Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

Kako sam ispratio koliko je Divincenco doneo vise od Bransona, znao sam da ce sve otici u 3 lepe.

 

Ipak sam i dalje favorit, ako igra Gannis 99% uzimam poene, ostaju blk ili fg% imam dobre sanse na oba mesta.

Ako zaigra Mobley dosta ce da skrati i tvoj dvojac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mobli je jaje i veceras ce zaigrati posle ko zna koliko vremena.

 

Poeni su tvoji. Na fg, blk i ppm se lomi. Meni su blk najneizvesnije i imam osecaj da ce one prelomiti pobednika. A to ce Janis posle ponoci da ti donese.

 

Edit Djani mozda moze i td

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Cestitke @Chaos Is Me na prolazu dalje i zasluzenoj pobedi.

 

Moram da priznam da od kad igram fantazi ovo mi je najtezi poraz jer je DLo otkazao u poslednjem trenutku a trebao je da baci 6 asista i da ima 10-15 poena i prosli bi tako sto bi okrenuli PTS i AST. Sad mi je svakako puno lakse jer ni Gerijevi statsi ne bi pomogli, sa poenima bi ispali 6-5-2 i prisli asiste za jos 2 kolko je napravio, pa bi DLoovo odsustvo bilo jos teze. 

Da bih ubacio Markanca sa IR, dropovao sam Lendejla koji je sledeci mec imao 7blk. Trebao sam Dorketa, al jbg. Tesan tesan mecap ali je Chaos na suvi kvalitet prosao dalje.

 

 Velika mi je zal sto nisam imao priliku da ispratim sad od 3 poslednji mec Dloa i uzivo da pratim razvoj mecapa i navijam, ali sta da se radi. Markanac je isto propustio 2 tekme, posle je prodao i Simke. Uz bolju strategiju i bolji izbor sa FA mi smo ovo mogli da prodjemo (uzasno odigrano s nase strane), s druge strane i Chaos se nije preterano cimao na FA trzistu + mu se Ingram povredio.

 

  Tezak, bolan poraz, jer u slucaju pobede u slucaju poraza u narednom imao bih jos jedan mecap za prolaz i to je 4 nedelje kompetitivne fantazi plejof kosarke, koje su mi jako, jako nedostajale. Chaos je definitivno nas ripper u fantaziju, poslednji mec u fantasy playoffu smo upravo protiv njega igrali i izgubili '18  u finalu, ('20 je prekinuto dok smo bili slobodni u 1R..). 

 

Odigrace se do kraja za prestiz pa za dalje (naredne sezone) ce se videti sta i kako...

 

 

 

 

 

 

Edited by delgado
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Šta da kažem, jes me ukenjalo da pacov ne igra i možda je baš poetska pravda da vas taj tip jebe i u pravom životu i na fantaziju. Takođe vas je prodao momak iz Klivlenda jer nije obezbedio standardni DD. Da se Ingram nije sjebao možda bih ovo rešio i lakše. Nisam se nešto cimao u ovom match upu ali ko zna zna jebiga. Moji su odigrali dosta loše cele nedelje i red je da malo pojačaju tempo sada.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@Dzep dobra borba ali preveliki problem je odsustvo Embiida a onda ti i Jamal propusti poslednji mec. 

@vladaboss90 AD i Lebron vs Jokic🤣🤣

 

Čestitke, zasluženo i očekivano, ne može se protiv povreda. Ja zadovoljan dokle sam dogurao nakon svega što se izdešavalo, vidimo se sledeće sezone

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vladaboss90 said:

Valjda prvi put ove sezone gubim u TD, Jokara zakazao sinoc za jedan skok. On the other hand, Hachimura DD uz sedam trojki, tako da nemam prava da se bunim 😄

 

Da, ubijedjan sam bio da ce me Jokic masakrirati sinoc nakon vijesti o Jamalu. 

 

Ipak mora se reci da je Rui profitirao u 2 noci samo tako usled izostanaka prvo Lebrona pa onda AD, 2 DD u b2b a mislim da su mu to prvi DD ove sezone😀

 

Vcrs me resavaju Brown i Dejounte. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Kako me usra Bogdan, haos, ali kako sam odigrao ovu nedelju i koliko sam mogao da se posvetim fantasyju, verovatno sam i zasluzio da izgubim.

 

Bice zanimljivo veceras, 3 cat tesne, 2 su relativne, mnogo mogucnosti za taktiziranje tokom veceri i noci, a treba sutra za posao ustati... 😁

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@vladaboss90 dobar duel, bice zanimljivo vcrs. Ima par kategorija otvorenih, skokovi posebno mada mislim da se moze i do blokada. % suta, bacanja, ppm

 

Bas si ubio sa poenima i DD.

 

Da, bice bas interesantno, dosta kat moze da okrenes. Ipak, u boljoj sam poziciji i ocekujem da Jokara resi nedoumice jednim TDom 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@vladaboss90 cestitke, bas dobar duel. 

 

Hvala, cestitke i tebi na borbi, nijanse su odlucivale.

 

Bas dobra polufinala, ovde pobeda za jednu kat, tamo nereseno. Neka i finale bude interesantno i naravno da pobedi Jokic 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...