Jump to content

FK Radnički Niš 2019/20


Constantin

Recommended Posts

3 minutes ago, Nele said:

E jbg ... Glupo kad nema navijaca najveceg rivala na forumu, ovako ne ide protiv jednog coveka :classic_sleep:

Ma mogu ja da izdržim, malo vas je ....  šalim se. U zavisnosti od razvoja priče, ovde na forumu, proceniće ljudi da li se nešto promenilo ili ne, a biće i novih. Nadolaze valjda i neke nove snage.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Nišlije, neka je sa srećom. Da nam pripomognete malo u budženju nacionalnog koeficijenta, drugo mesto je velika počast, ali i obaveza. 😎

Trudićemo se, jašta, pa čak i pristajemo na to da se menjamo na tom prvom mestu....čisto zbog ujednačenosti tog koeficijenta.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Ima li kakvih vesti, pricali se po Nisu nesto u vezi Lalatovica? Ostaje li da izgura kvalifikacije ili ide na kraju sezone? Ako osvoje kup pa to bi bila ona tresnja/visnja na vrhu torte 😅

U zadnjem intervjuu, koji je dao, nudio se Tončevu da ostane. Dokle će Ivica da bude "tolerantan" prema njegovim "bežanjem sa časa" ili "kratkim bolovanjima" ne znam.

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Predragdjape said:

Nakon svih rezultata, ima dobar kredit, jos ako udju u finale oprostice mu "bezanje sa casova" i "bolovanja"😅  

Ja mislim da Ivica nije toliko tolerantan. Posle raznih optužbi, koje su išle na račun Radničkog i Tončeva uopšte, ne treba mu neodgovorni Lalat, koji će svojim neodgovrnim ponašanjem, odnosno nepojavljivanjem na utakmicu ili treninge,davati dodatni šlagvort nekakvim "Jehovinim svedocima" i teoretičarima zavere. Ko se od mleka opeče i u jogurt duva....:classic_rolleyes:

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Generalno gledano, ja ne vidim trenera u Srbiji, koji bi bio "mom ukusu" posle Lalata preuzeo i mogao da vodi Radnički. Zato i želim da ostane...

Pa bas zato ce ga i zadrzati Toncev(moze da udogovlaci sa odlukom da bi ga malo smirio).  Nije toliko blesav da se odrektne takvog trenera bez dobre alternative(a takvih skoro i da nema). Mozda igracima odgovara bas takav eksplozivan i "lud" trener/ortak odnos 😅

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Predragdjape said:

Pa bas zato ce ga i zadrzati Toncev(moze da udogovlaci sa odlukom da bi ga malo smirio).  Nije toliko blesav da se odrektne takvog trenera bez dobre alternative(a takvih skoro i da nema). Mozda igracima odgovara bas takav eksplozivan i "lud" trener/ortak odnos 😅

On jeste veliki motivator, ali cenim da to pali kod mlađih igrača, a tim nam je u proseku poprilično "iskusan". Kažem, što se mene tiče, neka ga.

Link to comment
Share on other sites

Mora Tončev da zadrži Lalata ako želi nešto da napravi. Ako će se svake sezone zadovoljavati trećim mestom (nema šanse da groblje bude ovoliko loše sl sezone) i drugim kolom kvalifikacija onda slobodno može da pusti Lalu i dovede nekog Kosanovića npr. Baza dobrih domaćih trenera je izuzetno siromašna tako da je Lala trenutno za našr uslove veoma dobar trener. Takođe moraće te da se ozbiljno pojačate na leto. Ranđelović vam ide, Haskić vrlo verovatno, Stanisavljević vam je već otišao. A i da ostanu svi mora da se dovedu pojačanja jer smo vas mi nikakvi rutinirali bez nekog većeg mučenja. A niste se ni proslavili ove godine u Jevropi barem po meni jer vas je Makabi prilično lako izbacio. Taj isti Makabi je kasnije jedva prošao Pjunik da bi ih na kraju moćni Sarpsborg izbacio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Покушавам да се сетим, али ми не иде, те молим за помоћ, наиме, које је године Раднички вратио црвену боју дресова као званичну? Гледах скоро снимке против Хамбурга где су били плави, а не могу да се сетим да ли и против Хајдука у UEFA купу. Хвала унапред.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Baron said:

Mora Tončev da zadrži Lalata ako želi nešto da napravi. Ako će se svake sezone zadovoljavati trećim mestom (nema šanse da groblje bude ovoliko loše sl sezone) i drugim kolom kvalifikacija onda slobodno može da pusti Lalu i dovede nekog Kosanovića npr. Baza dobrih domaćih trenera je izuzetno siromašna tako da je Lala trenutno za našr uslove veoma dobar trener. Takođe moraće te da se ozbiljno pojačate na leto. Ranđelović vam ide, Haskić vrlo verovatno, Stanisavljević vam je već otišao. A i da ostanu svi mora da se dovedu pojačanja jer smo vas mi nikakvi rutinirali bez nekog većeg mučenja. A niste se ni proslavili ove godine u Jevropi barem po meni jer vas je Makabi prilično lako izbacio. Taj isti Makabi je kasnije jedva prošao Pjunik da bi ih na kraju moćni Sarpsborg izbacio.

Pola tima koji je igrao protiv Makabija, danas nije ni na klupi za rezerve.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Bluecuracao2 said:

Покушавам да се сетим, али ми не иде, те молим за помоћ, наиме, које је године Раднички вратио црвену боју дресова као званичну? Гледах скоро снимке против Хамбурга где су били плави, а не могу да се сетим да ли и против Хајдука у UEFA купу. Хвала унапред.

...da da i protv HAjduka se igralo u plavim. Radnički je ustvari uvek nosio bele dresove, do tih učešća u Kupu UEFA. Nakon toga krenulo se u varijanti sa crvenom bojom, a bela je bila rezervna do pre par godina kada je u klub ušao Hummel. On je ponudio tri varijante dresova, plave,crvene i belo crvene. Iz nekog razloga, počeli su se forsirati plavi, a po meni, najlepši komplet, belo-crveni, totalno zapostavljen. Od dolaska Tončeva i njegove garniture ljudi, vraćeno je sve na crvenu boju, a plava je rezervna. I dalje ne razumem zašto je zapostavljena najlepša kombinacija. PO meni ova:

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to FK Radnički Niš 2019/20

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...