Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Pogodio je AV u žicu GTR samo tako.

 

Bukvalno svi navijači kkp koje znam počinju da hvale AV a bogami mnogi se i učlanjuju u sns.

 

Ni sendvič, ni dnevnica, dosta su Žoc i uništavanje Zvezde.

 

Cijena, prava sitnica, klasične Gangule.

Edited by Holivud
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Holivud said:

Pogodio je AV u žicu GTR samo tako.

 

Bukvalno svi navijači kkp koje znam počinju da hvale AV a bogami mnogi se i učlanjuju u sns.

 

Ni sendvič, ni dnevnica, dosta su Žoc i uništavanje Zvezde.

 

Evo kod mene bukvalno nijedan navijač Partizana kojeg poznajem ne može da ga smisli, i nema stvari koja na to može da utiče.

Koja je uopšte poenta takvog tvog upisa? Bolje biraj krug ljudi u kojem se krećeš, ne znam šta da ti kažem, jer s'kim si, takav si.

 

Ako je pak suština upisa da država urušava CZV zbog glasova navijača Partizana, veća glupost od te teorije ne postoji, a relativno se često suptilno provlači ovde.

 

Evo i ovako, matematički, ako i ima procenat navijača KKP koji će da se 'učlanjuju u sns', tom logikom je veća brojka navijača CZ koja će se okrenuti protiv istog.

Ili to ipak radi samo u jednom smeru? Prosvetli nas, molim te.

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fillam said:

 

Evo kod mene bukvalno nijedan navijač Partizana koje poznajem ne može da ga smisli, i nema stvari koja na to može da utiče.

Koja je uopšte poenta takvog tvog upisa? Bolje biraj krug ljudi u kojem se krećeš, ne znam šta da ti kažem, jer s'kim si, takav si.

 

Ako je pak suština upisa da država urušava CZV zbog glasova navijača Partizana, veća glupost od te teorije ne postoji, a relativno se često suptilno provlači ovde.

 

Evo i ovako, matematički, ako i ima procenat navijača KKP koji će da se 'učlanjuju u sns', tom logikom je veća brojka navijača CZ koja će se okrenuti protiv istog.

Ili to ipak radi samo u jednom smeru? Prosvetli nas, molim te.

 

Zato što lažete i sebe i druge, živite u gtr multiversu gde navodno mrzite AV (za ciljanu publiku) a ovamo se učlanjujete u sns, idete na konvencije a la DV i navijate svim srcem za Ostojin Partizan.

 

Msm verujem da i sebe međusobno lažete i drukate protiv AV, kako bi pobegli iz realnosti u gtr multivers.

Postoje stručni termini za to.

 

 

 

Edited by Holivud
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ovako je bilo 2017...

 

Quote

Ceremoniji inauguracije novoizabranog predsednika Srbije Aleksandra Vučića prisustvovaće i predstavnici košarkaškog kluba Crvena zvezda.

 

U Palati Srbije najpre se pojavio predsednik kluba Nebojša Čović, da bi se potom pojavili i trener Dejan Radonjić i igrač Milko Bjelica. Kasnije su stigli tim menadžer kluba Nebojša Ilić, kao i bivši košarkaš crveno-belih Boban Marjanović.

 

Još nije poznato da li će Radonjić zaista ostati trener crveno-belih, nakon što mu je posle četiri godine istekao ugovor

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Holivud said:

 

Zato što lažete i sebe i druge, živite u gtr multiversu gde navodno mrzite AV (za ciljanu publiku) a ovamo se učlanjujete u sns, idete na konvencije a la DV i navijate svim srcem za Ostojin Partizan.

 

Msm verujem da i sebe međusobno lažete i drukate protiv AV, kako bi pobegli iz realnosti u gtr multivers.

Postoje stručni termini za to.

 

Evo, prebaciću se na tvoj jezik, da probam da dobijem odgovor, pošto si iskulirao solidan deo posta.

 

Ja sutra izadjem iz multiversa i učlanim se u SNS, jer Žoc.

Ti i tebi slični urušeni besnite protiv AV.

Vas je više.

Gde je logika?

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Cooper said:

Ali uništavanje Zvezde, ostaju svi koji imaju ugovor i koji su planirani da ostanu.

 

Strašno uništavanje.

 

Što tako nije uništavan Partizan negu su odlazili redom igrači sa važećim ugovorima...

Lepa taktika, mnogo puta izgovorena laz/glupost postaje istina. 

Koliko plata je u toku godine bilo isplaceno igracima koji su tada otisli a imali su vazeci ugovor? 

Da li im je isplaceno kao ove godine nasim igracima 9-10 plata? Ili je ta cifra kao u sportskoj kladionici 0-3?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fillam said:

 

Evo, prebaciću se na tvoj jezik, da probam da dobijem odgovor, pošto si iskulirao solidan deo posta.

 

Ja sutra izadjem iz multiversa i učlanim se u SNS, jer Žoc.

Ti i tebi slični urušeni besnite protiv AV.

Vas je više.

Gde je logika?

 

Niste ni vi dobili ovo upumpavanje para i otvoren autoput prema nekakvoj logici već zvog ambicija AV i sujete ZOCa.

 

Ovaj prvi rešio da vam zapuši usta i ukrca kamion para u kkp. I ako nekoj budali padne napamet da urla "šećeru" ima kao onomad da se spuste momci sa šipke da prevaspitaju.

 

Ovaj drugi ne sme da izađe na crtu pod jednakim uslovima, čak ni kad ima jači tim, mora da se uništi konkurencija da bi se mit nastavio. A mit srušio Dule Alimpijević još pre par meseci.

 

Uzeli ste poklone od Danajaca, iskreno se nadam da ćete proći kao oni iz originalne priče. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Holivud said:

Pogodio je AV u žicu GTR samo tako.

 

Bukvalno svi navijači kkp koje znam počinju da hvale AV a bogami mnogi se i učlanjuju u sns.

 

Ni sendvič, ni dnevnica, dosta su Žoc i uništavanje Zvezde.

 

Cijena, prava sitnica, klasične Gangule.

 Ma neee ...

 Gtr su osnovali svoj klub United Partizan jer nisu želeli ni dinar od SNSa. Krenuli su od beton lige, sećate se crno-belih legendi sa B92 foruma. Bolje beton liga nego SNS klub.

Sledeće sezone igraju treću ligu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Uprava ako je nesposobna da nadje pare nek se tornja. Dejo im je dva oprostio pljuvanje, vise nece sigurno. Krenula je da radi unutrasnja kontrola kao prosli put.

 

Istinska razlika u rukovodjenju izmedju Covica i Ostojica je u tome sto je prvi imao DR, drugi je nsao vise pra i ugurao kkp u EL. n

 

Meni je smesno kad neko kaze pa njima drzva vise daje...a mi smo gadljivi na te pare. Navijaci i DR su zasluzni za uspeh a Covic se slepao, nema pala,nek se tornja iz Zvezde..nikakve moralne pa ni strucne razlike nema izmedju njih dvojice, samo je ovaj drugi mozda covic u  nastajanju.

 

 

Ostojic je ozbiljniji biznismen. :s_w:

Link to comment
Share on other sites

Posle silnog kukanja, ajde malo i za pojas da zadenemo.

Siguran sam da cemo u sezoni 2022/23. imati sastav koji ce biti konkurentan u svim takmicenjima u kojima cemo ucestvovati.

Voleo bih da taj sastav predvodi Dejan Radonjic. On je garancija ozbiiljnosti i dobrog rada, da ne kazem trofeja.

Izmedju vecite zelje da se zadrzi ceo sastav i da se dovede 10 novih igraca mora se napraviti neka ravnoteza. Da bi neko dosao , mora neko i da ode.

Malo i o Robijevoj laznoj Darusafaki. Ovakvi kakvi su sad kandidati su da izjednace rekord prave Darusafake iz 2018/19 kada je ova imala skor od 5-25 u EL, eventualno  Buducnost iz iste sezone 6-24.

No, sto bi rekao stari indijanski vrac: "Videcemo"!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

kaki drzava taki i poreski obveznici...reko ti ja da ne placam nista...sem ove racune sa struju i ta sranja mada ni to nije na moje ime...poreze, parkinge..cak insistiram svuda da mi ne kucaju racun 

Ispricaj to sudskim izvrsiteljima, ne meni - mozda pomogne sada kada su sve fakture elektronske .:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...