Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

33 minutes ago, Don Dusko said:

Ili kad  @Miki28 krene da vice Francuzi dobijte te Argentince na SP!!

Koliko ke ozbiljna situacija govori da samo McL moze da me spasi ako kaze da osvajaju Argentinci. 

Jednostavno sve je na vodenici Argentine. Jos stavili sudiju zadatka za svaki slucaj.

8 minutes ago, pantelia said:

Sta se ceka? Sad. Taman trio Luca, Facu i Teo. Sto neko napisa, kad je bal onda bar f4 da se puca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Malo morgen, da bi se KKCZ izjednačila sa njima treba još jedno 3 Kampaza da dodju. Razlika je nekih 7 miliona u budzetu bila , do sad. 

Ti zaboravljaš da su oni doveli čitavu petorku iz final 4 ekipa i lani i sada. 

Neverovatne pare tamo ubačene su za dve sezone.

 

Iako sam mišljenja da za ovo podneblje važi recept " domaća baza + poderena koljena ". 

Plus par stranaca u normalnim okvirima. Ali od toga se odustalo onog momenta kad je neko odlučio da sipa milione preko puta. 

Da ne govorimo o wild kardi za Evroligu.  

 

Ovo sada u KKCZ je samo posledica toga. Mada i dalje je to manji novac nego tamo, ko zna kakva je ovo shema sa Kampazom , Realom i njegovim menadzerom. 

Mi smo produzuli pa par dana silbovalu Vajta pa onda Adams, pa cemo silbovati Hollanda uskoro. 

Na to dodas Nedovica i obestecenje, Vildozu, neupotrebljivog Raduljicu, Dalibora Ilica bez minuta.. 

 

Imamo lagano 

Kampaco, Ivanovic, Markovic, Topic, Adams

 Vildoza 

Nedovic 

Dobric, Lazic, Lazarevic, Holland 

Bentil, Ilic, White 

Petrusev, Mitrovic, Kuzmic, Raduljica, Martin. 

 

19 igraca je prosko kroz nas klub a ocekujeo jos jednog. 

 

Ne vidim kako je to jeftinije od komsija 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo juče bili u situaciji da Marković, Lazić, Dobrić, Holand i Lazarević budu oko 80 minuta na parketu - to je ekvivalent dva igrača koji igraju ceo meč. Da ti "dva" takva igrača igraju ceo meč.. jednostavno je daleko ispod kvaliteta EL. Ni driblinga, ni asistencije, ni šuta, ni kreacije.

 

Još jedan kvalitetan igrač spolja omogućava da uspostavimo ritam i kontinuitetu u napadu - što će smanjiti pritisak na Nedovića i Vildozu, omogućiti kolektivniju igru, manje Dobrica u organizaciji, manje Bentila na postu, više asistencija za visoke. Plus imamo buffer u slučaju povreda - ovako smo povredu daleko od katastrofe.

 

Očekivao bih da udarni trojac spolja uzme nekih 75-80 minuta u proseku. Preostalih 40-45 moze da se podeli između Dobrica i Laze. Holand i Marković su viškovi, sa tim da Markovic može da se koristi na par minuta. Lazarevića bih lično koristio više na poziciji 4 u smallball postavama, naročito dok je Martin out.

 

Petrusev se juče dobro pokazao na poziciji 5, takav je utisak - možda @Guru ima neku statistiku vezanu za njegovu odbranu juče na poziciji 5. Meni se činilo da je u poslednjoj četvrtini poprilično zaključao reket - i odbranom i skokom. Dobro je izgledao sa Lazarevicem u tandemu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nekoime123 said:

Pored navijačke grupe ćiriličari ovde ima i pod-grupa "Ćokijevi opozicionari" izgleda...

 

 

Izuzetno zapažanje. Da, zaista je čudno da na forumu čijim članovima je taj isti pretio ima opozicione nastrojenosti prema familiji.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

ne znam sad sta nam vise treba, zamena za pitbula ili krstena 4/5 da pokrpi sve sto nastaje zbog kuza/bludnika/povrede hasana

По мени нам више треба петица

Џаба нам Кампацо ако ће да игра пик са Кузмићем

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne znam sad sta nam vise treba, zamena za pitbula ili krstena 4/5 da pokrpi sve sto nastaje zbog kuza/bludnika/povrede hasana

Pre bih rekao neka trojka, koja moze i da kreira, da ima bar neku igru na niskom postu... Ovo na 5 valjda moze i Petrusev da pokrije....

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

To nema trika. Svakako da Dusko voli sa 3 nkska da beka da igra tako da ce masu minita zajedno Luca, Facu i Neda na terenu.

To može da prođe u završnicama, ali na duže staze ne verujem da je cilj da primamo 90 ppg.

 

Ma ovo je super, to i jeste Nedovićeva prava uloga - da bude 6-ti čovek, koji će energetski da diže ekipu. Imaće snage i koncentracije i za bolju odbranu, a neće morati da se ovoliko ispucava kad ga ne ide, biće manje šuteva - veći %.

49 minutes ago, berti said:

Jeste, bas sam ja neko ko ce da se posipa pepelom a narocito da branim KKP.Živ nisam da budem na njihovoj strani.

Par postova gore sam vec pisao da divlja karta, mufte Arena i jos ponesto su pare za Kampaca. Samo hocu da ukazem da je za par meseci za dva igraca data ozbiljna kinta. Bas ozbiljna. Neka je njihov budzet i dalje veci, sve ok. Ali, taj narativ da smo teska sirotinja naspram njih vise ne stoji toliko.

Ovde se sve menja iz casa u cas. Mi valjda jos nekog mozeno posle Kampaca da registrujemo. Ne bi iznenadila jos neka bomba.

Propao Željkov projekat, sipaj kod Čovića :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Sto vise razmisljam deluje mi da ce Kampaco posredno da pomogne i oko ovog problema na poziciji 3, gde ce Faku, Vildoza, Nedovic, Markovic (+Dzoni) pokupiti sve minute na 1 i 2, a onda ostaje 40 minuta koje na 3 treba da podele Dobric, Lazic i Lazarevic (koji moze malo i na 4) - sto nije strasno i moglo bi da prodje i bez doselekcije.

Holand je svakako visak.

 

Medjutim na 5 postoji veliki problem ako je Martin duze odsutan. Raduljica i Kuzmic nazalost ne mogu da igraju EL kosarku. Mitrovic znamo sta moze a sta ne. Prva ekipa sa dominantnim centrom (evo Fall ceka iza ugla) ce nam napraviti veliko sranje. Ali kad Martina nema mogu probleme da nam prave i centri tipa Lessort koji nemaju 218cm. Mislim da ako je Martin 2m + odsutan mora da se reaguje, koliko god to bahato zvuci.

Edited by bosMan_jr
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...