Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Večeras su nam šanse kao piletu protiv mesara. Em smo dosta oslabljeni, em bi Oly bio favorit i da smo kompletni. Oni su em ekipa koja ima više poena u rukama od nas, em mogu da pritegnu odbranu na elitni nivo. Nadam se da ćemo odigrati kompetitivnu utakmicu mada stvarno nije lako fokusirati se na parket pored svega što se dešava oko kluba i u vezi sa klubom. 

Ne igraju im Fall i Black. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Večeras su nam šanse kao piletu protiv mesara. Em smo dosta oslabljeni, em bi Oly bio favorit i da smo kompletni. Oni su em ekipa koja ima više poena u rukama od nas, em mogu da pritegnu odbranu na elitni nivo. Nadam se da ćemo odigrati kompetitivnu utakmicu mada stvarno nije lako fokusirati se na parket pored svega što se dešava oko kluba i u vezi sa klubom. 

Čekajte, vidim da se potencira da smo jako oslabljeni, ko nama uopšte fali veceras osim Martina? Njima Fal nama Martin?
Ne vidim sto smo unapred upisali poraz od 25 razlike kao da nam fali 8 igraca? Jedino ako nisam ispratio pa nam jos bitnih igraca fali? 
 

Oly po imenim nema top 4 ekipu u EL, ali su sjajno uigrani i igraju odlicno. Mislim da je ogroman plus za nas izostanak Fala, jer ne vidim nacin da njega branimo.

Bugarin igra MVP sezonu, svaka cast, ali evo Bentila i Petruseva pa neka ga celendzuju. Walkup, Papanikolau perfektni igraci sistema kao sto je poznato. 
Slukas drzi visok nivo igara iz prethodnih sezona.

Canaan za sada slabo, rekoh vec da se bojim nekih njegovih trojki veceras.

Definitivno su favorit, ali mislim da se (kao i uvek) ovde na forumu kuka unapred previse.

 

inace, fanfekt koji nikoga vrv ne zanima: igrao sam protiv Vezenkova na jednom juniorskom turniru u Solunu, igrao je za Aris tada,dao je 27-28p, i pobedili su nas nesto malo (3-4 razlike). Govorilo se tada da je slabovid na jedno oko, ne znam je li istina ili legenda 😂

Edited by bosMan_jr
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Ima nas koji smo planirali da gledamo utakmicu i pre dovodjenja Kampaca... ni prvi ni poslednji put da im 'sajt' puca ili baguje ...  kakva organizacija u i oko kluba, takav i site za prodaju karata.

Pa mora da se ograniči broj ljudi, jer ne može da se dođe u situaciju da se u jednom momentu u korpu ubaci mngoo više karata nego što je u prodaji.

Link to comment
Share on other sites

Ma biće 10 000 ljudi protiv Barse i vjerovatno će neki sezonci izvisiti za ulaz. Spremite se na taj scenario, seoski klub jbg. 

 

I ovo oko zabrane registracije, iole ozbiljan klub ne bi dozvolio da do toga dođe ali kad se već desilo, reakcija je morala da bude momentalna a ne da čekamo da dođe novi igrač. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Čekajte, vidim da se potencira da smo jako oslabljeni, ko nama uopšte fali veceras osim Martina? Njima Fal nama Martin?
Ne vidim sto smi unapred upisali poraz od 25 razlike kao da nam fali 8 igraca? Jedino ako nisam ispratio pa nam jos bitnih igraca fali? 
 

Oly po imenim nema top 4 ekipu u EL, ali su sjajno uigrani i igraju odlicno. Mislim da je ogroman plus za nas izostanak Fala, jer ne vidim nacin da njega branimo.

Bugarin igra MVP sezonu, svaka cast, ali evo Bentila i Petruseva pa neka ga celendzuju. Walkup, Papanikolau perfektni igraci sistema kao sto je poznato. 
Slukas drzi visok nivo igara iz prethodnih sezona.

Canaan za sada slabo, rekoh vec da se bojim nekih njegovih trojki veceras.

Definitivno su favorit, ali mislim da se (kao i uvek) ovde na forumu kuka unapred previse.

Izgleda da ni Blek nece igrati..

Link to comment
Share on other sites

Otkud vam da ne igra Fol? Barcokas rece da je trenirao, da jos oseca posledice virusa, ali ce igrati onoliko koliko bude potrebno.

 

Elem, da prepolovimo onu razliku iz prijateljske i ja zadovoljan. Oli je masinerija, prvi favorit za trofej. Virtus su pregazili 46 razlike, Fener 30, slicno su prosle i komsije. Ne moze se uopste igrati s njima kad nagaze na gas, a nagazice, nakon onog opustanja i kiksa protiv Asvela.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Otkud vam da ne igra Fol? Barcokas rece da je trenirao, da jos oseca posledice virusa, ali ce igrati onoliko koliko bude potrebno.

 

Elem, da prepolovimo onu razliku iz prijateljske i ja zadovoljan. Oli je masinerija, prvi favorit za trofej. Virtus su pregazili 46 razlike, Fener 30, slicno su prosle i komsije. Ne moze se uopste igrati s njima kad nagaze na gas, a nagazice, nakon onog opustanja i kiksa protiv Asvela.

Ja podizem stejk i kazem da ce biti utakmica na jednu loptu veceras

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  ovo sto pominje insajder sto se tice zabrane mi je u rangu Tegeltijine price da su oni uzeli skart iz El...bukvalno mi se povraca od tih prica i nadao sam se da nikad necemo imati nekog takvog lika koji "brani" nas klub kao Tegeltija Partizan...

 

zabrana traje 10-15 dana cini mi se, moglo je to odavno a posto nije cuti i smrdi dok se to ne resi...sve i da je do neauzurnosti El nisu oni stavili zabranu jer im je tako doslo...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Rasprodata Barselona zvanicno!

 

 

Klub je u četvrtak preko svog tiketing partnera „tickets.rs“ pustio na svojim prodajnim mestima i online, karte u prodaju za ovu utakmicu, a već oko 11.30 časova sve karte koje su bile na raspolaganju su razgrabljene!

Ovom prilikom obaveštavamo javnost da će nakon realizacije rezervacija, klub pustiti u prodaju mali kontigent karata – i to samo u slučaju da neka od rezervacija ne bude realizovana!

Edited by suptil
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Pa ne, jer je veća zarada na dnevnim ulaznicama.

To je samo jedna utakmica.

 

A sta cemo sa utakmicama protiv low-end ABAligasa, sa nekim ne toliko zanimljivim EL-ligasima... ili ne daj Boze da krene neka serija losis rezultata i/ili izvisimo za top8 (pu pu daleko bilo)?

 

Mislis li da bi onoliko navijaca Partizana uzelo sezonske sada? Nema sanse ni 2/3 od toga da bi bilo. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

To je samo jedna utakmica.

 

A sta cemo sa utakmicama protiv low-end ABAligasa, sa nekim ne toliko zanimljivim EL-ligasima... ili ne daj Boze da krene neka serija losis rezultata i/ili izvisimo za top8 (pu pu daleko bilo)?

 

Mislis li da bi onoliko navijaca Partizana uzelo sezonske sada? Nema sanse ni 2/3 od toga da bi bilo. 

Pa sezonsku ne bi mogli da prodaju za više od 10k za tribine, a mi u EL imamo još 10 domaćinstava + ABA, sa konkurentnošću za Top 8 do kraja EL, to je sigurnih 10 punih pionira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Pa sezonsku ne bi mogli da prodaju za više od 10k za tribine, a mi u EL imamo još 10 domaćinstava + ABA, sa konkurentnošću za Top 8 do kraja EL, to je sigurnih 10 punih pionira.

Hmmm dobra racunica, generalno se slazem. 👍

Plus ABA playoff... 

 

Samo da ostanemo u Top8 prici do kraja. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...