Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Marko said:

TH Jr, Doro i Brunson dali 55p, + malo KP, valjda 70p. I više nego dovoljno pomoći Luki za pobediti. On to next

da,samo nece prva dvojica opet tako dobro sutirati

 

wayoff i kawai ne igraju odbranu,zabole ih

 

gluperda od trenera drzi morisa umesto Ibake 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, threepwood said:

Kakve muke za koga navijati ovde? 2 najantipaticnije ekipe sa Istoka se srele u prvom kolu. Samo im Lakersi fale da opice neki trijagonale.

 

Sto ti je Boston antipatican? Jedini igrac kog vidim da ljudi ne vole da gledaju je Smart ponekad zbog flopinga i to je to. Tatum je umetnost sam po sebi. Uzivancija gledati. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da odigramo dobro prvo poluvreme, usracemo trecu cetvrtinu po tradiciji. 

 

Timelord zna kosarke, samo osnovni problem kod njega su povrede. Generalno bi Boston morao da poradi bas bas ozbiljno na tome. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Time Lord kad je usao spustio roletnu Kajriju da ne pomisli vise da udje u reket i dovoljno zasmetao Durantu prilikom one njegove standardne poludistance koju nikad ne masi.

 

Uvek ce mi biti misterija sta se to desava sa likovima kao su De Grozan,Wayoff P, Harden itd... Kako krene PO njima nekako uvek gace spadnu i uvek imaju neko savrseno logicno objasnjenje za to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tatum klasican punjac pilica.

 

Ako je vec radio sa Kobijem da ispali 50 bezobraznih suteva preko ruke mogao bi nekad to i da iskoristi protiv ovih top defanzivaca kao sto je Durant. Umesto toga ne moze da napravi ni milimetar separacije, totalno nemocan i inferioran...

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Kemba zastrašujuće loš. :thumbdown: Ovo će biti nezanimljiva serija, neće Netsi uvijek šutirati ovako loše. Jedini pozitivan utisak kod Kelta za Timelorda i donekle Smarta, prije svega defanzivno. Evan bi morao više da se koristi u napadu u narednim mečevima. Netsi ne djeluju nepobjedivo.

Link to comment
Share on other sites

Kemba dno dna ali to je manje vise ocekivano, Rozier je za njega mlazni avion.

 

Ali Tatum, kakvo jezivo djubre jbt.

 

Ni jedan pogodak iz igre celo drugo poluvreme , krenuo je utakmicu sa 3/3 i igre i posle toga ne znam sta je ovo bilo.

 

Ja kapiram da je Durant trenutno preveliki zalogaj za njega ali ovakvo potcinjavanje nisam video od onih Wiggns vs Kawhi duela kada ovaj vise nije mogao u drubling da krene...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jokić bez asistencije u prvom poluvremenu, očito je ideja Portlanda da ga puste da što češće sam završava, a da mu što je moguće više zatvore linije dodavanja. Ima smisla, rvanje sa Nurkom i Kanterom traži i troši mnogo snage i energije. Biće ovo teška serija...

Link to comment
Share on other sites

Prosto neverovatno da Nuggetsi ne vode 10 razlike na poluvremenu i pored toga sto je Melo usao sa klupe i sutirao 5/6 trojke. Moglo je lagano da bude 15-20 razlike bez toga i neverovatnog broja zicera i laganih situacija koje su ispustili. Valjda im se to nece obiti o glavu u nastavku.

Link to comment
Share on other sites

Mali Hauard kada igra sa ozbiljnim igracima totalno drugi igrac.

Najveca greska Malonea sto nije Zekea na vreme uveo u standardnu rotaciju. Jebli ga Barton i Milsap preko 50 minuta dobijali dok je Zekea totalno skrajnuo

Portland zivi od suta za 3 prvo poluvreme. Bolji je Denver i bez Mareja samo sto mi nije jasno zasto Gordon tako malo igra. Kad god je u igri odbrana dobija drugi nivo. 

Dali smo 2 dobra igraca i 3 pika da Gordon igra samo 25 minuta i MekGi nista. Mislio sam Gordon ce igrati 35 minuta uf

5 minutes ago, Ječmendo said:

Jokić bez asistencije u prvom poluvremenu, očito je ideja Portlanda da ga puste da što češće sam završava, a da mu što je moguće više zatvore linije dodavanja. Ima smisla, rvanje sa Nurkom i Kanterom traži i troši mnogo snage i energije. Biće ovo teška serija...

Sa Fakuom u startnoj Nikoli je pao broj asistencija. Ali je odbrana jaca. Faku mu kupi dosta dodavanja. Sto se mene tice ok sve dok trci ko lud nazad

Link to comment
Share on other sites

Baksi su u neizvesnoj utakmici stigli do pobede nad Baksima zahvaljujući poenima Krisa Midltona pola sekunde pre kraja utakmice. 
Sa druge strane, prednjačio je Dankan Robinson sa 24, a Goran Dragić je ubacio jedan više.

 

sa nova.s

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Portland trojkama u igri. Ne znam bas koliko je pametno sto je Faku skoro skroz preuzeo organizaciju. Igra dobro ali ipak Jokic je Jokic na pasu. Problem je i sto Faku nema midrange i fakticki tu nema 2 man game. Denver sa Fakuom nesto dobija ali nesto i gubi. Jokic manje pipa loptu a to nije bas pozeljno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...