Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Što se tiče Nemanje Vidića, uz svo moje poštovanje prema njegovoj igračkoj karijeri… On ima svoje ambicije o ideji da postane prvi čovek fudbala, izabrao je svoj put, kako i zašto, to je njegova stvar i ne mešam se. Niti pomažem, niti odmažem. To su stvari koje mene apsolutno ne dotiču. U tom intervjuu koji je dao, ja nisam bio tema, jer nema razloga da budem. Ali, pominjanje tih finansijskih stvari totalno je deplasirano i vrlo pokazivanje nepoštovanja. I morao sam da odgovorim. Nisam hteo da ga napadam, već da kažem javnosti da to što je izjavio – nije istina. Ja znam šta je istina. A iznošenje takvih stvari i, uopšte, govoriti o finansijama je neprimereno. Nije lepo… To je prostakluk. To su stvari o kojima se ne govori“.

 

 da je čovek umesto što je miš sam bi javno izneo svoju platu ali ne bolje je pljuvati Vidića

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, prolup said:

Koliko je Kiksi odvratan lik pomislicu da je organizovana navijacka grupa u pravu i za druge stvari.

 

Treci put za redom proglasen za naseg"najboljeg" trenera

 

„Budite ponosni na ovaj istorijski rezultat“,

poručuje selektor.

 

Komicar godine,

u nikad jacoj velikoj konkurenciji.

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dzistrou said:

Jel može neko da objasni zašto Djordje Petrović nije prvi golman reprezentacije?

 

Za sad Vanja dobro brani za reprezentaciju, on je tu negde sa Rajkovicem(mali je po meni bolji Rajko) 

 

Svilar kad bi branio redovno, ima veci plafon od njih

 

A od svih svih,bolji su i talentovaniji Djordje Petrovic i Vladan Kovacevic... 

 

 

Djordje Petrovic je otisao u Ameriku 

za samo 900k.

 

Bruka i sramota blizanaca. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Vanja bas bzveze golman. Nije los Petrović, ima jos mnogo prostora za napredak ( uostalom, evidentno je koliko je dobrim radom napredovao za ovo vreme u Amerikama) ... kod njega mi se npr ne svidja to sto je previse zakucan za liniju, cak i kada brani udarce, nebitno odakle ( doduše mišljenje je doneseno na malom broju odgledanih utakmica, mozda i gresim ). 

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Constantin said:

Ali, zar nije presudno to da si Nišlija, da bi plesao za reprezentaciju emoji847.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Mora malo i piksi da šara, ne može baš cela južna pruga da bude u reprezentaciji

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

Mora malo i piksi da šara, ne može baš cela južna pruga da bude u reprezentaciji

Ja mislim da si ukapirao, a ti nisi izgleda. Mi planiramo da se oDcepimo od države Beograd i stvaramo polako reprezentaciju, a Piksi sve to uigrava. Piksi će da bude i selektor i PreCednik FSJS....:61:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...