Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

16 hours ago, anfield said:

Texans get: OT Laremy Tunsil

Dolphins get: two first-round picks and one second-round pick.

 

Jebeš novi forum kad nema onog emojia koji se krsti. Ali ne stvarno, wtf. 2 pika prve runde i  jedan druge. Pa dali su oni normalni?

 

27 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Koja je fora sa Kikom Alonsom pa ga Majami otpustio. Jel u pitanju samo rebuilding ili nešto drugo. 

 

Lik je kanta več neko vreme. A i trebalo bi ga pitati šta izvodi sa 2 broja premali dresom i donjim delom uniforme.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Lik je kanta več neko vreme. A i trebalo bi ga pitati šta izvodi sa 2 broja premali dresom i donjim delom uniforme.

 

Alonso ima cifre jbg, 125 tackle i 3 FF. I dalje je među boljim pass coverage LB, i prošle sezone je imao 3 INT. I ja sam se iznenadio kad sam video, ali realno ko još gleda Miami, sa Tannehillom su bili među najdosadnijim ekipama u ligi. Dobro će on doći Saintsima. 

 

Inače:

Fitzpatrick, Drake, Wilson, Parker, Grant, Gesicki, Davenport, Deiter, Kilgore, Calhoun, Davis. 

 

Harris, Wilkins, Godchaux, Orchard, McMillan, Baker, Rowe, Howard, Fitzpatrick, McCain, Jones. 

 

Ovo su starteri Miamija navodno. Najslabiji sastav koji sam ikad video. Ima par talentovanih defanzivaca i kiker, Gesički nije loš, to je to. Tank for Tua. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Indy svejedno može da plejofa. Jedan do dva fumblea da odskoče ka njima, mogu i diviziju da uzmu. Brissett je igrao veoma dobro pre dve sezone, a sad ima među najboljim OL, još jednog WR, možda i trećeg ako rookie Campbell zna nešto, Ebrona na TE, pa i Macka koji je bio rookie i bolji je sad nego što je Gore bio pre dve sezone. I odbrana bi trebalo da bude bolja, playcalling/coaching je isto bolji. Imao je Chudzinskog i B. Shottenheimera, sad je tu Reich i njegov staff. 

 

Razumem da je burna reakcija što se Luck oprostio, ali to ne znači da će se raspasti. Ovo je deep roster koji može u postsezonu.

 

Recimo da se Mahomes povredi u prvom kolu, KC mislim da ne bi imao šanse ni za plejof, ceo napad je selektiran prema njemu, a odbranu smo videli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Xpert said:

Lik je nemoguc.

70044889_2656776184334769_23858584732764

 

Jbg. Lik je moron, a managment Raidersa si je sam kriv.

 

edit: da se mene pita, momentalni cut Josh Smith stil. Nije problem isplatiti sve pare odjednom, samo da te ne gledamo više.

 

Več u Hard Knocksima mi se zgadio lik onim lažnim smijanjem i I love you brother i tako dalje. Jbt, jedan Incognito nije ni 5% odvratan ko ovaj.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Jbg. Lik je moron, a managment Raidersa si je sam kriv.

 

edit: da se mene pita, momentalni cut Josh Smith stil. Nije problem isplatiti sve pare odjednom, samo da te ne gledamo više.

 

Več u Hard Knocksima mi se zgadio lik onim lažnim smijanjem i I love you brother i tako dalje. Jbt, jedan Incognito nije ni 5% odvratan ko ovaj.

 

Covece, Inkognito je pretio zaposlenima da ce ih upucati i lomio inventar kad je isao da ugovara caletovu sahranu. :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...