Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, Čočo said:

Da imamo Bodirogu na čelu EL, Radovića u sudijskoj komisiji i Željka na klupi. Ja sam navikao još prošle sezone. Sad već mnogo lakše podnosim sve to. 

Može kad je osakaćen. Nama na megdan naravno biće u fulu. 

 

10 dana - tatisanje + uzeto u obzir i skorasnju istoriju tatisanja na PDF fudbal.

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Mi da smo imali ovakvo sudjenje prosle sezone usli bi u top8 jedno pet kola pre kraja. Da ne pricam o sezonama kod Radonje, svake bi f4 bio realan. Kroz sve ove godine sudije nas sakate gde god stignu, ne biraju jel Beograd ili gostovanje. 

 

3 dana

 

Odlučili smo da kažnjavamo komentarisanje suđenja sa utakmice Partizan - Fener na KKCZ temi. 

Primetićete da su kazne različite, ali svaki post nosi drugačiju težinu, a takođe i gledamo na istoriju ponašanja forumaša u prethodnom periodu. 

 

 

2 hours ago, K.Dot said:

Sto se sudjenja tiče, ja gledao utakmicu sa nekim drugarima grobarima, bukvalno ih je bilo sramota sudjenja u drugom poluvremenu, kažu to nije način da se osvoji EL.

 

5 dana

 

3 minutes ago, uvrnuto said:

Odlučili smo da kažnjavamo komentarisanje suđenja sa utakmice Partizan - Fener na KKCZ EL temi. 🙂

Primetićete da su kazne različite, ali svaki post nosi drugačiju težinu, a takođe i gledamo na istoriju ponašanja forumaša u prethodnom periodu. 

 

Tata trol

Edited by uvrnuto
  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2023 at 7:29 PM, hakeem said:

  milion nekih izvora i svi govore drugacije 🙂

  nije ni bitno ali poenta je ds takvi igraci po meni ne zasluzuju tolike ugovore ali PAO je morao da plati da on dosao tamo umesto u Spaniju...

 

  Makabi nije smeo da igra ove sezone ali oni nisu iz Rusije pa ipak im je dozvoljeno...ovako gde god da odu da igraju smanjuje se kapacitet itd...

 

   

 

10 dana

 

Sramno poređenje

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2023 at 9:55 AM, Brajan Danston said:

Nek si ti nama najavio tokom leta da su Laprovitola i Dejvis završeni...

 

Warn - kao sto smo upozorili za zapitkivanje insajdera  tako cemo i za ovo za prozivanje ako se neki info od tog insajdera ne ostvari. Nije ok prozivati ljude koji su svojom dobrom voljom preneli to sto znaju ili cuju....

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Mirage93 said:


Ja se apsolutno slazem da on mora bolje, da ne igra na ocekivanom nivou i da se mi nadamo necem sto on trenutno ne moze da isporuci.

Ne slazem se sa njegovim vredjanjem od stranje kvazi umisljenih strucnjaka odavde kojis u isto ne tako davno vredjali Nemanju Nedovica, Luku Mitrovica, samo zato sto su frustrirani svojim zivotima pa ovaj forum koriste kao ventil. Isto kao sto sam njih branio i kako su oni nasi, kako danas igraju sasvim dobro, tako branim i njega. Sasvim je okej da se uputi kritika, apsolutno nije okej da se neko vredja. Sve je do samopouzdanja i uloge koju kao sto sam rekao on odavno nije imao. Sutevi ce poceti da ulaze, samopouzdanje ce rasti i Zvezda ce dobiti jednog od najbojih bekova Evrope. Ovaj tim je sklopljen zbrda, zdola, na celu sa frustracijama coveka koji je predsednik istog, koji se trudi da se dodvori navijacima da niko ne bi rekao losu rec protiv njega. I to je glavni problem.

Verujem da ce biti bolje.

 

10 dana -  duza kazna jer mu nije prvi put da ovako pise za forumase.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kojan said:

Kolicina mracenja koja je ponekad prisutna (da ne kazem često prisutna) mi je zapanjujuca, deluje da neki ljudi ispoljavaju licne frustracije ovde

 

5 dana - kraća kazna jer mu je prvi put da ovako piše za forumaše. 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Khal Drogo said:

Kakve gadosti se ovde pišu . Koliko su neki ljudi isfrustrirani životom pa sve prenose na forum, Utrkuju ko će više da opljune . 
Stvarno mi nisu jasni pojedini zašto uopšte prate utakmice ,svaki post im je isti . Mene da nešto nervira,  da mi se gadi ja ne bih uopšte to pratio . 

To sve posle jedne solidne utakmice i poraza bukvalno na posed kome je dosta kumovalo i sudjenje ,nije bilo presudno ali je poguralo domacu ekipu taman toliko .

Luka Mitrovic i Dobric su uvek na tapetu ,ovaj drugi se spasio pljuvacine odlaskom ,Luka teško . Izbija neka nevidjena mržnja i kukumavcenje svaki post kao neke babe jbt .

 

Herison da dodje posle par mečeva bi ga prozvali kamenjar i kunuli ga kao i ostale igrace …

 

7 dana -  malo duza kazna od Kojana jer je malo jaci recnik od doticnog upotrebio.

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, 1989 said:

Толике године се игра ова смрдљива лига, никад нису ни "Дилеје" ни други "шовинисти" напали ни новинаре ни играче ни чланове управа противничких тимова. Са друге стране наши морају да скачу у Јадран да би спасили живу главу. И опет су "Дилеје" и неподржавање "усташке и антисрпске лиге" већи проблем од физичког насиља над људима. Прејако

 

2 hours ago, 1989 said:

Разликују се по томе што никад нису јурили хрватске играче или новинаре по Београду. 

 

Између осталог.

 

Trajno.

 

Prvo covek je ovde dosao sa stavom da pokusa kroz svaki post da opravdava svoju grupu i koristeci ovakve situacije u Zadru da uzdigne kako su eto Delije primereni gradjani za razliku od ovih drugih navijackih grupa.

 

Uzeto je jos i obzir cela njegova istorija na ovom forumu gde smo mu gledali kroz prste kroz iste ili sl. stavove gde opet je branio delije. 

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 5
Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2023 at 9:15 AM, robins said:

Granica između Srbije i Italije je Zadar.

 

On 11/12/2023 at 9:36 AM, robins said:

Ja bih pre kaznio hrvatske klubove zbog nedostatka kvaliteta.

Ovakva sranja se događaju i u boljim kućama.

Sad je sve na instrukcijama koje su sudije dobile.

Da li ce prazniti dvoranu na prvu uvredu ili će dozvoliti ustaški pir.

 

 

20 dana

 

 

On 11/11/2023 at 11:22 PM, Abizolirni said:

samo mala ispravka....cILa dalmacija je italijanska. 

 

On 11/11/2023 at 10:22 PM, leki bg said:

U italijanskom delu Dalmacije opet sranja.

Mislim da je ovo uvod u kraj lige.

 

Ne znamo šta su forumaši tačno pokušavali sa ovakvim postovima, ali nam ne miriši baš. 

 

5 dana

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Aman 2 said:

Covic posle napada u Zadru izjavio da se cudne stvari desavaju u ABA. 

Ne bi me cudilo da izjavi da je za to kriv Partizan. 

 

7 dana

 

Tata majstor se javlja u nezgodnom trenutku.

 

 

On 11/11/2023 at 6:14 PM, kokodakalo said:

Meni je jako zabavno bilo ono sto si napisao, samo sto nisam uspeo da shvatim da li si na nivou malog Perice i kako on zamislja pravnu zavrzlamu ili samo prodajes maglu. Pokusao sam da ti dam priliku da nam objasnis kako zaista zamisljas to ispitivanje cinjenica. Jedini nacin je da se to uradi je ono sto sam napisao. Jer sve na cemu temeljis slucaj je Mesinina izjava. Eventualno da klub zatrazi  obavezujucim dopisom od provajdera Sabazovu prepisku sa bivsim saigracima, pa kad dokazes i da jeste to napisao onda da na scenu stupe cuveni pravnici iz nase pravne sluzbe i naprave pravni presedan na koji ce se kasnije svi EL klubovi pozivati kad pozele da raskinu ugovor sa igracem koji pruza manje od onog sto su u klubu ocekivali. 

Eto imas sad priliku da nam svima objasnis kako ti to zamisljas. Mozda si ti ipak pravni genije, a ne mali Perica ili neciji bot kako te ja zamisljam.

 

5 dana

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, maXa88 said:

Kakav iritantni pusac kurac ovaj sa arene

 

Nisam siguran jel opisuje Ramljaka ili Riki Rubia

 

5 dana

11 hours ago, СамоТи3 said:

Колико срамотно понашање Ледеја и Анђушића.. Видели да судије гурају па гурају па онда ајде што да не покушам и ја. Анђушић вуче Николића и онда покушава да падне иза њега и диже руке и смеје се јер је фаул од њега свиран. Срамота ме уместо њега. А Ледеј кад год се губи одма у контрама повлачи противника док трчи да падну обоје да изнуди неспортски.. Значи оно јесте да навлаче целу четврту али баш толико очигледно да вам свирају ствари много је куме много су се уздигли, а како и не би кад им на клупи тренер псује судије од трећег колена па назад и нема техничке. О неспортској коју нису смели да суде не треба ни причати. Ту се видело шта се ради. 

 

Јел ово грешка на сајту АБА лиги 6000 навијача? Зар нема 17000 сезонских продатих? 

 

7 dana - tatisanje.

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2023 at 10:20 PM, uini said:

 

jel tebe nikada nije sramota? pitam te ovako, privatno za život, jebeš moderaciju.

 

10 dana

 

Nakon malo duže diskusije međ' moderacijom, doneli smo ovakvu odluku.
Ovo nije post zbog kog je kazna od 10 dana, ali jeste kap koja je prelila čašu.

Često su moderacija, ali i drugi forumaši na tapetu. Da li kroz ironične postove i trolovanje, koji se pretvore u klasično stalk-ovanje. Onda dobijemo i ovakve postove kada se ne sviđa šta drugi forumaši pišu.

  • Like 5
  • Tuzno 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Wingwalker said:

Žoc Protekcija...i leba kupuje preko reda jer mu se može. Izborio se za tu beneficiju.
Tako se lepo ispričao sa sudijama da se tačno vidi kako ga poštuju i cene dok gledaju u pod.
Da li je ikad postojao trener u srbskom sportu kojeg su se sudije ovako plašile ?
Tehničku u ABA može da dobije kada i ja dobijem menstruaciju.

Nikad gospodin.

 

11 hours ago, Wingwalker said:

Pink Pantere da su doveli da im sude, zveknuli bi Lideju namernu.
Ova liga je zaslužila upravo ovakvog Obradovića.
Cela klupa skače kao oparena a Žocova gestikulacija da je agresivnija vukao bi sudije za zulufe.
Ovi se skupili ko štenci u kućici.
Jebo vake košarke...

 

3 dana - light tatisanje.

13 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Ekskluzivan snimak kako Zvezda "bukvalno salje kriminalce da ometaju zagrevanje igraca Buducnosti, pa nijedan covek iz hale ne biva izbacen". 

 

 

 

Pa zar nije Galatasaraj, a bizarno i Zvezda, kaznjena zbog ubistva Marka Ivkovica koje se desilo van dvorane?

 

7 dana - tatisanje, relativizacija + od ranije je imao warn za relativizaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dex said:

Ovde pojedini povlace neke paralele koje u najmanju ruku zvuce cudno.Necu ti ime spomenuti, jer ces se i sam prepoznati.Poenta tvojih upisa je ili sa zlobnom namerom i pokusajem da iz mraka camotinje i nebitnosti iritiras i provociras ili imas stanoviti zdravstveni problem.Ukoliko je ovo drugo u pitanju zaista ti dobronamerno savetujem da na vreme potrazis neku strucnu pomoc.Ako je pak ovo prvo, onda tu pomoci nema jer genetski kod je "cudo" koje je tesko promeniti.

 

10 dana - deljenje dijagnoza 

 

Ma koliko vas necije pisanje nerviralo ili iritiralo ovo nije nacin da se iskaze to.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, crni_bombarder said:

To su činjenice, kao što su da sude Javor (osoba koju je sam Covic hvalio) I Belosevic koji koketira sa čelnicima Zvezde, sin mu je na severu marakane.

Ali dobro i vi godinama udarate u el top 16, pa možda zato se saosecas sa ovim postom.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

 

5 dana - tatisanje.

 

 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezda_Srb1991 said:

Daj tog Bircha vise

 

2 hours ago, Zvezda_Srb1991 said:

Daj, nek dovedu tog Bircha, covek ne zna sta ce sa sobom, bez kluba je

 

2 hours ago, Zvezda_Srb1991 said:

Sta li je sa tim Birchom vise 🙄

 

 

3 dana. 

 

3 Puta u kratkom vremenskom roku reciklira jedno te isto...

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Dusko said:

 

 

 

 

3 dana. 

 

3 Puta u kratkom vremenskom roku reciklira jedno te isto...

 

37 minutes ago, Zvezda_Go1991 said:

Igra li Shabazz u petak da polije izlapelog Mesinu? 

Ko mi je izbrisao post gde pitam za Bircha?! Ne kapiram, ne sme da se pita? Prosvetlite me

 

40 minutes ago, Zvezda_Go1991 said:

Da li taj Birch da dodje vise, da prodišemo 🙄

 

Posle pravljenja klon naloga da bi opet te isto pisao odlucili smo da oba naloga trajno uklonimo a ako napravi jos jedan s istim ciljem isto ce proci.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, stellarosa said:

 

 

Ево их "упућени" људи. И сваки следећи пут ће да се скандира. Као и за јадранску смрдљиву лигу.

Не долази се да се гледа Армани, већ да се пружи подршка клубу, а онај ко није спреман да пружи подршку кад је тешко, нека не долази ни кад је лепо. О овим осталим коментарима не бих трошио речи, јасно је да су у питању испрани и затуцани мозгови. Али нека. Сваки потез групе ће се протумачити на начин који сте измислили у глави. Отворен позив за све које имају неке недоумице, а посебан позив овом "храбром" момку горе, слободно дођите до шипке.

На крају крајева, зна се ко ће увек бити уз клуб, и у добру и злу. 

 

Trajno - jos jedan sa delija.net. Pritom ovde govori da su ovde forumasima isprani i zatucani mozgovi?!

Edited by Don Dusko
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Stefi88 said:

Dobro, bar je demantovano za Hangu da ce duze odsustovati...

Odlicna emisija sa Covicem.

Jeste najbolje da je Covic za sve kriv pa i za to sto Rokas, Sabaz, Tobi ovako uzasno izgledaju.

Morao je to prosto znati sa 53 godine u kosarci.

I ovo oprastanje od EL je bas duhovito 😉😂

 

16 hours ago, Benito said:

Botino.

 

Benito - 7 dana

 

Bile su i ranije kazne za ovakvo nazivanje forumasa. Ma koliko vam nesto licilo na botovanje nemojte forumasa nazivati botinom. +Istorija forumasa Benita ne ide u prilog.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Taki said:

Da li ste gledali konferenciju Obradovića poslije utakmice i odgovore na pitanja o pojačanjima?Isproziva sve,kao koliko će imena proći još.. a agent Ferela pričao o ponudi Partizana..pa spomenu kao pisalo se i za ovog od večeras mislio na Kendrka Nana a Nan potvrdio da je imao ponudu Partizana..E sad ko tu laže govori istinu ko to zna..A tako i za ove naše izjave o pojačanjima da nisu potrebna i slično,ništa ja njima ne vjerujem..

 

Opomena

 

Promašena tema. 

 

Koristite odgovarajuće teme, kao npr. i o suđenju na Partizanovim utakmicama. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Losmi17 said:

Pa cak i tako, da nije bilo onog naseg poraza od cibone, ni aba titulu ne bi videli prosle godine.

Koliko je zapravo malo normalnosti potrebno a ni to malo ne postoji...

Nije ni razlika u budzetu velika niti odlucujuca, a reko bih ni na trenerskoj klupi.

 

Neke junsko-julske greske prave razliku...

Kao i ozbiljna razlika u sudjenju. Recimo one situacije poput igranje nogom kabokla nakon cega imaju kontru, ili 3+1 lideja gde je naravno on napravio offensive...Pa znate sta bi bilo u nasem slucaju. Btw to je samo ilustrativni primer.

 

3 dana

 

Promašena tema. Ajde što preterujete i na EL temi, ali ne morate i na KKCZ da pišete o suđenju na utakmicama KKP, a da nisu proziv KKCZ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...