Jump to content

PDF Automoto sportovi - Predlozi, pitanja, zalbe


Borko

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Ljudi ja ne postizavam od posla - i to ce jos neko vreme biti tako - mogu ili da smandrljavam najave za trke ili da se jave dobrovoljci (nemojte da sve spadne samo na kolegu Huanpabla)...

Ko ce da radi Austriju?

Link to comment
Share on other sites

Meni je mama u poseti pa zongliram to sa obavezama na poslu - ne mogu godisnji da izvadim kako sam planirao jer sam iznenada ostao sam u timu, resavamo sef i ja ali tesko je naci adekvatan kadar koji nam treba ovako "na buku" u kratkom roku. Tako da trenutno radim 10-12-14 sati dnevno (ajd' nije bas 100% intenzitet celo vreme, tako da imam kad da gvirim na forum tokom dana) i uz sve ostalo mi je nemoguce da nadjem vremena da sednem, osmislim i uoblicim tekst za najave trka kako dolikuje.

(plus jos uvek nisam ogdledao ni Indi na Laguni sto sam propustio uzivo, skinuo sam sa torenta ali nemam kad)

Tako da mozete racunati da mi do daljnjeg treba pomoc za svaku najavu osim ako ne kazem da cu ja da radim... 😐 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, alberto.ascari said:

Meh, šteta, nisam video, rado bih napisao, volim Spielberg i bio sam više puta.

 

Ako hoces, slobodno uzmi Austriju, ja kao sto rekoh pri upisu tek danas popodne sam planirao da sednem i napisem, tj tek tad cu imati vremena, tako da jos uvek nisam poceo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Romantik said:

 

Ako hoces, slobodno uzmi Austriju, ja kao sto rekoh pri upisu tek danas popodne sam planirao da sednem i napisem, tj tek tad cu imati vremena, tako da jos uvek nisam poceo.

 

 

Dogovoreno.☝️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...