Jump to content

"Naši" fudbaleri širom sveta


vlaDixXx

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jan Carlo Simic 2005 blizu velikog Milana za lepe pare

Majstorovic 2005 u Dinamu Moskvi

Cirkovic 2001 blizu Krile Sovjetov

 

Ponovo da napisem da imamo 2 igraca u Hamburgu(Bilbija 2000 , Nilsen 1998 golman) 

Pavlr Vagic 2000 DC Rosenborg

 

 nadam se da ce se Zivkovic 2006 vratiti nama iz Austrije, veliki talenat

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Perkos2 said:

Šta bi sa Kovacevićem?

On je vec odlican golman, 98 godiste, za 2 godine vrhunska klasa... 

Vlahodimos nije otisao tako da... 

Inace odbili su Poljaci 5 mil evra, koji igrac iz nase lige vredi toliko

 

Nego vidis Veljko Nikolic dao odmah gol, znas li koliko je tesko igrati kad ne dobija sansu godinu dana 

 

Prestani da budes cinican i ironican, to me podseti na to 

da je 90 posto strucnjaka u ovoj zemlji govorilo da je Sergej Milinkovic Savic prevara(cak i sada misle) 

 

Evo svi koji pljujete igraju negde(koji ne mogu da igraju kao u Zvezdi)

Samo domaci igraci se pljuje, gotovo nikad stranci koliko god da su losi

 

A Stanic i Veljko, i da Motika su mnogo talentovaniji od njih, uguseni na klupi 

 

Banjac Krasnodar,

Petrovic Granada ide vrv u Seriji A, Racic Valensija, 

BABIC koji je otisao od nas ove godine za milion vredi bar 10x puta vise i KAPITEN  je ekipe itd itd

 

Link to comment
Share on other sites

Gde mene nađe sa ovom tužnom pričom? Pronađi moja pisanja a rišariju, kanjasu, tomaneu, van la pari ali naravno i o našim prevarama. Uopšte me ne interesuje kako se zove igrač, koje je boje ili vere ako zna da igra fudbal i to pokazuke u dresu Zvezde imaće moju podršku. Ne zanimaju me % i kombinacije, da sam hteo to da radim bio bih danas u nekom klubu sekretar ili šef stručnog štaba. Pisao si da golman Kovačević već prešao u Benfiku pa u Rendžers ali izgleda ništa od toga. Svaki momak koji dobro trenira može da nađe klub gde može da igra, i neka igra gde može ali ne da se na silu gura u Zvezdu i reprezentaciju Srbije. Za Babića sam ovde pisao kao da sam brat rođeni ali terza je imao drugi plan.

Link to comment
Share on other sites

Ja gledao Babića sinoć protiv Sevilje. Ja ne znam kako nije mogao da se uklopi u Zvezdu i koja je tu fora bila sa njim, ali brate mili Sevilja je dobra ekipa a odigrao je odlično sinoć. On je danas bolji igrač od Stefana Mitrovića recimo koji isto igra u Španiji. Da li je Babić nešto naprasno napredovao ili mu je jednostavno legla ova ekipa Almerije ali nešto ima. 26 godina za štopera je super, moguće i da je sazreo sada. A taman je u ligi gde može biti na radaru vrlo dobrih klubova. Za mene baš iznenađenje posle toliko ne baš sjajnih sezona od kada je odigrao ono SP za mlade kod Paunovića. Bitno je da se vraća.

Link to comment
Share on other sites

Eto Babic, cim je poceo normalno redovno da igra, odmah, je postao i kapiten dobre ekipe

Golim okom se vidi kvalitet kod njega i kod jos nekih koji ne igraju.. 

To treba da vide ostali mladi iz Zvezde, bilo koja liga, samo da igraju

Inace Babic je vec u beleznici velikih klubova(jedne velike engleske ekipe) 

E sad zasto nije igrao, tj.na kasicicu

 

Pa mi zbog takvih muljanja, izgubili smo 10ak vrhunskih igraca koji igraju za druge reprezentacije... 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vlaDixXx said:

Eto Babic, cim je poceo normalno redovno da igra, odmah, je postao i kapiten dobre ekipe

Golim okom se vidi kvalitet kod njega i kod jos nekih koji ne igraju.. 

To treba da vide ostali mladi iz Zvezde, bilo koja liga, samo da igraju

Inace Babic je vec u beleznici velikih klubova(jedne velike engleske ekipe) 

E sad zasto nije igrao, tj.na kasicicu

 

Pa mi zbog takvih muljanja, izgubili smo 10ak vrhunskih igraca koji igraju za druge reprezentacije... 

 

Kojih 10 vrhunskih igrača? Imena molim!  Da ne bude zabune o radu FSS mislim sve najgore ali kojih 10 vrhunskih

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, uz dužno poštovanje, ne znam u kom svetu vlaDixXx živi? 

 

To što je neko izabrao drugu reprezentaciju osim naše li što smo ga mi "ispustili" pa je prihvatio poziv druge repreznetacije ne znači da je taj neki vrhunski igrač.

 

Od svih nekih koje smo ispustili meni je žao Dragovića recimo jer je stvarno vrlo dobar igrač i sa Milenkovićem bi mogao da čini sasvim dobar štoperski par. Jbg i on je tu stariji malo, a mi smo imali štopere kakve smo imali, mada opet trebalo je gledati malo dalje u budućnost.

 

Dalje ovo što smo ispustili Marušića da igra za CG je nevidjena glupost i svakako da je FSS tu kriv. No on kada je igrao kod nas bio je krilo i meni nije bio poznat toliko iskreno, kasnije kada je otišao u Belgiju pa posle i u Lacio nastavio je kao bek. Danas sam siguran da bi Marušić sa svim svojim manama imao mesto startnog desnog beka u repreznetaciji Srbije. Nije on sad nešto bog zna kakav igrač, ali mi smo na tim pozicijama strašno tanki tako da bi dugogodišnji prvotimac Lacija sigurno imao mesta u našoj ekipi.

 

A ovi Ljanko, Marin, Krkić, Milošević (iz Švedske), Rišairo Živković... ti nisu imali kvalitet ni za našu reprezentaciju na duže staze, a kamoli za ove za koje su kao mogli da igraju. Mogli su da debituju i da odigraju par tekmi ali šta posle? Kao zaključamo ih i onda da budu teret tu iz razloga što su prihvatili da igraju za nas. Možeš misliti oni su neke veličine pa im sad dugujemo zahvalnost što su prihvatili da igraju za neku Srbiju.

 

Sve ova imena su iz članaka nekih tipa "izgubljeni srpski sinovi" i takve ostale GLUPOSTI gde neko čita to i misli kako su to neki super talentovani fudbaleri koji igraju za vrhunske klubove a oni igraju za neke njihove omladince i 90% takvih ne vide teren ne tih klubova već ni nekih slabijih. Jer omladinski i seniorski fudbal nije isto. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 spacer.pngspacer.png

 

spacer.png

 

Al Fayha, Vuka Rašovića igrala je 1:1 na domaćem terenu.. U trećem kolu, prvi bod, ne piše mu se dobro. Pavkov je asistirao za 1:0 i zamenjen je u 81., Vladimir Stojković dobio žuti u 70. zbog odugovlačenja, Trajkoviski zbog povrede napustio igru u 72. minutu,a gol su primili u zaustavnom vremenu.

 

Fotke nisu baš kvalitetne, sa tribina, mobilni, zum....i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Just now, Perkos2 said:

Pređe li u Benfiku ili gde si ga već nudio?

Nisam ja ga ja nudio, nego je trebao da predje, da li je moguce da ti ovo opet pisem 

Nije dosao zato sto je propao transfer prvom golmanu Benfike, Rangers ne placa velika obestecenja

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

javi se kad bude u velikom klubu i bude veliki golman, do tad ovo tvoje uzimamo kao jeftinu propagandu, tačka.😄

Tako ste SVI VI pricali za SMS da je prevara

Ti "bolje igrace ne vidis" od Zvezde ili Partizana

Nego koji to nas golman brani u velikom klubu,

koji nas golman vredi vise od njega trenutno,

gledas laicki sport tako i komentarises

Sve je nama bolje tudje i sladje

 

Šta ces napisati,kad Vladan i Sergej predju u veliki klub(sigurno)na kraju sezone?

Cutaces,kao i svi,i govorices da se uvek videlo da imaju talenat,

a cim odigra lose prevara

 

To me podseti da ubacivaju Kevina Pantera u reprezentaciju,

kako je pljuvan Guduric kad je sutirao 0 4 iz igre,

niko ne pljuje Kevina za 0 od 10,2 do 10 iz igre

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vlaDixXx said:

Tako ste SVI VI pricali za SMS da je prevara

Ti "bolje igrace ne vidis" od Zvezde ili Partizana

Nego koji to nas golman brani u velikom klubu,

koji nas golman vredi vise od njega trenutno,

gledas laicki sport tako i komentarises

Sve je nama bolje tudje i sladje

 

Šta ces napisati,kad Vladan i Sergej predju u veliki klub(sigurno)na kraju sezone?

Cutaces,kao i svi,i govorices da se uvek videlo da imaju talenat,

a cim odigra lose prevara

 

To me podseti da ubacivaju Kevina Pantera u reprezentaciju,

kako je pljuvan Guduric kad je sutirao 0 4 iz igre,

niko ne pljuje Kevina za 0 od 10,2 do 10 iz igre

 

Ajde saberi se malo, jeste da ti rušim sneška i kvarim kampanju ali ipak bi trebalo da malo pripaziš kad ulaziš u raspravu da li imaš činjenice ili ne, goman Kovačeveić i Sergej nemaju ništa zajedničko i to što pokušavaš da podmetneš povezujući njih dvojicu je samo jedna bedna provokacija ništa više. Golman Kovačević ima svu moju podršku da napravi dobru karijeru, nemam baš ništa protiv da to postigne, nemam istina ni neku korist ali ja na fudbal ne gledam kako bi se okoristio već čisto kao razonodu uz blago navijanje za reprezentaciju.

Sve dok budeš talasao u promociji "tvojih" igrača imaćeš i adekvatan odgovor na to.

  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...