Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

4 hours ago, _ДР_ said:

Преко 35% шут за 3,

преко 60% шут за 2,

преко 80% слободна 

 

Ако би поредили шта Арон добро ради а Лука не или контра, добили би идеална одступања, што их чини компатибилним.

Мислим да смо урадили добар посао довођењем Вајта на 2 године.

 

Super je Vajt, mnogo bolji od svih četvorki koje smo imali poslednjih x godina, ali ne bi trebalo da u proceni šuta gledamo procenat.

Ovo je klasičan eye test, ali meni deluje da on šutne do 2 trice po utakmici i da ima situacija kad promaši obe, kada je u kontra ritmu po tom pitanju i da je što se šuta tiče povremeno non factor. Znači na 10 šuteva, cirka 5 tekmi budu 2 utakmice kad ne ubaci ništa.

Radiće on druge stvari zbog kojih je i doveden, a trojka će biti povremeni bonus, to su moja očekivanja o sa tim bih bio zadovoljan.

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Wingwalker said:

 

da priupitamo ove sa RSB dokle smo stigli u pregovorima...kolko da odrapimo za Nemanju.

uništi nas Akropolis kup jebeni i koj ga izmisli.

 

According to Wikipedia, neki Perikle:

 

Перикле је такође био велики покровитељ уметности, књижевности и науке и за време своје владавине претворио је Атину у средиште културе и духовности античког света. Подигао је неке од најлепших грађевина античког света (атински Акропољ са Партеноном).

 

😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

According to Wikipedia, neki Perikle:

 

Перикле је такође био велики покровитељ уметности, књижевности и науке и за време своје владавине претворио је Атину у средиште културе и духовности античког света. Подигао је неке од најлепших грађевина античког света (атински Акропољ са Партеноном).

 

😉

 

mrtvi grk...dokon.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Noko je jos uvek igrac Zvezde i radi se na tome da tako i ostane.
Ovo bi bilo jako dobro, resili bi gorucu poziciju i napravili kostur gde bi mogli malo da cekamo neke dobre opcije na bekovskim pozicijama pa i tog Jovica malo duze. Ako bi Nnoko ostao to bi jasno definisalo kakav nam plej treba, upravo neko Jovicevih karakteristika, slicnu potrenu ima i Vajt. Sa njima dvojicom imamo igraace kojima trebaju dobri dodavaci. Mnogo je neozbiljno sto se Nnoku duguje, bas su mu lepu poruku poslali sa tim dugovanjima, mozda bi i pregovori isli drugacije da su na vreme izmirili dugovanja.

Ako ga pecaju, verovatno se igra na kartu velike minutaze pa da nabije statistiku, sto mislim.da u Bajernu nece imati i da je on toga svestan.

Kakav je taj Amer iz izraelske lige, kakav je dodavac? Ja nikada i zibotu nisam pogledao utakmice te lige.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Helmet said:


Kakav je taj Amer iz izraelske lige, kakav je dodavac? Ja nikada i zibotu nisam pogledao utakmice te lige.

 

 

Perikle nije Amer ... ali ume da kreira

Edited by Plant
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A šta mislimo o Dilanu Enisu?? Taj jedan 1-2 što bi nam svakako trebao ako ode Volden. Vidim da mu je istekao ugovor, a koliko sam ispratio dosta je napredovao. Mislim znam...divljak, privatnik, ali opet kupujmo domaće...[emoji16].

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thelosttribe said:

Uopšte nisam mislio na Radonju. Ne čitaš.

Ок томе је била тема, мислим звездин тим, тренер, али верујем да има тешких незналица. Мада баш на овом нивоу тешко. Ипак ми смо ископали једног прошле године.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, big bad bruin said:

A šta mislimo o Dilanu Enisu?? Taj jedan 1-2 što bi nam svakako trebao ako ode Volden. Vidim da mu je istekao ugovor, a koliko sam ispratio dosta je napredovao. Mislim znam...divljak, privatnik, ali opet kupujmo domaće...emoji16.png.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

 

Ko bese Dilan Enis?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Николица said:

Ок томе је била тема, мислим звездин тим, тренер, али верујем да има тешких незналица. Мада баш на овом нивоу тешко. Ипак ми смо ископали једног прошле године.

Eto vidiš, sam si sebi odgovorio. Nema potrebe da se obraćaš drugima sa animozitetom i posprdno samo zato što se ne slažu s tobom, zdravo je razmeniti drugačija mišljenja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, big bad bruin said:

Šta ti je psiha...Alimpije sezona se brzo zaboravi...emoji23.pngemoji23.png.
Onaj sa Halid Bešlić čuperkom što smo mu dali pasoš za Kup. Igrao u Saragosi poslednje dve godine, ima oko 15 ppg u ACB.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

 

Ne navijam ja za KKCZ ali mi poznato ime. 😄 Jel to bese onaj momak sto je rekao nesto u fazonu, ne ulazim da napravim faul nego da igram, tako nesto? 😄

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

moze jedan dilan enis za poneti
taman da na polusezoni namolimo jos jednu veliki klupsku legendu da odustane od penzije
Samo je jedna legenda imala svoju temu na forumu...[emoji16].
A ime mu se ne spominje zbog malera.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

 
Ne navijam ja za KKCZ ali mi poznato ime. [emoji1] Jel to bese onaj momak sto je rekao nesto u fazonu, ne ulazim da napravim faul nego da igram, tako nesto? [emoji1]
Vidiš ja se toga nisam setio, ali moguće je da je to on izjavio.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Николица said:

Ок томе је била тема, мислим звездин тим, тренер, али верујем да има тешких незналица. Мада баш на овом нивоу тешко. Ипак ми смо ископали једног прошле године.

Никоме се ја тако нисам обраћао, него ми је било смешно што је човек написао, а све је у праву. Толико кукамо каквог год играча да доведу. И за сваког нађу замерку. Тотална шизофренија.

14 minutes ago, thelosttribe said:

Eto vidiš, sam si sebi odgovorio. Nema potrebe da se obraćaš drugima sa animozitetom i posprdno samo zato što se ne slažu s tobom, zdravo je razmeniti drugačija mišljenja.

Никоме се ја тако нисам обраћао, него ми је било смешно што је човек написао, а све је у праву. Толико кукамо каквог год играча да доведу. И за сваког нађу замерку. Тотална шизофренија.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imas ignor listu  uvek otvorenu samo izvolte nemam ništa protiv
Nemoguće je staviti na ignore listu raspravljanje/nastavljanje koje umes da izazoves svojim infantilnim upisima.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako je istina da je Vajt dosao za 210 k onda je on top pojacanje jer kvalitet ima a ostavlja nam prostor u budzetu za vece izdatke na pozicijama 5, 1 i  2.

To je priblizno onom sto je u jednom momentu Simanic imao kod nas, a od istog gotovo nista nismo dobili.

Edited by kokodakalo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...