Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

3 hours ago, uini said:

neko je paul reed a neko gridi dick

 

 

Opaka partija Rida. Mi smo ga digli u poslednjim trenucima i oduzio nam se sa dva kata

Realno brojke ko da je Dejvis

 

Kako si ti prosao? Jel i tebi doneo pobedu? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, maXa88 said:

 

 

Opaka partija Rida. Mi smo ga digli u poslednjim trenucima i oduzio nam se sa dva kata

 

cekaj, kod vas je reed na FA?

uspeo si i b ligu da useres, nekad se tamo djuskao fantazi za primer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, maXa88 said:

 

 

Opaka partija Rida. Mi smo ga digli u poslednjim trenucima i oduzio nam se sa dva kata

Realno brojke ko da je Dejvis

 

Kako si ti prosao? Jel i tebi doneo pobedu? 

 

Maxo sta ti radis na ovom topiku ? Zar se ti nisi penzionisao ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, uini said:

 

cekaj, kod vas je reed na FA?

uspeo si i b ligu da useres, nekad se tamo djuskao fantazi za primer.

 

Znaci nije bio kod tebe nego te usrao. To mnogo objasnjava 😌

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

@Magia, cestitke; ne znam kako sam se sinoc nadao da mogu dobiti 7-6, valjda su u tome cari nepoznavsnja osnova matematike

 

Hvala, znaci ovaj beg iz zone ispadanja 🙂 


Moglo je lako biti i 7 6 za tebe, recimo Eubanks ti je zeznuo ppm, a Bogdan imao 5 to. Bez Eubanksa mislim da bih te dobio 7 6 zbog 1 izgubljene lopte manje. 

Link to comment
Share on other sites

aa izgubljene su me sjebale, bas sam se pitao sta sam prevideo

da, eubanksa sam uzeo, osim povrede nurka i zbog toga sto obicno ima tipa 4-4 iz igre za 16mins a sad za 27mins imao 2-2

i zair me je malko obogaljio

 

jebiga, tako je kako je

Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2024 at 6:19 PM, Zvezdinho said:

@Dracarys trepni dvaput iz 1st tier-a kao nisi otet.

Samo ti zezaj, povrediće se i tebi neko za plej of 😉

 

 

Teška sezona za mene, na dnu tabele sam, B liga je izvesna. Jedino me Alen i Adebajo nisu razočarali što se tiče doprinosa, sve drugo je krenulo loše. Zajon je teški promašaj, ovih sezona kada se nikada lakše dolazi do nekih abnormalnih poenterskih učinaka, kurta i murta ima preko 20 poena, Zajon nema ni 22 ppg.

 

Morent me je posebno sahranio, a i ESPN sa njim. Prošle sezone su najlaganije suspendovani igrači išli na IR, još je i taj isti Morent išao na IR za onih 8 utakmica. Ove sezone ne može, niti je ESPN objavljivao da li može ili ne može. Na Yahoo je išlo na IL najlaganije. Dao mi je 9 utakmica i posle season ending injury, sjajno. Nemam mogućnosti ni da ga trejdujem da povratim neki kvalitet.

 

Ben se vraća večeras, ali kasno Marko na Kosovo stiže. Detroit je ubedljivo najgluplja ekipa u ligi, ekipa ima skor 4-453034, ali oni još govore kako planiraju da pojačaju ekipu, razjebaše mi Ausara skroz, ali je sasvim izvesno da će u martu biti TOP40 igrač lige, kada šutnu Bojana i ostale balavandere nakon dedlajna. Stjuart je solidan. THT, jebi ga, najavili da će biti starter pre sezone, ko bi rekao da će 22-ogodišnjaka da menja Kris Dan kome davno nije mesto u NBA. Izgubio je mesto u rotaciji, ali bi možda mogao biti opasan u martu, sada slobodno visi na FA. Hejvord je bio dobar, dok se nije povredio.

 

Užasna sezona. Nemam po čemu lepom da je pamtim. Ovo nikad, ni u jednoj fantazi ligi nisam imao, ni blizu. Žao mi je samo što ću da sahranim B ligu sledeće sezone, ni krivu ni dužnu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, uini said:

@Dracarys, na espnu je pisalo da suspendovani igraci nece moci na IR

 

a mislim da je isto bilo za miles bridgesa prosle sezone i jos nekoga

Ja to nisam video, a tražio sam. Prošle sezone su svi suspendovani igrači išli na IR.

 

12 hours ago, LayupFromTheMidget said:

tier 5 znanje.

Tier 5 znanje ima titulu koju ti nikad nećeš da vidiš.

Link to comment
Share on other sites

Dosao sam samo da vidim da li ce VIni da kuka zbog Hartovog TD 😁

 

Cik pogodite ko je protiv mene imao TD

 

Spoiler

Clarkson had 20 points, 11 assists and 10 rebounds – the first triple-double of his career – and the first for the Jazz in a regular-season game since Carlos Boozer had one on Feb. 13, 2008, a stretch of 1,256 games.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...