Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 hours ago, fillam said:

 

na osnovu cega zakljuceno? 

 

Jedna od vecih sramota nekih od vas ovde je maltene nasladjivanje i 'ko vas jebe' stav za mafiju koja je zauzela Jug i eliminisala svakog ko je mogao da bude trn u oku, sa sve posprdnim 'DNK ovde, DNK tamo' fazonima, u stilu, 'vasa sramota je sto su ovi mleli ljude'. 

 

A ako nakon svega u prethodnih 6-7 godina mislite da je svest ljudi iskljucivo orijentisan prema rezultatima, dok su se ljudi po halama i stadionu samarali za skandiranja, onda ne znam..

 

Mi novopeceni ljubitelji Vucka ovako, a vi?

 

 

A sta je sa Jugom? I reci mi hoćeš gledati košarkaše plaćene državnim novcem ove sezone ili ti je muka kad znaš ko sa njima sedi dok potpisuju ugovor?.

35 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

U strahu su bas ogromne oci, izgleda.

A tebi je odjednom hrabrost porasla pored silnih novaca.  Gde si bio zadnjih nekoliko godina?  A da smisljao price o aparhejdu i slično.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Misterija Organizma said:

A sta je sa Jugom? I reci mi hoćeš gledati košarkaše plaćene državnim novcem ove sezone ili ti je muka kad znaš ko sa njima sedi dok potpisuju ugovor?.

A tebi je odjednom hrabrost porasla pored silnih novaca.  Gde si bio zadnjih nekoliko godina?  A da smisljao price o aparhejdu i slično.

Pomenu li neko Lazica  i Filipa, @Laki21 excluded? :smiley33:

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Izvol`te izabrati kurseve kod Kronosa:

- Administracija mreze

- VB programiranje

- SQL programiranje

- Preobracanje Zvezdasa u vjeru pradjedovsku Partizansku. :s_d:

to sto brckas po kompjutoru ne znaci da ti humor nije djuro palica meets bb show

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

Za poreske prijave obrati se Kojneperku. :classic_biggrin:

Pa vas dvojica ste tu negde level. To sto ti radis, mogu coopera da naucim za tri dana, toliko je prosto 🙂 doduse, ti si ga vec odradio u tacki cetiri, znam Coopera dugo i mogu reci da je bio zagrizeni Delija, sta se tu desilo, sam Bogzna,ali tu ti skidam kapu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

to sto brckas po kompjutoru ne znaci da ti humor nije djuro palica meets bb show

To sto mislis da brckam po kompjutoru nije ono sto radim, ali opsujes me svaki put kad te kazne za prekoracenje brzine u gradu i na autoputu, uskoro i na regionalnim.:s_d:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Misterija Organizma said:

A sta je sa Jugom? I reci mi hoćeš gledati košarkaše plaćene državnim novcem ove sezone ili ti je muka kad znaš ko sa njima sedi dok potpisuju ugovor?.

A tebi je odjednom hrabrost porasla pored silnih novaca.  Gde si bio zadnjih nekoliko godina?  A da smisljao price o aparhejdu i slično.

 

O cemu ti to liče? Ne generalizuj me i nauci da citas. Nigde ja ne garantujem za trofeje naredne sezone. Ajde vise nek se neki od vas malo presaberu.

Prvo vase patkometre dovedite u red, posle se bavite nama (mada ne vidim razlog, ovo je ta tema).

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Akademija novih lidera SNSa 

Tezak je to lebac 😂

4 minutes ago, Kronostime said:

To sto mislis da brckam po kompjutoru nije ono sto radim, ali opsujes me svaki put kad te kazne za prekoracenje brzine u gradu i na autoputu, uskoro i na regionalnim.:s_d:

Pa ti u poslednjih par meseci si napisao da radis pet razlicitih poslova...ipak si na jaslama izgleda,cim si toliko srecan u poslednje vreme...nece mu kraj blizu..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Tezak je to lebac 😂

Pa ti u poslednjih par meseci si napisao da radis pet razlicitih poslova...ipak si na jaslama izgleda,cim si toliko srecan u poslednje vreme...nece mu kraj blizu..

Ležeći policajac ! Dok su Dijana i Slina harali MUPom nije mogao da priđe. Sa Vulinom mu svanulo.

Model SNS 2021.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kronostime said:

To sto mislis da brckam po kompjutoru nije ono sto radim, ali opsujes me svaki put kad te kazne za prekoracenje brzine u gradu i na autoputu, uskoro i na regionalnim.:s_d:

radis kao stalak za radar? sigurno imas puno vremena za izmisljanje kvalitetnih fora

Edited by SunZero
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Tezak je to lebac 😂

Pa ti u poslednjih par meseci si napisao da radis pet razlicitih poslova...ipak si na jaslama izgleda,cim si toliko srecan u poslednje vreme...nece mu kraj blizu..

Ja radim 1 posao zadnjih 30 godina, posao u kome moras da ucis uvek  i posao koji nije za lenstine sa kladionice, Megableja i Sihgiduduka.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

radis kao stalak za radar? 

Kamera1 ti snimi tablicu i vreme prolaska na vozilu i Kamera2 snimi to isto nakon 500m.

E sad, neka vam neki vas fizicar objasni gde ste se zajebali - meni je bilo dosta objasnjavanja elementarne fizike pandurima onomad u drustvu sa bratijom doktorima i inzenjerima iz IMP. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

O cemu ti to liče? Ne generalizuj me i nauci da citas. Nigde ja ne garantujem za trofeje naredne sezone. Ajde vise nek se neki od vas malo presaberu.

Prvo vase patkometre dovedite u red, posle se bavite nama (mada ne vidim razlog, ovo je ta tema).

Ja se ne bavim tobom, samo se nadovezuje na tvoje price i postove. Do juče ste bili u depresiji i gadilo vam se što u Zvezdi Vučić lebdi, pare sa Kosova, i Covic a sad se više ne zgrazavate kad su pare i to lepe pare legle u KKP. Sad mirno praviš kombinacije za tim i slavices trofeje, a kad ponovo to nestane a hoće kao i uvek u ovoj zemlji opet ćeš ti i slični razgledati o aparhejdu, e to je poenta svega, uživajte ali ne budi licemer.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kronostime said:

Ja radim 1 posao zadnjih 30 godina, posao u kome moras da ucis uvek  i posao koji nije za lenstine sa kladionice, Megableja i Sihgiduduka.:default_coffee:

Koliko znam pisa si da radis za neki bracni par i da imas prijavljenu firmu, ali izgleda su drugovi frumasi u pravu i da je drzavni hleb ipak..

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Koliko znam pisa si da radis za neki bracni par i da imas prijavljenu firmu, ali izgleda su drugovi frumasi u pravu i da je drzavni hleb ipak..

Niti sam to ikad napisao niti imam prijavljenu firmu: 30 godina radim u IT sektoru drzavne firme i kao IT forenzicar sa regularnim akreditivima i iskustvom ucestvujem u istraznim postupcima Tuzilastva za organizovani kriminal.

Moje je da protumacim tuzilastvu  i odbrani tehnicke aspekte konkretnog slucaja - nista vise, nista manje.

:default_coffee:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...