSOPEN--32_1706242810689_1706242

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...