Jump to content

Pariz


Boxy

Recommended Posts

Pretece me Boxy za minut, krenuh da otvorim topik ali ajde.

Interesantan zreb : s jedne strane Novak i Cicipas a sa druge Medvedev i Zverev

 

Djokovic’s path in Paris :

1R : Bye
2R : Fucsovics/Fognini
3R : Monfils/Basilashvili
QF : Rublev/Fritz/Norrie
SF : Tsitsipas/Hurkacz/Auger‐Aliassime
F : Medvedev/Zverev

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo s kim ce da osvoji DC, sam bas i ne moze, jel se zna ko je jos u ekipi?

 

Nesto se cudno desava sa Ugo Humbert  - preskace Pariz a i izabran je da igra DC ( Monf naprimer nije) medjutim je odustao i od jednog i od drugog, kaze nema snage vec neko vreme, misici mu "ne funkcionisu" nije u stanju da igra ne zna se sta mu je

Edited by ciao
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

13 hours ago, ciao said:

Pretece me Boxy za minut, krenuh da otvorim topik ali ajde

Voli zena Pariz vise nego ti 💓

Ja se od Novaka u Parizu ne nadam nicemu, mislim da ga igra zbog sponzora 🐊 i kao pripremu za Torino. Ovo mu je zadnja sansa za osvajanje zavrsnog i bilo bi super da bude prvi osvajac Torina. Publika ce ugravnom biti na njegovoj strani, a mozda im se i ja pridruzim:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ciao said:

Zil Simon izgubio na kvalama u Parizu od Girona, u trecem setu je vodio 5:0, imao je na 5:1 na svom servisu 40:0 i uspeo da izgubi :ajme:

Pročitala sam zli Simon :classic_biggrin: videla sam da je izgubio ali nisam gledala rezultat, ovo je baš :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Povukao se Bruksbi, ništa od derbija s Marijem.

Novak i Filip prošli dalje, nisam mogla do kraja da gledam ali nije mi se dopao broj duplih, doduše to se valjda i moglo očekivati posle ovoliko vremena.

Baš dosta mečeva u tri seta danas. Đere i Muzeti umesto u 5 da budu srećni ako počnu do 8. Bublik izbacio Evansa :thumbsup:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Normalno je da će izgubiti kada bi trebalo da ide na Medvedeva.

1 hour ago, alcesta said:

Povukao se Bruksbi, ništa od derbija s Marijem.

Novak i Filip prošli dalje, nisam mogla do kraja da gledam ali nije mi se dopao broj duplih, doduše to se valjda i moglo očekivati posle ovoliko vremena.

Baš dosta mečeva u tri seta danas. Đere i Muzeti umesto u 5 da budu srećni ako počnu do 8. Bublik izbacio Evansa :thumbsup:

Ponoviće mu se Tokio i na ovom turniru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...