Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

 

14 hours ago, Martin Mystere said:

Što je najgore, dvojica su bila na njemu.

 

Što nam opet govori da postoje bar dvojica igrača Denvera koji nisu znali da će se ići na Gordona jelde...:classic_biggrin:

 

Šalu na stranu. Baš mi je prijala ova utakmica sinoć. Odavno nisam gledao utakmicu kao utakmicu od početka do kraja. Mislim da sam cele sezone birao da gledam RZ, s obzirom da su Giantsi kurac na biciklu i da ih ne vredi gledati. Kad vrtim film unazad, rekao bih da je poslednja utakmica koju sam gledao onaj naš poraz u drugom kolu od  WFT na ponovljeni FG zbog ofsajda. 

Link to comment
Share on other sites



 
 
Što nam opet govori da postoje bar dvojica igrača Denvera koji nisu znali da će se ići na Gordona jelde...:classic_biggrin:


Što jes' jes'.

Inače, kada sam ponovo odgledao akciju glavni utisak mi čak i nije fumble već spora i mlaka reakcija Locka u "pokušaju" da zaustavi Boltona nakon što je uzeo loptu.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martin Mystere said:


 

 


Što jes' jes'.

Inače, kada sam ponovo odgledao akciju glavni utisak mi čak i nije fumble već spora i mlaka reakcija Locka u "pokušaju" da zaustavi Boltona nakon što je uzeo loptu.

 


Kada gledas usporeni snimak, ona njegova (ne)reakcija dok se fumble dogadja deluje kao vecnost…kao da je u tom trenutku bio u fazonu: ma nece valjda, ma nece, ma jok, ma nece…e jbg, hoce

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...