Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Da bi bio cutovan.
 
Jeste, slazem se. Nesto se desilo na relaciji Raiders - Brown i nakon toga ovaj je trazio sve nacine da sabotira tim.


Ja verujem da mu je to bio plan od početka. Steelersi nisu hteli da ga puste u NE, tako da se odlučio na ovu dramu.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mvasic said:


Neki timovi imaju rekordan broj titula u NFL, neki nemaju 😄

 

Ako su imali i tad ovakvo suđenje, onda ne čudi taj rekord 😛

 

Evo još jedan 50-50 i opet sviraju OPI. Ovo i jeste bio realno, ali mogle bi sudije da iskuliraju, ovim tempom napraviće cirkus od utakmice. Možda je ovo sudijska ekipa koja je zadužena da pokaže da nije trebalo ubaciti gledanje snimka za PI.

 

Btw, lopta za Vikinge na početku drugog, bilo koji poeni su dobri, ali TD garantuje odličnu utakmicu do kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

Ja odigrah dva tiketa, jedan sa 5 i drugi sa 6 igraca. Na ovom sa 5 cetvorica vec prosla, cekam samo Johnsona iz Arizone, ali za sad ne izgleda dobro, niti ima loptu nit je nesto postigao kad je dobio, a na drugom imam dva problematicna igraca i kasnije Kamaru, tako da od njega skoro sigurno nece biti nista.

 

Razmisljao bas jako da igram jedan sa Antonio Bronom, Endrujzom i Kamarom, al bojao sam se da Belicik ne udje u neki trip sa disciplinovanjem Brauna i odustanem. Zalicu za ovom veceri do kraja sezone jer ovakvu granicu na Brauna nece vise ponoviti do kraja njegove karijere :frusty:

 

Evo ga David Johnson.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mvasic said:

Ovo je i moja pokojna baba znala da nema šanse da se promeni. Na šta Le Fleur baca challenge...

 

Apsolutno. Bolje da je tražio OPI, verovatno bi ga dobio.

 

Sad neki fantomski holding koji je ubio drive.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...