Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

A onaj iz bavanista neko veče gostuje kod ivanovića, tad mu nije bilo ništa neprijatno...
Neka, neka, još belog luka iz Kine treba uvesti i još paradajza iz turske. Nije dovoljno.
I akcizu na dizel duplo da plate...

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

Valjda ne treba svi da budu kao pink i jeremićka. 

 

 Naravno. Ali i oni koji budu izvestavani od nezavisnih medija bi trebalo malo da vode racuna.  Na kraju krajeva, prisustvo tih medija na pregovorima, ili makar na davanju izjava nakon istih,  bi im bio kakav takav garant bezbednosti pre svega.

 

  Kad bi svi gledali malo siru sliku van svoje guzice,  ovo bi bila kolko tolko pristojna zemlja za zivot.
 Ovako , nikakva razlika izmedju tih paora i onog ko proda glas za 2 crvene i malo makarona brasna i secera.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, analiticar pripravnik said:

 

 Naravno. Ali i oni koji budu izvestavani od nezavisnih medija bi trebalo malo da vode racuna.  Na kraju krajeva, prisustvo tih medija na pregovorima, ili makar na davanju izjava nakon istih,  bi im bio kakav takav garant bezbednosti pre svega.

 

  Kad bi svi gledali malo siru sliku van svoje guzice,  ovo bi bila kolko tolko pristojna zemlja za zivot.
 Ovako , nikakva razlika izmedju tih paora i onog ko proda glas za 2 crvene i malo makarona brasna i secera.

Ne bi im garant bezbednosti bili ni BBC, CNN, DW. Al Jazeera, RT i Sputnik da prenose pregovore.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, analiticar pripravnik said:

 

 Naravno. Ali i oni koji budu izvestavani od nezavisnih medija bi trebalo malo da vode racuna.  Na kraju krajeva, prisustvo tih medija na pregovorima, ili makar na davanju izjava nakon istih,  bi im bio kakav takav garant bezbednosti pre svega.

 

  Kad bi svi gledali malo siru sliku van svoje guzice,  ovo bi bila kolko tolko pristojna zemlja za zivot.
 Ovako , nikakva razlika izmedju tih paora i onog ko proda glas za 2 crvene i malo makarona brasna i secera.

Nikakva razlika ni među medijima ako gledaju korist da izvuku iz svog izveštavanje. Eh zaboravih da nema nezavisnih medija, nego uvek "naši i vaši"

Link to comment
Share on other sites

Da su insistirali na nezavisnim medijima onda bi im parizer prišio da rade za Šolaka. Koliko vidim prisustvovaće novinari sa portala Agroklub i Agroportal. Jel neko zna nešto više o ta dva portala ?

 

Takođe još se razmatra da li će RTS biti tamo a uslov paora je bio da Pink, Hepi i Informer ne mogu tamo da budu.

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Perkos2 said:

Nisu paori blokirali puteve zbog slobode medija i izbornih pravila već zbog svojih zahteva, možda je neko očekivao da mu oni prokrče put do vlasti ali jebiga oni očito razmišljaju prevashodno o svom dupetu. Baš kao i 99% građana Srbije

 

Pa upravo zato što razmišljaju o svom dupetu je trebalo da insistiraju da dozvole pristup novinarima N1 i Nova jer bez njih se ne bi znalo za svinjarije SNS-a u sprečavanju njihovog protesta. Kada sutra budu opet organizovali protest, šta će se desiti ako N1 i Nova to na portalima naprosto proprate jednom rečenicom u kojoj se samo konstatuje da postiji neki protest?

2 hours ago, Klotzen said:

Da su insistirali na nezavisnim medijima onda bi im parizer prišio da rade za Šolaka. Koliko vidim prisustvovaće novinari sa portala Agroklub i Agroportal. Jel neko zna nešto više o ta dva portala ?

 

I šta onda? Ne znam koja budala više veruje u to da je Šolak neki ljudožder, osim onih sa IQ koji je jednak temperaturi na Grenlandu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Klotzen said:

Da su insistirali na nezavisnim medijima onda bi im parizer prišio da rade za Šolaka. Koliko vidim prisustvovaće novinari sa portala Agroklub i Agroportal. Jel neko zna nešto više o ta dva portala ?

Jedan od ova dva portala drzi Goran Djakovic, bivsi "savetnik" ministra Nedimovica, populista i neznalica.

Baš me zanima kako će on izvestiti, jer se naljutio na sektu kad je došlo do smene, pa dobio šimiku u bulju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posao novinara je da izveštava o nekom događaju...


Ok.

...
da im nije to dizalo gledanost ne bi ni išli po tim selima da javljaju o frci sa naprednjačkim ološom.


Druže šta ti pišeš :ajme:

Jesu li izveštavali?
Jesu.

Ali ne, naravno, svisuistični prilaz nalaže da "svi budu isti" zato, hajmo jako (i do sâmog kraja) opljunuti po nezavisnim medijima...

Ili ukratko - ovako:

Nikakva razlika ni među medijima ako gledaju korist da izvuku iz svog izveštavanje.
...


(Video sam "ako", ali to ti je slaba maska...)

Nego, korist koju N1 i uopšte UG izvlače iz ovakvih izveštavanja su uglavnom pretnje, napadi (pa i fizički) na novinare i njihov progon, zabrane praćenja... itd...
A Šolak ima i fudbalski klub, kažeš?


...
Eh zaboravih da nema nezavisnih medija, nego uvek "naši i vaši"


Hehe, Perkos classique - "zašto da se delimo kad smo svi Srbi" :s_d:

I onda je mrmot zamotao čokoladu a mi svi veverice povikasmo "Tako jee!"

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, A sad said:

Sram bilo poljoprivrednike sto gledaju svoj intres, a ne intres opozicije. 

 

ko je ovde pomenuo opoziciju ?  Rec je o medijima.  Da nije bilo tih medija, svi bi verovatno bili pohapseni a mozda i prebijeni u Bavanistu. Za pretnje bagerom u Kikindi niko ne bi ni znao..  A  btw ..  i za same ove pregovore upravo su im N1 i NOVA i slicni  mediji verovatno i jedina zastita od vlasti.  Kao sto su i dvojici policajaca verovatno i jedini zastitnici njihovih zivota.  Bez medija bi obojica vec odavno bili negde u Dunavu kod Visnjice ( gde su i ostali protivnici rezima zavrsavali ).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

Da ne budu više opozicija, nego pozicija.....malo li je ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Ma to se podrazumeva, nego me zanima koji je interes opozicije da o pregovorima (ne) izveštavaju N1 i Nova? Može opozicija da podrži ili ne podrži zahteve protesta, ali o njima ne izveštava opozicija, već mediji. Ovi su jedini radili svoj posao i izveštavali kako treba, a baš me zanima šta će da bude sa sledećim protestima. Ne verujem da će na pregovorima dobiti išta više od pukih obećanja, a o njihovom ispunjenju možemo da pričamo do sutra. Čim vide da su ih ovi iz vlada nasankali, verujem da će opet biti protesta, na šta imaju pravo, ali ako već ne vole određene medije, onda je trebalo da ih odmah otkače i pozovu PTC.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, analiticar pripravnik said:

 

ko je ovde pomenuo opoziciju ?  Rec je o medijima.  Da nije bilo tih medija, svi bi verovatno bili pohapseni a mozda i prebijeni u Bavanistu. Za pretnje bagerom u Kikindi niko ne bi ni znao..  A  btw ..  i za same ove pregovore upravo su im N1 i NOVA i slicni  mediji verovatno i jedina zastita od vlasti.  Kao sto su i dvojici policajaca verovatno i jedini zastitnici njihovih zivota.  Bez medija bi obojica vec odavno bili negde u Dunavu kod Visnjice ( gde su i ostali protivnici rezima zavrsavali ).

 

@Doc Holiday mislim da se vec dovoljno dobro poznajemo, da nema potrebe da ulazimo sad u neku demagosku raspravu... A nece biti ni mogucnosti, jer kloniranje je zabranjeno... 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, fancy said:

 


Ok.



Druže šta ti pišeš :ajme:

Jesu li izveštavali?
Jesu.

Ali ne, naravno, svisuistični prilaz nalaže da "svi budu isti" zato, hajmo jako (i do sâmog kraja) opljunuti po nezavisnim medijima...

Ili ukratko - ovako:



(Video sam "ako", ali to ti je slaba maska...)

Nego, korist koju N1 i uopšte UG izvlače iz ovakvih izveštavanja su uglavnom pretnje, napadi (pa i fizički) na novinare i njihov progon, zabrane praćenja... itd...
A Šolak ima i fudbalski klub, kažeš?



Hehe, Perkos classique - "zašto da se delimo kad smo svi Srbi" :s_d:

I onda je mrmot zamotao čokoladu a mi svi veverice povikasmo "Tako jee!"

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200
 

 

Hvala ti dobri čoveče! Ovakvu analizu mojih komentara stvarno moram da pohvalim! Samo me malo strah da juriš veštice i tađo gde ih nema. Što se medija tiče odavno je postalo jasno da nezavisnih nema i da ih na ovim prostorima nije ni bilo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ma to se podrazumeva, nego me zanima koji je interes opozicije da o pregovorima (ne) izveštavaju N1 i Nova? Može opozicija da podrži ili ne podrži zahteve protesta, ali o njima ne izveštava opozicija, već mediji. Ovi su jedini radili svoj posao i izveštavali kako treba, a baš me zanima šta će da bude sa sledećim protestima. Ne verujem da će na pregovorima dobiti išta više od pukih obećanja, a o njihovom ispunjenju možemo da pričamo do sutra. Čim vide da su ih ovi iz vlada nasankali, verujem da će opet biti protesta, na šta imaju pravo, ali ako već ne vole određene medije, onda je trebalo da ih odmah otkače i pozovu PTC.

Otkačili su i Pink, Happy i Informer....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Pa upravo zato što razmišljaju o svom dupetu je trebalo da insistiraju da dozvole pristup novinarima N1 i Nova jer bez njih se ne bi znalo za svinjarije SNS-a u sprečavanju njihovog protesta. Kada sutra budu opet organizovali protest, šta će se desiti ako N1 i Nova to na portalima naprosto proprate jednom rečenicom u kojoj se samo konstatuje da postiji neki protest?

 

 

Koliko sam ja uspeo da ispratim proteste poloprivrednika oni su uglavnom zasnovani na poboljšanju njihovg položaja a širok je spektar njihovih zahteva i uopšte udruženja koji protestvuju, nisu tu samo obi iz Bavaništa a oni su se odbranili sami bez ičije pomoći. Sumnjam i da su svi istog političkog opredeljenja ali išli su im bahato u selo i oni su reagovali na to. Sve ostalo oko toga bilo je skupljanje političkih poena sa raznih strana a ti ljudi su nastavili da žive sa svojim problemima.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, A sad said:

 

@Doc Holiday mislim da se vec dovoljno dobro poznajemo, da nema potrebe da ulazimo sad u neku demagosku raspravu... A nece biti ni mogucnosti, jer kloniranje je zabranjeno... 

 

nikakva demagogija nije...  Mnoge stvari se nikad ne bi saznale da nije ovih medija.  Ko zna sta bi bilo i sa dvojicom policajaca.  to je cinjenica ..

10 minutes ago, Constantin said:

Otkačili su i Pink, Happy i Informer....

 

rekoh u nekom od predhodnih postova...  ovi i ne moraju da dolaze.  samo napisu sta im vrhovni urednik nalozi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...