Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, bodo said:

dobro si razumeo i dao je usporedbu sa služenjem zatvorske kazne i vremena provedenog u pritvoru odnosno da li se isto računa u kaznu međutim na kraju je dodao ' ne znam možda ja grešim'

Zavisi sta tacno pise u odluci. ako stoji samo "dva meseca", onda bi i imao neku sansu. ako stoji "jos dva meseca", onda ne. i ako stoji, "kazna do 28.2.", onda takodje ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Zavisi sta tacno pise u odluci. ako stoji samo "dva meseca", onda bi i imao neku sansu. ako stoji "jos dva meseca", onda ne. i ako stoji, "kazna do 28.2.", onda takodje ne.

da to je već eksplicitno

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wingwalker said:

Ne bi ja to lomio preko kolena.
A šta ako sad na derbiju padne na kolena i celiva grb?
Posle opet legenda, pitajte ljude koji me znaju...komentator grca dok suze padaju po statsima...

A koje navijanje najvernijih bi ga nateralo da ide da ljubi grb?

Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Otkud znam šta je kome Savić pričao. Mene interesuju govnari u mom dvorištu.

Oko govnara ja to gledam ovako. 10miliona covicu u ruke, 10 miliona Zeljku. Ko stvara bolji tim? Po ovome od ove godine ispada da bolje lovom rukovodi Covic. To je i Coviceva poruka. Ako nemam para moram da ostanem duzan i ruzan i kriv. Stim sto on nece da kaze obecali ste pa da prozove koga treba.... Dva puta ostajemo bez novca usred sezone .... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Da sam sebe citiram:

 

Ili je ok pozvati ljude da se vrijeđa protivnik?

Nije ok. Ali, da li je zaista pozvao da se vredja protivnik? Da li je rekao, kako da ga vrredjaju ili je citirao kako su ga vredjali i kako ce ga mozda vredjati zbog ovog cinkarenja?

 

Zato kazem, eksplicitno nije ili ja nisam cuo. Ali, da je otvorio vrata da neko vredja, moze biti. Semanticko-pravne nijanse...

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Nije ok. Ali, da li je zaista pozvao da se vredja protivnik? Da li je rekao, kako da ga vrredjaju ili je citirao kako su ga vredjali i kako ce ga mozda vredjati zbog ovog cinkarenja?

 

Zato kazem, eksplicitno nije ili ja nisam cuo. Ali, da je otvorio vrata da neko vredja, moze biti. Semanticko-pravne nijanse...

Ozbiljno ovo pišeš?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

 

 

Zato kazem, eksplicitno nije ili ja nisam cuo. Ali, da je otvorio vrata da neko vredja, moze biti. Semanticko-pravne nijanse...

Kakve nijasne 😄 Otvoren je fornt za derbi i kup. Na tviteru je krenulo prozivanje Savica od mase.

Edited by suptil
slovo
Link to comment
Share on other sites

Nažalost, nemoguće ga je ignorisati i pratiti samo Duška i ove momke, mora čovek da bude u centru pažnje i to gotovo uvek u negativnom smislu...Pa jbt, izađi kaži, to i to smo uradili, kaznili su nas tako i tako, mislimo da je moglo drugačije zbog toga i toga...ali džaba, za njega mi ide ona iz maratonaca..."žao mi je što ste moji...." 😔

Edited by ZiS
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Ozbiljno ovo pišeš?

Naravno. Pravno mu, ako sam sve dobro cuo, nista ne mozes.

Just now, ZiS said:

Nažalost, nemoguće ga je ignorisati i pratiti samo Duška i ove momke, mora čovek da bude u centru pažnje i to gotovo uvek u negativnom smislu...Pa jbt, izađi kaži, to i to smo uradili, kaznili su nas tako i tako, mislimo da je moglo drugačije zbog toga i toga...ali džaba, za njega mi ide ona iz maratonaca..."žao mi je što ste moji...." 😔

Pa, rekao je da ima svoje krvice i istina je da se na tom delu price vrlo kratko zadrzao.

 

Vise se macevao sa vanjskim i unutrasnjim neprijateljima. Bas da nije bilo potrebe da to radi, ne bi se moglo reci. Da li je moralo ovako, na ovakav nacin... ne znam. Ali, ako ima osnove za ono sto je pricao, ne zameram mu mnogo. Bio je konkretniji i jasniji nego inace. To pozdravljam.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@drakon1 pa samim tim sto je pomenuo nemojte da se zacudite da ga zovu tako(da ne ponavljam njegove reci) jeste inderektan zov(ili ti mig) navijacima da ga tako zovu.

 

I opet ti kazem bas zanimljivo vreme kad je dosao da prica o Zokiju tuzibabi. Jer je mogao to i posle derbija(jer kako on kaze nece se zaliti na odluku). Ovako je samo iskoristio da digne tenzije i mrznju do maksimuma.

 

Ti mislis da ce nasi navijaci biti mirni po pitanju ovoga i plus sto je on zapalio fitilj?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drakon1 said:

Naravno. Pravno mu, ako sam sve dobro cuo, nista ne mozes.

Pa, rekao je da ima svoje krvice i istina je da se na tom delu price vrlo kratko zadrzao.

 

Vise se macevao sa vanjskim i unutrasnjim neprijateljima. Bas da nije bilo potrebe da to radi, ne bi se moglo reci. Da li je moralo ovako, na ovakav nacin... ne znam. Ali, ako ima osnove za ono sto je pricao, ne zameram mu mnogo. Bio je konkretniji i jasniji nego inace. To pozdravljam.

on priznaje krivicu samo smatra da je kazna prekomerna. sukus onog dela koji se tiče Campazza.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao osnovna kvalifikacija Čovića kao predsednika kluba uvek se navodi sposobnost plivanja u govnima. U tom duhu bi onda i ovi potezi Zoran Savića bili dobar početak karijere funkcionera u našoj domovini. Moramo se držati sistema vrednosti koji smo izabrali.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

@drakon1 pa samim tim sto je pomenuo nemojte da se zacudite da ga zovu tako(da ne ponavljam njegove reci) jeste inderektan zov(ili ti mig) navijacima da ga tako zovu.

 

I opet ti kazem bas zanimljivo vreme kad je dosao da prica o Zokiju tuzibabi. Jer je mogao to i posle derbija(jer kako on kaze nece se zaliti na odluku). Ovako je samo iskoristio da digne tenzije i mrznju do maksimuma.

 

Ti mislis da ce nasi navijaci biti mirni po pitanju ovoga i plus sto je on zapalio fitilj?

Zato sam i rekao "indirektno, mozda".

 

Covic je jos pre mesec dana najavio ovu KZS. E sad sto je pred derbi u EL... Neki dan je neko pitao zasto se ne oglasava. Nikad svima pravo sta god da uradi...😀

 

Vidi, ako je Savic kenjao okolo, onda je doprineo ovoj situaciji i neki backlash moze da ocekuje.

 

I da budem potpuno jasan: NE, TO NE ZNACI, DA SE TREBA TOLERISATI DIVLJANJE, FIZICKI OBRACUN ILI VERBALNO VREDJANJE ISPOD NEKOG DRUSTVENOG KONSENZUSA KOJI INACE KOD NAS VLADA.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

pa samim tim sto je pomenuo nemojte da se zacudite da ga zovu tako(da ne ponavljam njegove reci) jeste inderektan zov(ili ti mig) navijacima da ga tako zovu.

 

To je skandiranje koje je već bilo na utakmicama sa partizanom.

Link to comment
Share on other sites

Koliko bi mi tek bili jak klub da se ovoliko ozbiljno i posvećeno bavimo košarkaškom problematikom koliko se bavimo ovim ne znam ni kako da ga nazovem... kontraobaveštajnim radom? Al' dobro, sada makar imamo ozbiljnog trenera i stručni štab, to je valjda dovoljno što se tiče sportskog dela... A da, tu je i Dozet, my bad.

 

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posto se Nebojsa pored terena druzi sa Kampacom sede blizu jedan drugom na EL utakmicama, ne bih se iznenadio da posto Kamapco u kupu briljira i razmontira Partizan trkne u zagrljaj Covicu (vid specijalnog rata) kao neka vrsta rezije, da razgali dodatno navijace i da dodatno isfrustrira navijace Partizana. Sam nisam verovao usima kad sma cuo koliko se navijaci Partizana plase Kampaca tj. misle da Partizan protiv ovakve Zvezde nema sanse. Ta slika bi usla u spice i dodatni zamajac bi dala peckanju u nastavku sezone.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...