Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

4 hours ago, Romantik said:

Onaj nepostojeci "personal foul" koji su svirali u prvom poluvremenu iz koga su Teksansi postigli 3 poena i onda onaj cist defanzivni "pass interference" u poslednjem krstenom napadu Dzeksonvila koji nisu svirali.

 

Potvrđujem za taj personal foul sviran Calaisu Campbellu, ono je bilo presmešno. Lik je krenuo ka Watsonu i mislim da se sapleo pa je padao i u padu malo spustio glavu, nije ni zakačio Watsona, a sudije mu svirale leading with a crown of the helmet. Ovo drugo nisam video.

 

2 hours ago, Bobby Axelrod said:

Gase je tu najveci problem,odnosno ownership koji je vlasnik ove fransize.Niko nema ni gram samopouzdanja

 

Hoyer debil,Hardman isto

 

Gase je haos, naravno management koji pusti GM da izabere trenera i odradi draft pa ga otpusti je još veći problem.

 

I dalje mislim da Darnold može biti dobar, samo to možda bude u nekoj drugoj ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Огромни проблеми за одбрану Патриота. 

 

И за напад

 

Демистификација одличне одбране Патриота. Неколико некарактеристичних пропуста, губљења концентрације и резултат јасан. Све у свему, не претјерано болан пораз, солидно приземљење пред одлучујуће мечеве за пласман 

Edited by Big Ticket
Link to comment
Share on other sites

Lamar je definitivno sjajan. Ako ga zdravlje posluzi, tj. ako ga neka odbrana ne sastavi sa zemljom, mogao bi Baltimor da bude ozbiljan takmac ove godine. Ja sam bio u Flakovom timu prosle godine i mislio sam da je Harbo pogresio sto ga posle oporavka od povrede nije vratio na poziciju startnog QB, ali definitivno je klinja odličan i ozbiljna pretnja za svaku odbranu. Prosle godine nije mogao da kompletira pas duzi o par jardi, ali ove godine je i tu dosta napredovao. Ove poslednje dve pobede daju realnu nadu da bi ove sezone mogla da se osvoji divizija, posebno što su i rivali za sada dosta losi, a za posle cemo videti. Sad sledi gostovanje Benglsima sto bi moralo da se dobije, a te utakmice znaju da budu bas nezgodne. Posle Benglsa slede 4 bas teske. Ako uspeju da pobede bar 3 od sledecih 5 utakmica, Rejvensi ce biti u ozbiljnoj igri i za izbegavanje WC vikenda.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sprivel said:

 

Nece biti spekulacija, nece nastaviti u Karolini.

I ja rekoh, mislim da neće. Tako da će biti onih drugih, gde će? 

 

A iz Karoline će sve vreme pričati kako je on njihov QB da dignu cenu. Dva pika sigurno će koštati, tipa prve i treće runde koji postaje druga uz određeni uspeh. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...