Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Verovali ili ne, iako je u listingu za jučerašnji trening označen kao DNP,  Barkley je trenirao  "streching, sprints and light cuts", tako kažu,  postoji čak i neki snimak na tw.  Saigrači kažu da ne budemo začuđeni ako bude igrao u TNF za sedam dana protiv Patsa.

Link to comment
Share on other sites

Odlicna utakmica dve plejof ekipe. NFC West ce biti paklen ove godine.

 

P.S. Kod Lockettovog TDa, ne znam sta je bilo fantasticnije, pas ili hvatanje!

 

P.P.S. I dalje ne mogu da se nacudim sta su svirali Matthewsu kao RTP. Ono nema veze sa mozgom.

Edited by Xpert
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

McCoy je u prethodne 3 sezone, odigrao ukupno 3 utakmice, dok je Keenum bio redovan starter. Tako da je bas nategnuto da je bolji.

 

Najverovatnije startuje jer je Keenum povredjen, dok je sa Haskinsom situacija komplikovana. Postoje govorkanja da ga Gruden nije zeleo i da ga je GM draftovao. Uz to, Haskins nije trenirao sa prvotimcima, sto dodatno pogorsava situaciju.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Xpert said:

McCoy je u prethodne 3 sezone, odigrao ukupno 3 utakmice, dok je Keenum bio redovan starter. Tako da je bas nategnuto da je bolji.

 

Najverovatnije startuje jer je Keenum povredjen, dok je sa Haskinsom situacija komplikovana. Postoje govorkanja da ga Gruden nije zeleo i da ga je GM draftovao. Uz to, Haskins nije trenirao sa prvotimcima, sto dodatno pogorsava situaciju.

 

Možda je nategnuto. Ali isto neznam zašto bi playing time bio faktor u odluci ko je od njih dvojice bolji. Da je Keenum bio u Washingtonu za vreme Cousinsa i Smitha, isto tako bi odigrao ukupno tri utakmice, dok bi McCoy bio starter u Denveru. Možda grešim, ali gledao sam večinu McCoyevih nastupa i znam da je uvek ostavio pozitivan utisak na mene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam vjerovo u 3-2 start, ali tu smo. Fantastična igra u prvom poluvremenu. U drugom smo na sve moguče načine pokušali da im poklonimo pobedu, ali na sreču nekako izgurali na kraju. To da su Bearsi došli u petak, a Oakland nekolliko dana ranije je sigurno imalo uticaj na igru njihove odbrane, pošto ih do sada niko nije ovako oduvao trčanjem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...