Jump to content

AlexMaxim

Član foruma
  • Posts

    459
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlexMaxim

  1. he has some big shoes to fill
  2. Uvek su mi bili simpatični visoki igrači sa playmakerskim skilom. Od njega nije ni trebalo očekivati ono što on realno nije. Čak i "ono" dodavanje protiv Hawks-a sam tumačio kao njegov primalni osećaj da doda loptu... e sad psiha je čudo. Propao je kao muda kroz bušne gaće.Ipak navijam da se opasulji. Me like this
  3. Blast from the past...
  4. Ne razumem se u te finansijske transakcije i ograničenja, ali mislim da Nugeci ne bi mogli da angažuju ni mene i to za srpski minimalac.
  5. Poruka mladima : Učiti, učiti i samo učiti bonus video... da ne zaboravim i drugog ljubimca
  6. Izvinjavam se na ovoj objavi (nije moj stil), ali ovaj pamflet nestranačkih likova sa jasno definisanim političkim stavovima bi bio smešan da nije tužan. Na kraju krajeva ova studentska (narodna) priča za mene nije politička, već borba za zdrav razum. A što se tiče Partizana, što bi se reklo brat Grobar mi je mio koje god vere, boje... (nastaviti niz) bio.
  7. Nikola "The rim protector" Jokic. Govor tela kao kad ja sa klincem izadjem na teren, pa mi mozak kaže "skoči... pipni obruč", a telo kaže "lud li si ti"
  8. Nije da se seirim, al Nageci su baš u banani.
  9. Asvel je nakon Pariza u uzletu, a mi posle Future pa delimično i Albe malo utanjili, pogotovo u odbrani. Rešenje- treba nam PAO odbrana + krvava kolena i svakako bez jurnjave sa francima, pogotovo što smo i kvantitativno tanki.
  10. Podržavam. Samo da bi to bilo efektivno vaskoliko društvo treba da se promeni. Mića je i kao igrač bio "tihi" ubica.
  11. PAO se rasPAO.
  12. Kakva minijatura Papapetrua
  13. Mislim, ništa novo neću reći i naravno sve je drugačije kada se pobeđuje, ali meni se sviđa energija koju ovi momci emituju. Deluje mi da su kliknuli međusobno, kao i sa navijačima. Sviđa mi se vibe. U tom smislu najveće iznenađenje mi je Duane jer je tek stigao u Jevropu a od ovih "naših" naših Poku, jer ima energiju-ko bi rek'o.
  14. @goofy @Karr Ma bre opušteno momci...samo više neću da nas jinx-ujem.
  15. Meni je najveći potop bio događaj iz Madrida, jer sam tada nakon mnoooogo godina (bukvalno nakon naše odbrane pre famozne "tuče") dozvolio sebi pomisao da igramo kao evropski šampioni (budući). Kakava vožnja u roku od par minuta. I sad mi je teško kad se toga setim. To više sebi neću dozvoliti.
  16. Tek stigao kući, prema trenutnom rezultatu liči (gledam reprizu) da je situacija u četvrtoj četvrtini bila napeta kao u fabrici tregera. Svaka čast svima koji su ovo gledali uživo.
  17. Relativna stvar. Iritantan kako(zašto)? Mene recimo iritira žvakanje zaštitne gume za zube ili npr. "bratstvo i jedinstvo" među igračima...ima toga još.
  18. i Joe Smith...
  19. Uz Blazerse još od Portera, Drexlera, Duckwortha i ekipe. Navijao bih čak i kad bi LBJ došao.😄
  20. Treba poštovati subjektivno mišljenje. Meni lično omiljeni uz Sheeda normalno. p.s. najlepši dres svih vremena
  21. 1. Jedan od omiljenih Live nastupa...- kamerna muzika opušteno kao kod kuće 2. Sa klincem u januaru idem po drugi put. Topla preporuka ko voli ovaj fazon.
×
×
  • Create New...