Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

1 hour ago, Angelia said:

Vec sam ti objasnila da me Kavana sam po sebi ne interesuje, niti ja njemu glancam obraz. Nego pokazujem tebi kako su ti zakljuchci nelogicni I bez racionalne argumentacije 

Za ove ostale to ide preko Suda, pa oni nek odlucuju dal ima dokaza ili nema. Ovo je specificno bilo "trial by public opinion".

 

Ne interesuje mene niko od njih, ja mislim da bi svet bio lepse mesto kada ne bi postojali. 

 

Jbg logika.

 

Za mene je logika ako sudija mora da kaze da je u godini kada je imao 17, imao 18 i da su pili pivo u ogromnim kolicinama, jer je seniorima to dozvoljeno po zakonu uzasan lazljivac. Pa zakljucujem, logicno za mene, za tebe ne mora da bude, da ako sudija iznosi neistine iz zakona za nesto sto svaka osoba starija 13 zna, i toliko zeli da se opere cak i od alkoholisanja na zurkama (sto znamo svi rade), zasto ne bi lagao sve da se opere od jos gore stvari... 

Link to comment
Share on other sites

Mozda, nije trebao da se brani za pice. Ali I dalje, on je branio reputaciju. U svakom slucaju nije na njemu bio burden of proof.

Posto niko od nas ne zna kako bi se snasao u takvom napadu, jer je besmisleno dokazivati da se nesto nije desilo pre 35 godina.

Zato sam te pitala kako bi se ti branila, ali izbegavas odgovor. Isto kao sto zaobilazis pricu da je on u toj prici tinejdzer koji nema nikakvu poziciju ni moc. Pa ga ne mozes gledati kroz prizmu da je danas sudija.

Radimo mi mnogo stvari u detinjstvu I tinejdzerskim godinama, koje kasnije zalimo u zivotu. Takav nam je razvojni put. Znam ja neke ljude koji su kao klinci bili bully I cak radili nesto sto bi ih danas smestilo u zatvor, a koji su danas odlicni ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Cuomova first aid dala ostavku nakon 10 godina.

 

Pacovi napustaju brod. Skontali su da ovde nema spasa.

Poprilicno sam uverena, da nije pricao da ce se kandidovati za predsednika, da se ovo nikad ne bi desilo.

 

Vidimo konstantno napade na DeSantis sada...kad je izaslo da ce se mozda kandidovati za predsednika. Onaj u kaliforniji nije opasan, jer vec ima impeachment da prodje.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Angelia said:

 

 

Vidimo konstantno napade na DeSantis sada...kad je izaslo da ce se mozda kandidovati za predsednika. Onaj u kaliforniji nije opasan, jer vec ima impeachment da prodje.

 

Taj Desantis je jos veci kreten od Cuoma, ne mislim na seksualne napade, nego politicki. Isti taj Desantis se zalagao da se demonstranti legalno gaze na ulicama, sada zabranjuje skolama da donesu odluke o maskama... 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Baby said:

 

Taj Desantis je jos veci kreten od Cuoma, ne mislim na seksualne napade, nego politicki. Isti taj Desantis se zalagao da se demonstranti legalno gaze na ulicama, sada zabranjuje skolama da donesu odluke o maskama... 

Ne znam nista o gazenju demonstranata, bas me interesuje odakle ti to? 

A sto se tice maski, zasto bi skole o tome odlucivale? Nesto nisam impresionirana skolskim odlukama. Valjda ima neki Health department da o tome odlucuje, ili roditelji... Naravno pricam o javnim skolama.

 

Znam samo da su napadi na njega poceli zestoko da padaju od kako je pokrenuta glasina da ce se mozda kandidovati za 2024

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Angelia said:

Ne znam nista o gazenju demonstranata, bas me interesuje odakle ti to? 

A sto se tice maski, zasto bi skole o tome odlucivale? Nesto nisam impresionirana skolskim odlukama. Valjda ima neki Health department da o tome odlucuje, ili roditelji... Naravno pricam o javnim skolama.

Potrazi po vestima. 

 

Zato sto zaposleni u skolama traze da bar bude na dobrovoljnoj bazi, a ne da se zabranjuje. Neki nece da rade sa decom bez maski. Ne znam sta da ti kazem, citaj vesti. 

 

13 minutes ago, Angelia said:

Znam samo da su napadi na njega poceli zestoko da padaju od kako je pokrenuta glasina da ce se mozda kandidovati za 2024

 

To ti se cini jer nisi ovde. 

 

Naravno da ce se kandidovati, misli da to sto se uvukao u dupe Trampu je dovoljno duboko za Trampovo glasacko telo... ali nije. 

Link to comment
Share on other sites

Dve godine otkako se Jeffrey Epstein nije ubio.

 

Ekipa koja je s njim bila na prst u dupe (od kojih su neki (ako ne i većina) sigurno i koristili njegove usluge podvođenja maloletnih devojčica) se i dalje pravi mutava i nema praktično nikakvih reperkusija. Naprotiv, mnogi su i dalje "ugledni članovi društva".

 

Reklo bi se da više nikoga i ne zanima, na dnevnom redu je samo klasično demokrate vs republikanci nadjebavanje.

 

Spoiler

EXcuNTPWkAEo0md?format=jpg&name=medium

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 
To ti se cini jer nisi ovde. 
 
Naravno da ce se kandidovati, misli da to sto se uvukao u dupe Trampu je dovoljno duboko za Trampovo glasacko telo... ali nije. 
Ovo za škole? Ne znam o kojoj državi pišete. Cali je donela zvaničnu odluku da moraju maske svudđ u zatvorenom

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mrd said:

Ovo za škole? Ne znam o kojoj državi pišete. Cali je donela zvaničnu odluku da moraju maske svudđ u zatvorenom

Sent from my LM-V405 using Tapatalk
 

 

Pricam za Floridu. Desantis je prvo trazio da ne smeju maske da se nose u skolama, pa onda olabavio sa odlukom da roditelji odluce da li ce stavljati maske deci, ako skole donesu odluku da moraju maske uskratice im finanansije. 

Nije samo za skole, svuda je samo je tema skoli trenutno aktuelna. Mi nigde vise ne moramo da nosimo maske vec duze vreme i niko ne moze da te natera. Do skoro je bilo samo da nije kanjivo, znaci mogu da te izbace iz prodavnice npr. ali ne mogu da te kazne. Sada vise ne mogu ni da te izbace. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2021 at 11:20 AM, Baby said:

Potrazi po vestima. 

 

Zato sto zaposleni u skolama traze da bar bude na dobrovoljnoj bazi, a ne da se zabranjuje. Neki nece da rade sa decom bez maski. Ne znam sta da ti kazem, citaj vesti. 

 

 

To ti se cini jer nisi ovde. 

 

Naravno da ce se kandidovati, misli da to sto se uvukao u dupe Trampu je dovoljno duboko za Trampovo glasacko telo... ali nije. 

Ja pricam na federalnom nivou. To sto vi u lokalu imate prituzbe na njega, je obicno vasa lokalna stvar. Napadi na strani federalne administracije I medija, pocinju tek nakon glasina da ce se kandidovati. Ja sumnjam da ce, osim ako Tramp ne odluci da odustane od kandidature I podrzi njega.

 

Ostalo, ne bih trazila po vasim lokalnim medijima, zato pitam odakle ti, jer nije nista bilo sire.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Angelia said:

Ja pricam na federalnom nivou. To sto vi u lokalu imate prituzbe na njega, je obicno vasa lokalna stvar. Napadi na strani federalne administracije I medija, pocinju tek nakon glasina da ce se kandidovati. Ja sumnjam da ce, osim ako Tramp ne odluci da odustane od kandidature I podrzi njega.

 

Ostalo, ne bih trazila po vasim lokalnim medijima, zato pitam odakle ti, jer nije nista bilo sire.

 

Izes ga Andjo, do sada si pricala da Tramp nije kriv jer je sve na lokalnim odlukama, sada me pitas odakle mi to kada pricam za lokal... Desantis jos nije predsednik da bi o njemu pricali nesto na federalnom nivou. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Baby said:

 

Izes ga Andjo, do sada si pricala da Tramp nije kriv jer je sve na lokalnim odlukama, sada me pitas odakle mi to kada pricam za lokal... Desantis jos nije predsednik da bi o njemu pricali nesto na federalnom nivou. 

Potpuno si pogresno razumela, ja pricam o vestima a ne o federalnim i drzavnim odlukama.

nista o tome nije bilo u nacionalnim vestima, ako te je izraz federalnim zbunio.

Pitala sam te odakle ti to da je DeSantis hteo legalno da gazi protestante, jer nije nista o tome bilo u vecim vestima, nego mozda kod vas na lokalnom nivou.

Nemam pojma kako se vracas na Trampa i kakve veze ima on sa lokalnim i nacionalnim vestima :classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Angelia said:

Potpuno si pogresno razumela, ja pricam o vestima a ne o federalnim i drzavnim odlukama.

nista o tome nije bilo u nacionalnim vestima, ako te je izraz federalnim zbunio.

Pitala sam te odakle ti to da je DeSantis hteo legalno da gazi protestante, jer nije nista o tome bilo u vecim vestima, nego mozda kod vas na lokalnom nivou.

Nemam pojma kako se vracas na Trampa i kakve veze ima on sa lokalnim i nacionalnim vestima :classic_blink:

 

Za protestante nadji, zove se anti-riot bill... trazio je da ne budu krivicno gonjeni oni koji zgaze protestante koji se nalaze na putu... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Baby said:

 

Za protestante nadji, zove se anti-riot bill... trazio je da ne budu krivicno gonjeni oni koji zgaze protestante koji se nalaze na putu... 

ok, nasla vesti o tome. Znaci opet tvoja slobodna interpretacija, trazio je da oni koji se nadju u riot situaciji u kolima, imaju affirmative defense. Tj da imaju pravo da se brane. Ne radi se o protestima, nego striktno riots. Nesto kao stand your ground. 

To koliko vidim je jos uvek na sudu a taj deo je promenjen vec.

 

Svaki zakon se pise sa mogucnoscu da se pregovara. 

 

A iskreno receno, da sam ja u kolima koja su napadnuta od rulje, stvarno ne bih zelela da razmisljam da li je legalno da spasavam svoju glavu.

Ima takvih zakona i u drugim drzavama USA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Angelia said:

ok, nasla vesti o tome. Znaci opet tvoja slobodna interpretacija, trazio je da oni koji se nadju u riot situaciji u kolima, imaju affirmative defense. Tj da imaju pravo da se brane. Ne radi se o protestima, nego striktno riots. Nesto kao stand your ground. 

To koliko vidim je jos uvek na sudu a taj deo je promenjen vec.

 

Svaki zakon se pise sa mogucnoscu da se pregovara. 

 

A iskreno receno, da sam ja u kolima koja su napadnuta od rulje, stvarno ne bih zelela da razmisljam da li je legalno da spasavam svoju glavu.

Ima takvih zakona i u drugim drzavama USA.

 

Ne Andjo, to za gazenje je on trazio jos prosle godine kada su bili protesti BLM, sto je bila preterana reakcija jer od cele floride su bili razbijeni par izloga i masa se smorila od demontriranja za par dana. Odbili su ga naravno, ali dovoljno je videti sa kim imas posla. 

 

Sada u zakonu koji je potpisao imas da ako si na mirnim demonstracijama i desi se nesto u blizini, mogu da te uhapse, nemas prava da platis da se branis sa slobode i mozes dobiti 5 godina zatvora. Mslm, sasvim u suprotnosti sa, jel, prvim amandmanom... 

 

Spoiler

"Section 15 is kind of the central enforcement mechanism of HB 1," said Max Gaston, a staff attorney of the ACLU of Florida. "So, just to put it into perspective, Section 15 essentially means that peaceful protesters could be arrested, held without bail, charged with a felony punishable by up to five years in prison just for standing in an otherwise peaceful demonstration if violence occurs nearby."

 

Jedina dobra stvar kod njega je sto se ma koliko mu je princip rigidan, drzi njega, on je javno osudio, za razliku od ostalih uvlakaca, napad na Capitol. 

Losa stvar je sto je rigidan i ko zna gde bi mu bile granice sa vecom vlascu. 

 

Btw, ostavi me molim te sa tim interpretacijama, pa sve je intrepretacija, cak i zakoni... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Baby said:

 

 

Btw, ostavi me molim te sa tim interpretacijama, pa sve je intrepretacija, cak i zakoni... 

Problem sa tvojim interpretacijama baby je sto su netacne. Tj ti uzmes nesto i izvrnes mu znacenje, onda dok raspetljamo sta je stvarno, dosadi svima.

Znaci nije trazio da se legalizuje gazenje kolima protestanata.

Drugo, jasno je svima iole razumnim ljudima da kad neko napise predlog zakona, on nece biti prihvacen "as is" nego se pise sa namerom da se pregovara.

Sto znaci da ti ne mozes tacno znati koje delove je planirao da postigne a kojih da se odrekne. Sta je tu u stvari mamac za pregovore.

Znaci nekih od tih stvari se on vec odrekao.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Problem sa tvojim interpretacijama baby je sto su netacne. Tj ti uzmes nesto i izvrnes mu znacenje, onda dok raspetljamo sta je stvarno, dosadi svima.

Znaci nije trazio da se legalizuje gazenje kolima protestanata.

Drugo, jasno je svima iole razumnim ljudima da kad neko napise predlog zakona, on nece biti prihvacen "as is" nego se pise sa namerom da se pregovara.

Sto znaci da ti ne mozes tacno znati koje delove je planirao da postigne a kojih da se odrekne. Sta je tu u stvari mamac za pregovore.

Znaci nekih od tih stvari se on vec odrekao.

 

 

 

1.B. 

 

Driver is not liable for injury or death for cause if feeling from safety from the mob.

 

S obzirom da je crnce zvao majmunima za vreme demonstracija, ne znam onda ko su "mob." Ulica nije privatno vlasnistvo da gazis ljude jer se ne osecas sigurno kad uletis kolima u sred demonstranata. Po tome onaj sto je zgazio, tj. ubio Heather Heyer u Charlottesville je totalno nevin. On ovde prica ne o tome da te neko napadne na ulici pa da se branis, nego o demonstracijama. Ne sednes u kola pa direkt kroz demonstracije, nego odes okolnim putem, pa si siguran i ne moras nikog da gazis. 

 

Znam da ces sada do iznemoglosti da tumacis onako kako ti odgovara, ali molim te stavi ovo u usta Cuoma pa da vidis kako debilno zvuci.

Vec sto predlaze takve stvari je valjda jasno kakav je, kakve ima veze da li je prihvacen zakon ili ne?! Ja pricam o Desantisu da je kreten, a ne da li je zakon prihvacen ili ne. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Baby said:

 

 

Driver is not liable for injury or death for cause if feeling from safety from the mob.

Driver is not liable for injury or death for cause if fleeing for safety from the mob.

 

Procitaj ispravnu recenicu.

 

17 minutes ago, Baby said:

 Po tome onaj sto je zgazio, tj. ubio Heather Heyer u Charlottesville je totalno nevin. On ovde prica ne o tome da te neko napadne na ulici pa da se branis, nego o demonstracijama. Ne sednes u kola pa direkt kroz demonstracije, nego odes okolnim putem, pa si siguran i ne moras nikog da gazis. 

Ne, zato sto on nije bio u situaciji "fleeing for safety from a mob".

Naravno da prica kad bezis da spasis zivu glavu. Ili tebi engleski nije dobar?

 

17 minutes ago, Baby said:

Znam da ces sada do iznemoglosti da tumacis onako kako ti odgovara, ali molim te stavi ovo u usta Cuoma pa da vidis kako debilno zvuci.

Vec sto predlaze takve stvari je valjda jasno kakav je, kakve ima veze da li je prihvacen zakon ili ne?! Ja pricam o Desantisu da je kreten, a ne da li je zakon prihvacen ili ne. 

 

 

 

 

 

Just this week, legislators in Nassau County, New York, approved a bill saying anyone who harasses or injures a first responder can be fined up to $50,000 and that first responders can sue a person directly.

....

At least 45 other states have considered similar legislation -- 36 initiatives limiting the rights of protesters have passed, and 51 of them are currently pending, according to the International Center for Not-for-Profit Law, which tracks federal and local anti-protest laws.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Angelia said:

Driver is not liable for injury or death for cause if fleeing for safety from the mob.

 

Procitaj ispravnu recenicu.

 

Ne, zato sto on nije bio u situaciji "fleeing for safety from a mob".

Naravno da prica kad bezis da spasis zivu glavu. Ili tebi engleski nije dobar?

 

Just this week, legislators in Nassau County, New York, approved a bill saying anyone who harasses or injures a first responder can be fined up to $50,000 and that first responders can sue a person directly.

....

At least 45 other states have considered similar legislation -- 36 initiatives limiting the rights of protesters have passed, and 51 of them are currently pending, according to the International Center for Not-for-Profit Law, which tracks federal and local anti-protest laws.

 

Feeling for safety je subjektivan osecaj. Ko odredjuje u kolima ko je bandit? Vozaci?! Neko razbio izlog i trci prema mojim kolima, ja ga zgazim jer sam se uplasila za sebe, videla sam da je razbio izlog i odlucila da je on mob. WTF

 

Uznemiri ili povredi osobu biti kaznjen sa 50k nije isto kao gaziti kolima mobove i usmrtiti ih. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Baby said:

 

Feeling for safety je subjektivan osecaj. Ko odredjuje u kolima ko je bandit? Vozaci?! Neko razbio izlog i trci prema mojim kolima, ja ga zgazim jer sam se uplasila za sebe, videla sam da je razbio izlog i odlucila da je on mob. WTF

 

Uznemiri ili povredi osobu biti kaznjen sa 50k nije isto kao gaziti kolima mobove i usmrtiti ih. 

Ama Baby nije feeling, nego fleeing, znaci treba da pokusavas da pobegnes od rulje, to nije subjektivno. A ne da se zaletis u istu.

Za to imas pravne definicije. Isto kao sto imas iz pravne prakse, sta je imminent danger, ili self defense 

Ali u tim slucajevima je svako zasticen zakonom ko reaguje, normalno je da I u ovom slucaju bude zasticen. Self defense nije subjektivan, dokazano na sudu

Mozda im je definicija riot I violence malo siroka, ali to ce se srediti korekcijama. Slazem se da to treba pazljivo da se pregleda.

Svako ko pokusava da zastiti svoj zivot od nasilja, treba da bude zasticen.

 

Tvoja interpretacija da je on kreten, I da pokusava da legalizuje gazenje protestanata, svodi na nisi razumela pravni zargon, ili si citala medije koji namerno izvrcu znacenje.

 

Zastita prava na mirni protest, nikad nije zamisljena kao zastita prava na nasilje, paljenje I pljackanje.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Angelia said:

Ama Baby nije feeling, nego fleeing, znaci treba da pokusavas da pobegnes od rulje, to nije subjektivno. A ne da se zaletis u istu.

Za to imas pravne definicije. Isto kao sto imas iz pravne prakse, sta je imminent danger, ili self defense 

Ali u tim slucajevima je svako zasticen zakonom ko reaguje, normalno je da I u ovom slucaju bude zasticen. Self defense nije subjektivan, dokazano na sudu

Mozda im je definicija riot I violence malo siroka, ali to ce se srediti korekcijama. Slazem se da to treba pazljivo da se pregleda.

Svako ko pokusava da zastiti svoj zivot od nasilja, treba da bude zasticen.

 

Tvoja interpretacija da je on kreten, I da pokusava da legalizuje gazenje protestanata, svodi na nisi razumela pravni zargon, ili si citala medije koji namerno izvrcu znacenje.

 

Zastita prava na mirni protest, nikad nije zamisljena kao zastita prava na nasilje, paljenje I pljackanje.

 

Jbg, treba da menjam dioptriju.

 

Poredila si kaznjavanje od strane sudije sto zele da usvoje neke drzave i treba da usvoje, ali gazenje demonstranata bez obzira da li je osecaj nesigurnosti ili bezenje zbog nesigurnosti... jedan u kolima, drugi peske, da ljudi sprovode zakon je totalno nenormalno, osim u slucaju da si zrtva napada (ono sto je policija radilia, gazila one demonstrante koji nisu ni pipnuli auto, nije normalno i to sada hoce da legalizuju)... 

 

Radi se o zloupotrebi tog i takvog zakona. 

I da molim te mi dozvoli da mislim da je Desantis idiot, jer mislim. Covek ima nevidjene izlive idiotluka i iskreno se nadam da nece biti predsednik. Ima mnogo boljih republikanaca, normalnih koji mogu da dodju tu, a ne kreten zato sto jasi na popularnosti Trampa jer je cupkao oko njega kao neki psic pa postao popularan... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Baby said:

 

Jbg, treba da menjam dioptriju.

 

Poredila si kaznjavanje od strane sudije sto zele da usvoje neke drzave i treba da usvoje, ali gazenje demonstranata bez obzira da li je osecaj nesigurnosti ili bezenje zbog nesigurnosti... jedan u kolima, drugi peske, da ljudi sprovode zakon je totalno nenormalno, osim u slucaju da si zrtva napada (ono sto je policija radilia, gazila one demonstrante koji nisu ni pipnuli auto, nije normalno i to sada hoce da legalizuju)... 

 

Radi se o zloupotrebi tog i takvog zakona. 

Uvek mozes da imas zloupotrebu zakona, nisu ni pravnici ni zakoni savrseni.

Bezanje od rulje treba da bude zasticeno, ne radi se o osecaju nesigurnosti. Isto kao sto je samoodbrana zasticena osim u slucaju kad je gross negligence.

Ideja iza zakona je dobra, izvedba - nisam sigurna.

Ako rulja ispred mene lupa prozore I prebija ljude na smrt, izvlaci ih iz kola, da li je osnovano da od rulje bezim? 

I da li treba da budem krivicno odgovorna ako sam u panici zakacila nekog neduznog prolaznika?

 

Ako ti mislis drugacije, sorry, nadam se da se nikad ne nadjes u toj situaciji. Ti sedi I cekaj da porazgovaras sa nasilnom gomilom...ja necu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelia said:

Uvek mozes da imas zloupotrebu zakona, nisu ni pravnici ni zakoni savrseni.

Bezanje od rulje treba da bude zasticeno, ne radi se o osecaju nesigurnosti. Isto kao sto je samoodbrana zasticena osim u slucaju kad je gross negligence.

Ideja iza zakona je dobra, izvedba - nisam sigurna.

Ako rulja ispred mene lupa prozore I prebija ljude na smrt, izvlaci ih iz kola, da li je osnovano da od rulje bezim? 

I da li treba da budem krivicno odgovorna ako sam u panici zakacila nekog neduznog prolaznika?

 

Ako ti mislis drugacije, sorry, nadam se da se nikad ne nadjes u toj situaciji. Ti sedi I cekaj da porazgovaras sa nasilnom gomilom...ja necu.

 

Mislim drugacije. Kolima nemas sta da radis u sred demonstracije i onda ne moras nikog da gazis. 

Ovo sto si dala za primer se nije ni jednom desilo da bi se tako rigidan zakon donosio. Situacija koju si opisala moze da bude uvek sagledana iz jednog ugla, iz drugog recimo mene nerviraju demonstranti, sednem u kola i krenem da ih gurkam, oni me napadnu, ja ih izgazim i eto, bezala sam od rulje... ja sam samo neduzni prolaznik. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Baby said:

Cuomo dao ostavku... a vala 10 godina je i previse dugo... vreme mu je bilo. 

Kasnis, jos jutros. Iako neki jos guraju impeachment I krivicnu istragu oko pandemije, koriscenja drzavnih fondova...

 

Aj sad da kazem, pricala ja da je truo komplet, tu mi je blizu I u interesnoj zoni. Recimo guvernera Luizijane ne bih znala.

 

Mislim da je pateticno kako su ga skinuli, za politicke poene. Zato sto su znali da je mrtav na sledecim izborima.

 

Politicka farsa. Nadam se da nije napravio dil (a sigurno jeste) pa da isprica kako je radio sta je radio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...