Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

11 hours ago, maXa88 said:

moj predlog je da poslednji ispada svakako a da za ostale vazi plejaut kako bi svima bilo zanimljivije

 

Ja se slažem, čak me čudi da to nije važilo i ranije. Ako se računao plejof za plasman u viši, ne vidim razlog da se gleda samo regularna kada je u pitanju ispadanje. 

 

Može se staviti na glasanje ako bude još ljudi koji su za to da se menja. 

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovog tek se ispilio iz C lige i odmah poceo da se kurchi i to na coveka sa najboljim skorom i procentom u plej ofu nakon Haosa. Hmmm, kako odgovoriti nego ovako :

 

 

 

 

Sad shvatam kako je Konoru kad ga svaki amater proziva nakon sto je malo posustao. Nista, bicemo u humble Konor moudu dok se ne popravimo.

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Vidi ovog tek se ispilio iz C lige i odmah poceo da se kurchi i to na coveka sa najboljim skorom i procentom u plej ofu nakon Haosa. Hmmm, kako odgovoriti nego ovako :

 

 

 

 

Sad shvatam kako je Konoru kad ga svaki amater proziva nakon sto je malo posustao. Nista, bicemo u humble Konor moudu dok se ne popravimo.

 

 

 

 

Mlada i vrela krv bajo moj. Znas ono, kad dodjes na basket, prvo izazoves najboljeg da odigrate 1na1. Nema zajebancije. Ili kao kada se potuces prvi dan u skoli i to sa najkrupnijim likom. Rokaj samo protiv najjacih.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Predragdjape said:

Mlada i vrela krv bajo moj. Znas ono, kad dodjes na basket, prvo izazoves najboljeg da odigrate 1na1. Nema zajebancije. Ili kao kada se potuces prvi dan u skoli i to sa najkrupnijim likom. Rokaj samo protiv najjacih.

 

Meni je ovo prvi put da igram fantazi sa 20 ekipa, taman da vidim kako je birati sa onih egzotičih 200+ pozicija. :classic_biggrin:  Još nisam ni ispratio pola ovih promena u rosterima, moraću malo da se pripremim sledeći vikend. :wicked: Al ako Zveki izgubi od mene kao rukija ovde može da baci te plejof procente. 

 

10 minutes ago, Mile1 said:

Za pocetak neka se reaktivira liga

 

Liga je reaktivirana još odavno. I dalje ne znamo sve učesnike, tj. čeka se još samo jowanitza (realni valjda igra). Ako se ne javi još par dana ući će još jedna ekipa iz C. 

Nisam još postavio vreme drafta jer ni jedna opcija za sada nije preovladala, a nisu svi glasali. Ali biće 17. u svakom slučaju. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

7 godina vaze ista pravila i sad se daju neki predlozi pazi da se vazi i plejaut. To svakako nije posteno prema ljudima koji su imali bolji plasman u regularnoj sezoni od 18 na tabeli ili 17 svejedno

 

I sta onda? za njih vise igra ne vazi ali zato mogu u teoriji da "pomognu" nekom od PO timova tako sto pokupe igraca sa WA ili FA. znaci zveki koji je rednovno u zoni ispadanja moze da te izjebe cak i ako je ispao. pa valjda je bolje da cak i zvekiju bude zanimljivo do kraja.   onda bolje i PO da ukinemo i produzimo sezonu pa ko bude prvi na tabeli nek osvoji titulu. pre svega prema tom coveku nije posteno jer je bio najbolji.

to sto nisu menjana pravila 8 godina ne znaci da je sve bilo idealno, bas naprotiv. prolazilo je mnogo toga. od mucnog vetovanja pa do drukanja rezultata protiv "botova". na kraju dodjemo do toga da ispadne neko ko nije imao priliku da uzme katove protiv neaktivnog igraca i sta cemo onda? 

eto dobro me podesti i za to. sta ti mislis milence, sta sa takvim timovima? bice i toga ove godine pa neces morati da stavljas tuzice i podjebavas kad neko daje predloge

 

na kraju, svi imamo pravo glasa. dao sam svoja dva predloga i voleo bih da bude stavljeno na glasanje na niovu svih liga pa kako bude. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzabe drvite oko playouta, ne moze da se podesi kostur da igra 13 vs 20, 14 vs 19 itd. vec softver automatski stavlja 13 vs 14, 15 vs 16... A tako nema svrhe za ispadanje.

 

Ovako je bar bilo pre 2 god kad sam ja cackao, a sumnjam da je ista popravljeno, espn je u pitanju 😃

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nlavrnja said:

Dzabe drvite oko playouta, ne moze da se podesi kostur da igra 13 vs 20, 14 vs 19 itd. vec softver automatski stavlja 13 vs 14, 15 vs 16... A tako nema svrhe za ispadanje.

 

Ovako je bar bilo pre 2 god kad sam ja cackao, a sumnjam da je ista popravljeno, espn je u pitanju 😃

 

Al ko osvoji je 13. na kraju :64: :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2021 at 7:03 PM, Gaga said:

Ko je bio peti kod nas prosle sezone?

ja

ali opet ne shvatam sto je to bitno

2 minutes ago, delgado said:

I onda nam ostaje jedan missing slot ako budemo morali da saljemo 5og odavde u A ligu, ukoliko odluce da raspuste Ratzenovu franshizu (7-6 trenutno u glasanju za bezdusnike) 

Znaci, jos jedan C ligas bi mogao da pakuje kofere u tom slucaju.

evo ja sam bio 5 ali ako je decko vodio sam franzisu bilo bi posteno da ostane.Opet kazem nisam pratio toliko A ligu i citam temu na preskoke pa ne znam o cemu se radi tacno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

E pa sad je pitanje šta ima prednost. Bolji plasman u plej ofu ili na tabeli završetka regularne sezone.

 

A moguć je i Zvekijev povratak

regularni deo bio sam 2 ili 3 a u globalu 5 posle plej ofa

sto se mene tice ostavio bi lukakua u a ligi ako je vodio sam ekipu iako je ratzen bio tu na papiru

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...