Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

4 hours ago, Losmi17 said:

Nisam ni ocekivao bolji odgovor.

 

#obrazdjon

 

Pa ne znam sta si uopste pokusavao da dokazes pa da zasluzis bolji odgovor?

 

Ja se u citavoj mojoi forumaskoj karijeri nisam bavio Tata problematikom, bezim od toga sasvim uspesno i onda se ti pojavis da na moj post koji parafrazira trenera kako moramo imati ekipu sa ujednacenim budzetom da mi objasnjavas tacno sta?

 

Odmah evo da ti odgovorim, savrseno me ne zanima da se upustam u ves masinu neistina, gluposti, paranoidnih do sizofrenih izmisljotina koje su se momentalno pojavile na Tata i Zvezdinoj temi u momentu kad je ozvaniceno za Pantera. Prvo mi nadji u ovih mojih par stotina postova gde sam se ja postavljao na nacin da zasluzujem da me prozivas kako "nisam svestan sta ovo znaci?" i kako "ne dobacujem" samo tebi znane poente pa da razgovaramo kao ljudi. Niti sam imao nameru da merim patku ni sa tobom, ni sa bilo kim drugim iz tvog tabora, ali ne moze izgleda, toliko vam je pomucen um ovim poslednjim desavanjima da prosto ne mozete da obuzdate produkciju smecarskih postova i ovakvih usranih pokusaja, opet cega? Sta je bila tvoja namera, kakvu tacno diskusiju da povedes?

Samo nemoj da me stavljas u isti kos sa tebi slicnima koji se godinama natezu na konopcu tema oko budzeta, ko je veca Vuciceva kurva i ostalim slicnim stvarima koje mene, ponavljam, savrseno ne zanimaju niti je moja namera sa originalnim postom imala ikakve veze sa time. Sta ce tacno biti to ni ti ni ja ne znamo, i kakav cemo ostatak tima imati i sa kolikim platama. Meni sve to izgleda da ste se dobrano potresli prostim potencijalom i mogucnoscu ove price, pa se sad objasnjava kako je to, ni sam ne znam, kao da ce deca gladovati u Srbiji.

Edited by lord_slawe_
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Samo jednom zove Željko.
Strašno kako je odjeknula bomba sinoć.
Odličan marketing.
Sad kad je probijen led, očekujem da lakše klizi do drugih pojačanja.
Partizan je prvi po trenindingu po svim mrežama.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, lord_slawe_ said:

 

Pa ne znam sta si uopste pokusavao da dokazes pa da zasluzis bolji odgovor?

 

Ja se u citavoj mojoi forumaskoj karijeri nisam bavio Tata problematikom, bezim od toga sasvim uspesno i onda se ti pojavis da na moj post koji parafrazira trenera kako moramo imati ekipu sa ujednacenim budzetom da mi objasnjavas tacno sta?

 

Odmah evo da ti odgovorim, savrseno me ne zanima da se upustam u ves masinu neistina, gluposti, paranoidnih do sizofrenih izmisljotina koje su se momentalno pojavile na Tata i Zvezdinoj temi u momentu kad je ozvaniceno za Pantera. Prvo mi nadji u ovih mojih par stotina postova gde sam se ja postavljao na nacin da zasluzujem da me prozivas kako "nisam svestan sta ovo znaci?" i kako "ne dobacujem" samo tebi znane poente pa da razgovaramo kao ljudi. Niti sam imao nameru da merim patku ni sa tobom, ni sa bilo kim drugim iz tvog tabora, ali ne moze izgleda, toliko vam je pomucen um ovim poslednjim desavanjima da prosto ne mozete da obuzdate produkciju smecarskih postova i ovakvih usranih pokusaja, opet cega? Sta je bila tvoja namera, kakvu tacno diskusiju da povedes?

Samo nemoj da me stavljas u isti kos sa tebi slicnima koji se godinama natezu na konopcu tema oko budzeta, ko je veca Vuciceva kurva i ostalim slicnim stvarima koje mene, ponavljam, savrseno ne zanimaju niti je moja namera sa originalnim postom imala ikakve veze sa time. Sta ce tacno biti to ni ti ni ja ne znamo, i kakav cemo ostatak tima imati i sa kolikim platama. Meni sve to izgleda da ste se dobrano potresli prostim potencijalom i mogucnoscu ove price, pa se sad objasnjava kako je to, ni sam ne znam, kao da ce deca gladovati u Srbiji.

Pisete ono sto se zna,svi smo na njegovim jaslama.Ja se osecam odvratno i pisao par puta o tome na nasoj temi sto nas finansira rezim koji inistava ovu zemlju.

Nek bude zanimljivo i ferplej,ostalo me ne zanima.Sa srecom Grobari pa da se posteno pobijemo na terenu.

P.s.Iskukaste sa onim vucicu ped....u,a nema nevolje da gasi pozar pa se zove vatrogasac.Sva sreca da je legenda kluba i da moze nesto da uradi da vrati renome.

Edited by Placebo Lone star
Link to comment
Share on other sites

Nije svejedno kad te Zeljko ili Dule pozovu u tim - znas da ce ti sledeci ugovori biti dovoljni  za 5 kolena familije!
Sto mu ga dodje jedno dvan'est kolena kada dodamo ovaj skromni iznos novca državnih obveznika koji će Filip Čović USA edition dobiti.
Ogavno i jezivo. Totalitarizam u najboljem izdanju.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je 2 miliona € (iliti 2.4miliona $, kako se pise) za 2 godine tacna cifra, ni malo mi se ne dopada. Za taj novac su se mogla dovesti 2 vrhunska pojacanja umesto jednog i to opet da moze da se bira lepo.

 

Super je igrac KP, ali ne znam sta ce biti sa onom zoc pricom da ce se gledati da svi imaju slicne plate. Ili cemo imati 5-6 igraca sa ovom platom (tesko), ili nam je Panter glavna akvizicija. Sto nije bas najsrecnije.

 

 

P.s. al se u Srbiji od nocas jelo nedozrelo grozdje...a neki su se izgleda zajebali pa popili sirce umesto grozdja 😓

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

to je sa bonusima gde je druga godina rastuca.

tako kad se razbije to ce biti oko 650k za ovu prvu, plus do milion ako osvojimo i ABA i EC.

 

Drugu godinu ionako ce iskoristiti izlaz da se naplati.

 

Sve u svemu probali smo smo sa Djumicima i Vrapcima, sad da vidimo kako ide ovako kada dobijemo priblizne budzete.

 

Ne brinite, bice opaka konkurencija.

Pa pre cirka 5 dana komsije su dovele igraca slicnog plateznog ranga i to na mesto bekap cetvorke.

 

Konacno cemo gledati borbu bez vezanih nogu...

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...