Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Upravo to, tako su radili par sezona i sa Vujosevicem, i sad kad i ovo propadne jednog dana, opet će krenuti sa aparhejdom, država nam ne plaća dugove itd. Sve već viđeno,  ali kao sto Tito reče, nema predaje, sa još jednim bekom i ostatkom noka, borićemo se, kad smo mogli sa Lukom Drcom i Suboticem možemo I sa ovim timom. 

 

Mene vise brine ko ce nama da plati ili kako cemo mi da platimo nase dugove.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve me više kopka da li je moguće da dovedemo još jednog pleja (Jović ili neko drugi). Prvo sam mislio, možda i napisao da nema šanse i da je to to. Ali, da me ne prozivaju ovi "statističari", u malom mozgu mi je da je Nejt u Žalgirisu igrao uglavnom sa Vestermanom ili Vokapom u paru. S druge strane gledali smo Džoni & Kobs.. Pa je moguće da ćemo često gledati duo Nejt & Džoni u petorci.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Hogar said:

Genijalno, kako se samo svi ostali ne sete toga, ludilo mozga 😂

 

25 minutes ago, n4l1m said:

spacer.png

 

45 minutes ago, Sector said:

 

I meni je stan na Menhetnu dostupan, samo da odrešim kesu.

Serpski mentalitet klasican..nemamo para, nije to za nas i onda auto limar, poslednji esalon sns kadra izigra covu i napravi budzet od 15m a mi eto 6-7m..

 

Jer eto Cova nije clan sns-a i izbacio je brata iz kluba...Mislim, vama treba dati neki orden...   Sarac, daj pitaj Covu koliko mu jos mesa treba :))

 

Eto,nek bude da je nemoguce i da se Cova zaustavio samo na pljackanju Kosova 🤡 mada bi neki rekli da se preobratio 96  2011..   

 

ostoja>cova

radonja>zlocimir ..eto sanse su 50-50%

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šta pričaš ti druže? Jeste, sposobni Ostoja biznis mastermajnd napravio 15 miliona budžeta, a nesposobni Čović ne može da obezbedi takav budžet. A u stvari i jedan i drugi budžet po direktivi dolaze sa istog mesta - od strane države i nešto malo privatnih sponzora isto po nalogu države.

  • Like 24
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šta pričaš ti druže? Jeste, sposobni Ostoja biznis mastermajnd napravio 15 miliona budžeta, a nesposobni Čović ne može da obezbedi takav budžet. A u stvari i jedan i drugi budžet po direktivi dolaze sa istog mesta - od strane države i nešto malo privatnih sponzora isto po nalogu države.

Pa da, neko dovede trinkijerija, drugi Sakotu ili Alimpijevica...Neko dovede Savica,a nekom Ilic. Dobro,znamo da su svi sa iste sise, ali jedna sisa pusta vise mleka...Opet nisam video tog Ostoju na pinku kako velica danasnju politiku, situaciju na Kosovu itd... ista sisa, ali daju razlicitu kolicinu mleka..jos lolek i bolek veliki Zvezdasi...tu nesto ne stima.

 

Ne secam se da je neko nekad pisao pa covic uze titule jer mu je psihopata pocistio teren..al dobro eto, nek je vecina uvek u pravu, kao na izborima :-))

 

Mogu i da nastavim sa rodjacima, sinom, zetovima..ali necu..nek je nas Shone najsposobiniji ali ga bushe sa svih strana jer idu izbori..

 

Cak i jedan istaknuti forumas i tviteras kako vi kazete na sva usta pricao kako je DR doveo psiho i da je teska srca dao otkaz Salou.

 

Nego reci mi ti..znaci po tebi cova je izbacio batu i nema nikakve veze sa sns-om kao ostoja, pa mu prebacuju 1.4m na racun fmp-a..i tako dalje. Ti si uticajan i pametan momak sa dobrim postovima, pa me eto prosvetli..a i ove ostale sa vilama koji su vec spremni da cerece. Istina je nekad teska i mucna..

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Čović i Ostoja su na istoj sisi i deo istog sistema. Dakle, Čović nije nikakav opozicionar nego deo mafijaške hobotnice isto kao i limar. Razlika između njih dvojice je što je limar klasični sns komesar u KKP, a Čović ima i nekog ličnog udela u KKCZ s obzirom na interesantne pravne aranžmane preko FMP. 

 

Centrala je ovog puta odlučila da više para ide u KKP i to je to, nema tu neke velike filozofije.

  • Like 20
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prozivanje Čovića da naplaćuje koriščenje dvorana na Padini u kojima treniraju razni pogoni KKCZ je tek biser decenije

 Ne nego ce da sam snosi sve troškove samo da ga neko ne prozove na forumu.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Prozivanje Čovića da naplaćuje koriščenje dvorana na Padini u kojima treniraju razni pogoni KKCZ je tek biser decenije

 Ne nego ce da sam snosi sve troškove samo da ga neko ne prozove na forumu.

 

Ako je tako, onda je u pitanju najklasičniji sukob interesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ako je tako, onda je u pitanju najklasičniji sukob interesa.

ako cemo da budemo precizni, zavisi od konteksta i toga ko su potpisnici sa obe strane

npr. ja radim za neku firmu, a moja zena ima firmu koja pruza usluge koje moja firma koristi

ukoliko ja dignem ruku i kazem e to je firma moje zene, i nezavisno lice, a ne ja donosi odluku da li ce da angazuje firmu moje zene - to je legit

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa da, neko dovede trinkijerija, drugi Sakotu ili Alimpijevica...Neko dovede Savica,a nekom Ilic. Dobro,znamo da su svi sa iste sise, ali jedna sisa pusta vise mleka...Opet nisam video tog Ostoju na pinku kako velica danasnju politiku, situaciju na Kosovu itd... ista sisa, ali daju razlicitu kolicinu mleka..jos lolek i bolek veliki Zvezdasi...tu nesto ne stima.

 

Ne secam se da je neko nekad pisao pa covic uze titule jer mu je psihopata pocistio teren..al dobro eto, nek je vecina uvek u pravu, kao na izborima :-))

 

Mogu i da nastavim sa rodjacima, sinom, zetovima..ali necu..nek je nas Shone najsposobiniji ali ga bushe sa svih strana jer idu izbori..

 

Cak i jedan istaknuti forumas i tviteras kako vi kazete na sva usta pricao kako je DR doveo psiho i da je teska srca dao otkaz Salou.

 

Nego reci mi ti..znaci po tebi cova je izbacio batu i nema nikakve veze sa sns-om kao ostoja, pa mu prebacuju 1.4m na racun fmp-a..i tako dalje. Ti si uticajan i pametan momak sa dobrim postovima, pa me eto prosvetli..a i ove ostale sa vilama koji su vec spremni da cerece. Istina je nekad teska i mucna..

Uh uh kakva količina slova ljubve prema Ostoji. Ok, Ostoja nije sns Cova jeste, u stvari Ostoja ga busi iznutra, Partizan opozicija i možemo li sad da se vratimo na temu koja se tiče Zvezde samo?.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2021 at 9:15 PM, NMX said:

Gasi FK, vraćamo se na košarku.

 

 

fk je olicenje svega odvratnog u ovom djubretu od drustva, samo pogledas balvane od fudbalera tipa krstovic ili gobeljic, sta slusaju, ko su im devojke/zene, sta su im kriterijumi vrednosti. splavari. trener u fazonu brate sta me gledas nadrkan pristao na sve ovo zbog nekih lokacija, predsednk sns estradni kriminalac koji krade klub za ta ista govna. 

 

kk je gospodski klub za ovo smece. kroz kk je prodefilovalo desetine gotivnih likova, igraci su mnogo kulturniji i nisu splavari. atmosfera oko kluba je mnogo opustenija, prijatnija i nema taj snspinksplavasrkokrimi izgled kao fk.

predsednik ima puno putera na glavi, ali bar je dr za sport kojim se bavi i zna da vodi klub sto je milion puta dokazao. ne krade klub, ne forsira balvane zbog procenata. covek zivi za klub i kosarku 101% za razliku od ovih govana iz fk. 

publika je mnogo kulturnija u pioniru, nema kriminalaca sa severa i kk prate pravi zaljubljenici u klub, takozvani simpatizeri. prate klub iz srca, kao svi mi ovde sto mislimo na klub svaki jebeni dan. hemija izmedju igraca i publike je takodje neuporediva u korist kk.
 

On 8/11/2021 at 8:53 AM, Perkos2 said:

Ja se ne sećam kad smo igrali lepu i atraktivnu košarku

 

ovo mi uvek smeta kad neko napise. himki, real, bayern za redom u pioniru? 

imali smo te sezone jos 85+ tekmi. igrali sexy kosarku. pitanje je sta je atraktivno? meni je atraktivno i kad deremo makabi u pioniru 30 razlike u 3/4 rez tipa 57-27, znaci meljemo ih.

pa opet protiv makabija ona serija 20-0. ni to nije atraktivno? 

pod alimpijem je bilo atraktivno, ako je atraktivno kad igras rng. 

sa radonjom smo imali brdo tekmi u pioniru gde dajemo +45 u prvom. 

meni je recimo ona serija od 7 vezanih pobeda u el dovoljno atraktivna, i tekma se fenerom gde kuz gasi svetlo, i trinki koji sutira reklame, i trojka antica u madridu... itd...

 

On 8/11/2021 at 10:19 AM, Storm said:

Kad se istripujes da sa budzetom od 5M za plate mozes da igras lepu i atraktivnu kosarku na el nivou i budes konkurentan za top8, onda znas da si izgubio svaku vezu sa realnoscu.

 

sezona se milerom? 

mi smo bili super sexy tim, igrali odlicnu kosarku i bili na korak (jovicev) do f4.

 

17 hours ago, leki bg said:

Ovo je strasno. UDBA jbte. Mada je Covic iznosio u onom sramnom intervjuu RSBu podatke iz Lakijevog privatnog zivota, tako da me nista ne cudi u ovoj prokletoj zemlji.

 

Naravno da je 99% navijaca Zvezde bilo za smenu DR posle Cibone (sezona pre toga ONA pobeda nad Radnickim na F4). 

 

naravno da je bolesno, ali ne treba sad preterivati. kao sto vidimo iza svega stoji vujcin, on prati i snima sta ko pise. mislim to je teska bolest, kakva sad udba. to je samo vujcin koji se slihta, a ne sumnjam ni da cova voli da zna sta ste desava jer i on je opterecen da mora sve da zna, pa cak i sta se pise na forumima. bolest. 

inace ne secam se da je iznosio bilo kakve podatke, vise je to bila standardna coviceva mi znamo, nece meni strahinjica bana, pojedinci, pojedini lakiji na relaciji bg-zagreb (to mu garant vujcin iskopao prateci sta pise laki :classic_laugh:), i blablatruc. udarila sujeta zbog sina i to je sve. 

nije cova agresivac. osim kad diraju filipa. :classic_smile: pa nastrada muceni andjus a ni 1% pljuvacine koja je ovde bila nije izrekao. 

ja ne znam kako tog vujcina nece biti sramota? bukvalno treba laki da mu pridje i pita ga sta ima novo kod mene ilija? prati ljude, prati njihove zivote, ko su, sta su... 

nadrealno. treba da poslusa savet sonje savic. 

 

2 hours ago, Sector said:

 

I meni je stan na Menhetnu dostupan, samo da odrešim kesu.

 

sta ce uopste ti stan na menhetnu? da si rekao majami ili neki havaji, sejseli pa da razumem. imao bi betonski kavez na fensi lokaciji. 

 

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Čović i Ostoja su na istoj sisi i deo istog sistema. Dakle, Čović nije nikakav opozicionar nego deo mafijaške hobotnice isto kao i limar. Razlika između njih dvojice je što je limar klasični sns komesar u KKP, a Čović ima i nekog ličnog udela u KKCZ s obzirom na interesantne pravne aranžmane preko FMP. 

 

Centrala je ovog puta odlučila da više para ide u KKP i to je to, nema tu neke velike filozofije.

 

i osim aranzmana je doktor kosarke i vodi nas klub vise od 10 godina veoma uspesno. toliko uspesno da nam je ovo najbolji period u istoriji.

a sto se tice cove i politike, ako je deo sns hobotnice zasto lepo andrej kao sto je limar preuzeo komsije nije preuzeo nas? ili bilo koji sns komesar? sta to sprecava sns i vucica da preuzme kontrolu nad kk? 

pitanje je ko je tu od koga jaci? jer u zemlji gde je sve njihovo nekako strci ovo. ili vucic vidi da dobro vodi klub pa nece da se mesa? ili jer bi navijaci stali iza covica?

a stali bi. i ko je uopste sad covic? koliku on ima politicku i sveukupnu snagu i moc? ko mu cuva ledja? jel cia agent? mason? 

obican politicar sigurno nije, jer bi ga odavno oterali i preuzeli klub. 

dakle ko je zapravo muz tetka vesne i otac donosioca dve el? 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Radonja je dva najbolja stranca iz prvog mandata doveo u toku sezone. Millera posle last cuts u nba i Kinzija jos kasnije, negde oko ng. Samo strpljenje i bice to ok prica. Imace Partizan jaku petorku, ali onda ce da ulaze Danguba, Zagor, mali Trifa, Mozli, Avram… Nece to da bude bas toliko prestrasna ekipa, da ih Radonja ne moze dobiti u plejofu. Cemu toliki strah od ekipe koja prvo treba da se uigra i da se vidi da li ce Punter biti onaj iz Armanija ili onaj iz Olija. U ovom drugom slucaju su prdnuli u cabar momentalno. Opustimo se i sacekajmo jos ta dva-tri pojacanja. Imamo mi cime da se pobijemo i sa mnogo ozbiljnijim ekipama.

Edited by Storm
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...