Jump to content

Dogodovstine, secanja, iskustva


zoran59

Recommended Posts

Ti i tvoje fotografsko pamćenje:classic_laugh: Da Arača u pozadini.

 

Tu se Srbi sastali 1551. i odlučili da idu na stranu Turaka.

 

Mi lokalno verujemo da je nastala na ruševinama templarske crkve koja je služila kao usputna stanica tokom krstaških ratova

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/17/2024 at 5:22 AM, alpiner said:

Sanjam planine, a ovde živim...

 

IMG_20230912_180502.jpg

 

❤️

 

Alpiner, kad si svojevremeno pisao o A kategoriji, imao sam utisak da drumski tip. A sada vidim da si kao moj burazer - mozda ga negde i sretnes. I on vozi po bespucima, po Hrvatskoj, BiH i Srbiji. I veliki je majstor.

Ja sam vise drumski tip. Ipak, uz motore, jedan od od hobija mi je bio i planinarenje, pa sam imao san: da kupim enduro, vozim uzbrdo dokle mogu, a onda odem poslednjih nekoliko km peske. Medjutim, razboleo sam se i ostareo.

Svejedno, uzivam da vidim tebe (vas) kako vam ide.

:thumbup:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam pre godinu dana u domaji. Nameravao sam opet ovog proleca. Eh, jebiga, cerka je odlucila da se uda za tamosnjeg jebivetra (a rodjena u USA) i to u semptembru. A ja nemam para da letim sedmicno, pa sam odgodio do jeseni.

 

Hteo sam da kacim "pre i posle" fotke no necu uspeti. Zato, evo malo od prosle godine....

 

moj drugar je lud (stariji je od mene par godina!) i sredjuje si ficu. Ovako:

 

 

lXLBou4.jpg

oa1ZH8L.jpg

pUo1FN0.jpg

 

Unutra ide masina iz motocikla - Kawasaki ZX10 - oko 180 "konja." Okacicu jos fotki, poslao mi je, samo se mucim sa kompom i elektronikom i kacenjem...

 

 

A motocikli?

Ja sam dugo mislio da je moj burazer dete (on je polubrat, iz caletovog drugog braka). Ipak, izgleda da je puno veca "faca" nego sam mislio. Ma, jeste imao neke uspehe u enduro takmicenjima, ali je to meni, "drumasu," izgledalo neozbiljno.

 

A kad ono, dao mu Ducati motor na "dugorocni test" uz uslov da ode na nekoliko takmicenja i pise izvestaje koje ce oni objaviti.

Buraz je debelo preko 40 godina, no evo ga:

 

lGuajat.jpg

 

z4w9xn2.jpg

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...