Jump to content

Nfl Fantasy 2023 - B liga


karipesic

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Čestitke šampionu, srećno u play-offu. Nisam se uspeo ušunjati u zadnjem trenutku... Dobar po poenima, ali protivnici bolji. Svejedno, zadovoljan ekipom koju sam imao.
 
Spoiler

image.png

 

Tua meni doneo 9 od projektovanih 22 poena. Da je doneo mizernih 12 ti bi isao u PO, a Sky kuci. Ovako, nemas srece, sada vec uslo u poslovicu: "Baksuz si ko Lineker na fantaziju. "

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Contador54 said:

Cetvrtfinale vs @Romantik i njegovih Ubica bez haubica 🙂 

 

Vrhunski je popunjen na RB poziciji, pa se sve nadam da ce onaj kog ostavi na klupi imati najvise poena. Ja se uzdam u Daka i nadam se da bi JJ mogao da isporuci ozbiljne brojke nakon izlaska iz povrede.

 

Ja se nadam da ce moji defanzivci napraviti razliku, odlicni su, plus da kralj Henri ponovi partiju od juce i bice dobre borbe 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Romantik said:

Ty Chandler, mislim da je ovo waiver sezone, alal vera coveku koji ga je pokupio.

Ja ga pokupio i sat pred mec mi popusti hrabrost pa stavim Rida u flex umesto njega..Svakako i od Rida ocekujem poene 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako neslavan kraj sezone, izgubio sam od protivnika ciji je QB imao celih 6 poena :frusty:

 

Treba ponajvise da zahvalim mojim defanzivcima koji su cele sezone bili odlicni i onda u najvaznijem mecu podbace totalno, ali glavni utisak je ipak moj visegodisnji ljubimac, Derik Henri, iz 20 dodira sa loptom, da, i slovima, dvadeset, uspeo je da skupi celih 10 jardi. Pretpostavjam da mu je ovo bez dileme najgora partija u karijeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sjajno QF sa odlicnim @Zijan
Ispostavice se da je na kraju presudio moj waiver odbrana Cikaga u poslednjem momentu inace moglo bi se reci da je on vise zasluzio pobedu, mnogi igraci su mi se povredjivali u toku tekmi a moji su masovno podbacivali. Ali eto, mnogo srece i nesto malo znanja i eto mene u SF. Idemo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke @nlavrnja retko dominantna sezona i postpuno zasluzen plasman u visi rang.

 

Moji su se raspali i plejofu, na kraju utesna pobeda u borbi za sedmo mesto, a i to umalo da izostane s obzirom da sam na klupi ostavio dva trkaca sa po 25 i 24 poena :frusty: a startovao mi Henry koga su ocito godine konacno stigle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad vidim da se nisam oglasio. Hvala na cestitkama, mnogo mi je draga ova titula, bas dominirao cele godine i posle duzeg vremena da me ekipa ne nervira i ne sjebava pracenje samih utakmica, sta vise suprotno 😁

 

@Contador54 ides i ti, posto sam bio prvi i u regulareu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...