Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Stefi88 said:

Povuci cu sve ikad izreceno s moje strane o njemu i priznacu da sam lagao sve oko zastupanja njega i njegove firme ako ne pomene Partizan tj. "zna se ko, neki drugi".

 

A ako kaze da smo zajebali mnogo oko EL, a jedino smatra da je kazna prestroga, kacim ga na profilnu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Dropkick Murphys said:

Tako je, zna se ko je gazda, ali na funjarski način. 

Zasrali smo, provalili nas, kaznili nas. Sve ok. Mi platili, odradili kaznu i hteli da registrujemo igrača, ali onda se oni odjednom sete da nas ipak nisu dovoljno kaznili. 

Glikman da je u Srbiji, bio bi neki Vesić. 

Ovo nije tacno. Nama prvog decembra nije izrecena kazna, vec smo dobili privremenu zabranu registrovanja igraca, bez vremenskog okvira. To je uradjeno jer je to neko vece ili sta vec od njih troje utvrdilo nepravilnosti i izreklo nam je zabranu registrovanja dok se slucaj ne zavrsi i ne donese odluka. To vece samo to i moze, ono ne donosi kaznu, vec slucaj predaje komisiji. Zabranu su dobijali ranije i drugi, nije to nista novo i donosi se kad postoje ozbiljne indicije da postoji narusavanje finansijskog fer pleja. Otprilike kao u krivicnom predmetu kad se odredi pritvor koji traje do presude, ali tek sa presudom se odredjuje kazna. E sad kazna moze biti sarenolika, moze se izreci onolika koliko je lice provelo u pritvoru, a moze se i doneti oslobadjajuca presuda, ali i duza kazna. 

Prevedeno, nismo mi kaznu odradili onog momenta kad smo uplatili dugovanja. Mi smo pojacali svoju argumentaciju, ali nismo mogli odraditi kaznu, kada ona tad nije ni bila izrecena. Ona je izrecena 03.01.2023. 

Mozemo verovati u teorije zavere, ali mozemo i stvari gledati ovako.

Duguje se igracima za ko zna odkada. Ako sam dobro razumeo, dugovalo se i Radanovu i Uskokovicu, koje smo svi vec zaboravili. U takvoj situaciji, kad dugujes igracima koji su igrali pre par godina kod tebe, a dovodis igrace za cifre koje su rekordne za ovaj prostor dizes prasinu. Dizes je kod svojih bivsih igraca, koji se pitaju, pa sta je ovo. Meni se duguje vec poodavno a ovamo se sipaju pare na sve strane. Neko je vec naveo primer gazde koji mesecima ne daje platu, ali sebi uredno kupi auto od par stotina hiljada eura. 

Ja koliko sam ispratio situaciju pricu je zapoceo sindikat igraca. Oni su poceli da se interesuju za dugovanja, cak su i zivkali igrace, sto bivse, sto sadasnje da se raspitaju za situaciju. Na sve to je dosao Adams sa potrazivanjima i tu je sve krenulo. Prica nije zapocela sa Kampacom jer 01.12.2022. nije bio u prici sa nama.  Po meni nije ni Real, ni baskonija uradila nista, jer oni imaju problem sa igracima ne sa nama. Da nisu dosli kod nas igraci bi otisli negde drugde. Sami smo saopstili da su Kampaca mnogi zvali. 

Meni deluje da im je zasmetao sistem nema plata mesecima, a kupuje se zver od auta i pritom se poturaju netacni papirici.

U sustini meni iz onog sto je Covic pricao da se kod njih kao kraj godine racuna 30.06, a kod nas 31.12. cini da smo mi pokusali da rastegnemo pravila, iako smo bili potpuno svesni kakva su i da rastezanje ne pije vodu.

Mi cemom imati pravo da se bunimo, tek ako neki sledeci klub uradi slicnu stvar. Drugima su mere zabrane izricane, ali samo zbog kasnjenja sa placanjem, nama pre svega jer smo pravila tumacili na svoj nacin i probali da ih prenesemo na EL, iako smo i mi znali da su drugacija.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ahahahhah evo da vam predstavim ključnu poruku današnje vanredne konferencije o svemu:

 

"Pojavilo se nešto što je odvratno. Zoran Savić tužaka Zvezdu u Evroligi. Time pokušava da troši našu enrgiju. Neće da je troši. Mi smo napravili određeni propust. Ništa lažno nismo prezentirali nego sporazume da će naše obaveze da budu izmirene do 30. decembra, što je Zvezda i uradila. Nema kluba u Evroligi kojeg ne možemo da pobedimo i nema kluba koji ne duguje. Kako može da te ne alizira komisija ako duguješ sedam miliona evra za porez. Nas tužaka Zoran Savić oko Kampaca i Topića - rekao je Čović i dodao:

"Nama to javljaju klubovi iz Evrolige, nama – upravi i stručnom štabu. Mi ćutimo, kakav je to pristup… Tek mi je juče postalo jasno kad sam video kako Glikman objašnjava amnestiju. Neću da gubim eneregiju, pogrešili smo, plaćamo svoju grešku, tražimo samo da budu isti prema svim klubovima i čekamo 28. februar".

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/covic-zoran-savic-tuzaka-zvezdu-u-evroligi/441057

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

ahahahhah evo da vam predstavim ključnu poruku današnje vanredne konferencije o svemu:

 

"Pojavilo se nešto što je odvratno. Zoran Savić tužaka Zvezdu u Evroligi. Time pokušava da troši našu enrgiju. Neće da je troši. Mi smo napravili određeni propust. Ništa lažno nismo prezentirali nego sporazume da će naše obaveze da budu izmirene do 30. decembra, što je Zvezda i uradila. Nema kluba u Evroligi kojeg ne možemo da pobedimo i nema kluba koji ne duguje. Kako može da te ne alizira komisija ako duguješ sedam miliona evra za porez. Nas tužaka Zoran Savić oko Kampaca i Topića - rekao je Čović i dodao:

"Nama to javljaju klubovi iz Evrolige, nama – upravi i stručnom štabu. Mi ćutimo, kakav je to pristup… Tek mi je juče postalo jasno kad sam video kako Glikman objašnjava amnestiju. Neću da gubim eneregiju, pogrešili smo, plaćamo svoju grešku, tražimo samo da budu isti prema svim klubovima i čekamo 28. februar".

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/covic-zoran-savic-tuzaka-zvezdu-u-evroligi/441057

Mislim da u tome ima istine.

 

Kako god, vec je izvesno da ce 27.01. biti istovremeno i vrlo vruce i vrlo veselo...

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Mislim da u tome ima istine.

 

da im tužibaba zoki nije dojavio, mi bismo sada registrovali kampaca i dominirali. sve okej

 

međutim,

Biće bolje kada budemo seli i popričali sa nekim čelnim ljudima iz Evrolige.

Kada nas budu upoznali i popričali sa mnom, mislim da će da im bude jasno da su u zabludi u odnosu na ono kako nas pojedinci opanjkvaju.

 

ne vredi plakati za prosutim mlekom, izgladićemo to mi sa evroligom, čovke će da im napravi ponudu koju ne mogu da odbiju. 

najbitnija je borbena gotovost za aba finale a facu će tamo igrati, jel'te. tu se sve oprašta (iako nema šta čovke ikome da polaže račune, kalemegdan u maju i junu je dokaz)

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, drakon1 said:

Mislim da u tome ima istine.

 

Kako god, vec je izvesno da ce 27.01. biti istovremeno i vrlo vruce i vrlo veselo...

Mene samo tajming brine, kada se ovoliko čekalo, mogao je da čeka i da prođe EL derbi, ovako će se naći neki mandril na tribini koji će nam usrati EL sezonu...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

ahahahhah evo da vam predstavim ključnu poruku današnje vanredne konferencije o svemu:

 

"Pojavilo se nešto što je odvratno. Zoran Savić tužaka Zvezdu u Evroligi. Time pokušava da troši našu enrgiju. Neće da je troši. Mi smo napravili određeni propust. Ništa lažno nismo prezentirali nego sporazume da će naše obaveze da budu izmirene do 30. decembra, što je Zvezda i uradila. Nema kluba u Evroligi kojeg ne možemo da pobedimo i nema kluba koji ne duguje. Kako može da te ne alizira komisija ako duguješ sedam miliona evra za porez. Nas tužaka Zoran Savić oko Kampaca i Topića - rekao je Čović i dodao:

"Nama to javljaju klubovi iz Evrolige, nama – upravi i stručnom štabu. Mi ćutimo, kakav je to pristup… Tek mi je juče postalo jasno kad sam video kako Glikman objašnjava amnestiju. Neću da gubim eneregiju, pogrešili smo, plaćamo svoju grešku, tražimo samo da budu isti prema svim klubovima i čekamo 28. februar".

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/covic-zoran-savic-tuzaka-zvezdu-u-evroligi/441057

Jedino se slazem da smo pogresili. Drugo sto on pokusava da se mi i grobari jos vise zamrzimo a pride ide i derbi.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Povuci cu sve ikad izreceno s moje strane o njemu i priznacu da sam lagao sve oko zastupanja njega i njegove firme ako ne pomene Partizan tj. "zna se ko, neki drugi".

 

A ako kaze da smo zajebali mnogo oko EL, a jedino smatra da je kazna prestroga, kacim ga na profilnu.

Odmah Partizan jbg...spin doctor.

Bas me sramota 😞

Edited by leki bg
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...