Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

28 minutes ago, Brat od Korneta said:

To je 7 El igraca i Sestina 8. 

 

Fali tu još pet šestina do 8 😅

 

Šalu na stranu, ljudi, argumentujete nam ovde zašto bi trebalo da pobedimo Efes, jer što? Bitno je da se poraz klasifikuje kao kiks, a pobeda ne glorifikuje? Mislim ok, al' to je stvarno sad apsolutno nebitno. Valjda je do sad postalo očigledno da se ne lupaju recke Željku, što ne menja činjenicu da su neke ovosezonske partije i rezultati blamantni.

 

Trenutno nam je samopouzdanje takvo da se jednostavno niko ne usuđuje da očekuje da ćemo pobediti nekoga na EL gostovanju, u kakvoj god da su situaciji sa rosterom, jer su naši odlivi mozgova sad već predvidivi i često jači od bitnih izostanaka protivnika. 

 

Naravno, to ne znači da se ne nadamo pobedi i da ne treba da postoji neki optimizam na duže staze, jer ovo za sad solidno podseća na prošlu godinu i treba da postoji svest da stručni ljudi konstantno rade na svemu onome što i naše laičke oči primećuju kao očigledne boljke. 

 

Čeka se da se stvari poslože, a do tad:

 emotional-rollercoaster.gif

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Luchifer89 said:

Da vam rešim ovo - Clyburn 45pts za 40min ; Jaramaz 0-6 za 1, Anđuša 1-7 za 3; gubimo jednocifreno

Samo pazi da vas ne zatrpa neki anonimi Turcin. Bolje Clayburn od njega znas da moze i da hoce. Ali ako te zatrpa Turski Lazarevic onda ima da bude i kuku i lele.

Link to comment
Share on other sites

Samo pazi da vas ne zatrpa neki anonimi Turcin. Bolje Clayburn od njega znas da moze i da hoce. Ali ako te zatrpa Turski Lazarevic onda ima da bude i kuku i lele.
Ne biramo mi ko će da nas trpa.
Ne pravimo razliku između turskog i američkog trpača.
Mi volimo da primamo....koševe
  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

 

dobar tekst, tj zabavan za citanje ali ujedno i sa pogresnom premisom, valjda da bi se napeavila tenzija u prici, neophodna za proper uzivanciju u citanju: aleksa je microwave scorer i microwave podgrejivac (??) odbrane, tako da ga zeljko koristi taman kako treba; ne verujem da ima iluzije da ce on posred svog prajma postati nesto drugo, pogotovo sto je ovo sto jeste, super.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

dobar tekst, tj zabavan za citanje ali ujedno i sa pogresnom premisom, valjda da bi se napeavila tenzija u prici, neophodna za proper uzivanciju u citanju: aleksa je microwave scorer i microwave podgrejivac (??) odbrane, tako da ga zeljko koristi taman kako treba; ne verujem da ima iluzije da ce on posred svog prajma postati nesto drugo, pogotovo sto je ovo sto jeste, super.

walter-white-your-welcome.gif

:classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...