Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Sinoć sam negde pročitao da samo u 3 ekipe može Harden otići kao slobodan igrač na leto. Mislim da su to Detroit, SA i Orlando.

 

Iz ove perspektive se može videti da Netsi imaju potpunu kontrolu trejda, jer gde god bude Harden hteo ići, to ne može proći bez pomoći Bruklina.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

kako moze samo u tri ekipe ako je slobodan agent? 

Kao slobodan agent može da ode u tri ekipe, u ostale samo putem sign and trade.

 

Ne znam da li može u još neku ekipu sem ove tri pomenute kao slobodan agent, nisam proveravao.

 

 

Ne može da ode u puno ekipa, jer je svim ekipama prenatrpan salary cap.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

prvi put cujem da free agent ima ogranicenja u izboru ekipa

 

znam da restricted fa mora da dobije bolju ponudu elsewhere ali cak i takav moze bilo gde. 

 

covek se uci dok je ziv 😕

Normalno je da će imati ograničenja, kada se podrazumeva da će imati maksimalni ugovor.

 

Mislim da je ista situacija i sa Bilom, ovog leta nema puno timova sa velikim prostorom u salary cap.

5 minutes ago, freethrow said:

Da li se i Harden nešto pita? Imam utisak da ukoliko se i on pita, da neće nigde ići... Realno gde može da napravi bolji setting za sebe od Bruklina, sa KDjem i ovim manijakom i sa Nešom koji je očigledno najmanji problem.

Može samo da se pita ako sam zatraži trejd. Ako ne bude trejdovan na dedlajnu, Harden 100% potpisuje novi ugovor sa Netsima.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dracarys said:

Normalno je da će imati ograničenja, kada se podrazumeva da će imati maksimalni ugovor.

 

Mislim da je ista situacija i sa Bilom, ovog leta nema puno timova sa velikim prostorom u salary cap.

Može samo da se pita ako sam zatraži trejd. Ako ne bude trejdovan na dedlajnu, Harden 100% potpisuje novi ugovor sa Netsima.

 

ma čekaj grofe, ti mene malko zekiš; koga zabole kako će xy ekipa rasporediti cap space ako im dolazi džemo, poenta je da može da ode bilo gde a ne samo u te tri pomenute ekipe

24 minutes ago, freethrow said:

Da li se i Harden nešto pita? Imam utisak da ukoliko se i on pita, da neće nigde ići... Realno gde može da napravi bolji setting za sebe od Bruklina, sa KDjem i ovim manijakom i sa Nešom koji je očigledno najmanji problem.

 

ako je nešto grdno otišlo south of the border u bruklinu, morey i harden su prva ljubav, što bi rek'o haustor.

ali i ja ne verujem u taj scenario sve dok se ne dogodi.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, freethrow said:

Da li se i Harden nešto pita? Imam utisak da ukoliko se i on pita, da neće nigde ići... Realno gde može da napravi bolji setting za sebe od Bruklina, sa KDjem i ovim manijakom i sa Nešom koji je očigledno najmanji problem.

Pa valjda je sve ovo i pokrenutno jer se on pita i  nije zadovoljan u Bruklinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...

mislim, ako mi je trebao dodatni razlog da gotivim hardašina, evo ga ovde (ali i dalje ne verujem):

 

There has also been a sense that Harden has not been happy with the Nets decision to play Irving part-time. In January, after banishing Irving in October, Nets ownership and management relented and let Irving play on the road (outside of New York and Toronto.) Harden even joked (?) that he’d personally give the recalcitrant Irving the shot to get him back on the court.

..

recalcitrant

/rɪˈkalsɪtr(ə)nt/

 

having an obstinately uncooperative attitude towards authority or discipline.

"a class of recalcitrant fifteen-year-olds"

 

čovek se uči dok je živ  : i

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Ko to kaze?

Ako potpisuje novi maksimalni ugovor, sa kojim ekipama još može potpisati, sem ekipa što sam naveo? Kažem nisam proveravao, možda ima još neka ekipa, ali te tri su navedene i da nema top ekipe koja konkuriše za titulu, a da ima prostora u salary cap.

 

Može otići samo putem sign and trade, ali to je već druga stvar, tu se i Bruklin pita nešto.

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Ako ne potpisuje novi maksimalni ugovor, sa kojim ekipama još može potpisati, sem ekipa što sam naveo? Kažem nisam proveravao, možda ima još neka ekipa, ali te tri su naveden i da nema top ekipe koja konkuriše za titulu, a da ima prostora u salary cap.

 

Može otići samo putem sign and trade, ali to je već druga stvar, tu se i Bruklin pita nešto.

 

Sa onom ekipom gdje bi on htio da ode. 

 

Sto se tice S&T ni tu se Bruklin ne pita nesto, to moze biti dobra volja igraca da pristane na to pa da ta ekipa dobije nesto zauzvrat.

 

Sva kontrola je u rukama Hardena na ljeto ako je odlucio da ode.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

ma čekaj grofe, ti mene malko zekiš; koga zabole kako će xy ekipa rasporediti cap space ako im dolazi džemo, poenta je da može da ode bilo gde a ne samo u te tri pomenute ekipe

Opet kažem, u ekipu koja konkuriše za titulu može doći samo trejdom i nikako drugačije i tu Netsi imaju Hardena u šaci, bez obzira što mu ističe ugovor ove godine pre player option.

 

Harden može otići kao slobodan agent samo u Detroit, SA i Orlando, ali tamo ol star normalno da ne bi otišao, a ne pogotovo Harden.

 

Znači da ga Netsi imaju u strogom posedu.

Just now, Miki28 said:

Sa onom ekipom gdje bi on htio da ode. 

 

Sto se tice S&T ni tu se Bruklin ne pita nesto, to moze biti dobra volja igraca da pristane na to pa da ta ekipa dobije nesto zauzvrat.

 

Sva kontrola je u rukama Hardena na ljeto ako je odlucio da ode.

Kontrola da ode samo u  pomenute 3 ekipe, a poznajavajući Hardena, teško da bi otišao tamo, jer se ne bi borio zaz titulu, jer su to najlošije ekipe. Netsi ga imaju u šaci, kao da ga poseduju na više godina.

Link to comment
Share on other sites

ma u kakvom strogom posedu, koji ti je. 

harden, kao i ostalih 20ak top nba igrača ako pokažu prstom da hoće u xy franšizu, tamo će da idu.

 

kakva će finansijska gimnastika iza toga da bude, da li će ovo ili ono, zaista nije važno.

 

ne drži njega bruklin nizašta ali može da ga uhvati za qrac npr.

to je benefit koji dobijaš sa tim best of statusom, nema robovlasništva, nego će sistem (nba) da se polomi da odeš tamo gde hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Netsi mogu da ga povuku za onu stvar ako on hice da ide.

Moze bez problema u Filu kao FA, moze kroz S&T, kako mi se digne.

 

Cuj Netsi ga imaju u saci😂😂😂 

Može, ali za minimalac, odnosno koliko Fila ima prostora. Harden ako hoće za minimalac, neka izvoli.

 

Bruklinu ako se ne dopada paket, može da stopira i kaže ćao doviđenja. Harden je onda u problemu i može velike pare dobiti samo od 3 ekipe i to veoma loše. Znači Netsi imaju prostora da ucenjuju i izvuku puno u dilu.

 

Harden će onda normalno potpisati novi ugovor sa Netsima.

Edited by Dracarys
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Može, ali za minimalac, odnosno koliko Fila ima prostora. Harden ako hoće za minimalac, neka izvoli.

 

Bruklinu ako se ne dopada paket, može da stopira i kaže ćao doviđenja. Harden je onda u problemu i može velike pare dobiti samo od 3 ekipe i to veoma loše. Znači Netsi imaju prostora da ucenjuju i izvuku puno u dilu.

Harden moze njima da kaze, FUCK YOU i da ode za DZ. A moze da ode tamo gdje god mu se digne.

A moze i da bude gospodon i da kaze, ej ja hocu da idem i bolje da dobijete nesto za mene nego da vam odem za DZ tako da odradite S&T sa tim i tim timom.

 

Harden>Netsi... Superstar koji moze da bude FA na ljeto>bilo koja fransiza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mr clutch said:

Pa ostali timovi mogu da očiste cap space za Hardenovu platu, što se često obavlja. Može i vlasnik da se odluči da plati porez za luksuz. 

Nemoguce. Kako se to cisti salary cap? Ono dodje Morey i zove ekipe i kaze Simmons i Harris su dostupni, uzmite ih a nama dajte te i te? Potpisu Hardena za max i voila, eto i igraca koji stizu u trejdu za Simmonsa i Harrisa a ono tu i Hardena na maxu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Nemoguce. Kako se to cisti salary cap? Ono dodje Morey i zove ekipe i kaze Simmons i Harris su dostupni, uzmite ih a nama dajte te i te? Potpisu Hardena za max i voila, eto i igraca koji stizu u trejdu za Simmonsa i Harrisa a ono tu i Hardena na maxu.

 

čisti se verovatno pre nego što dođe?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Harden moze njima da kaze, FUCK YOU i da ode za DZ. A moze da ode tamo gdje god mu se digne.

A moze i da bude gospodon i da kaze, ej ja hocu da idem i bolje da dobijete nesto za mene nego da vam odem za DZ tako da odradite S&T sa tim i tim timom.

 

Harden>Netsi... Superstar koji moze da bude FA na ljeto>bilo koja fransiza.

Opet nisi shvatio, može da ode za džabe u kante od ekipa za max, ali može i za minimalac, samo štetu sebi pravi. U Bruklinu se bori za titulu i dobija max.

 

Što se tiče gospodskog ponašanja, to je verovatnija opcija i kažem pošto je takva situacija na tržištu, Bruklin ima sve karte u svojim rukama. Da je to kojim slučajem 2019. godina kada je pola ekipa imala prazan salary cap, čak i po neke za dva superstara, Bruklin se onda ne bi mnogo igrao, već bi plesao koju muziku Harden i Mori puste. Ovako u 2022. godini, Bruklin ima jače uporište da izvuče puno u dilu.

9 minutes ago, mr clutch said:

Pa ostali timovi mogu da očiste cap space za Hardenovu platu, što se često obavlja. Može i vlasnik da se odluči da plati porez za luksuz. 

Samo što se cap space čisti sada, a ne na leto. Koja ekipa misli sada da može dobiti Hardena na leto besplatno, verovatno nijedna.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Miki28 said:

Nemoguce. Kako se to cisti salary cap? Ono dodje Morey i zove ekipe i kaze Simmons i Harris su dostupni, uzmite ih a nama dajte te i te? Potpisu Hardena za max i voila, eto i igraca koji stizu u trejdu za Simmonsa i Harrisa a ono tu i Hardena na maxu.

Pa da daju Simonsa za top5-10 pika. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

čisti se verovatno pre nego što dođe?

 

2 minutes ago, mr clutch said:

 

Pa da daju Simonsa za top5-10 pika. 

To je komplikovana matematika. Samo Orlando, Detroit i jos jedna ekipa moze da priusti Hardena.

Sve ostale ekipe nemaju sanse😂😂😂

 

Grof masi ne samo kos nego cijeli kosarkaski teren ali dobro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...