Jump to content

ATP Finals 2019.


zoe Bg

Recommended Posts

Bravo za Rafu svaka cast !

 

Mislim da se Novak zeznuo sa dve strane, jedno je da nije dovoljno spreman - prica vec poodavno da mu je najvaznije da bude spreman 2020 za slemove a pogotovo za OI tako da nije ni krio da se nije spremao iz sve snage za sada. Drugi zez je po meni sto se on malo uspavao i silno se oslanja na analize brojki programiranog plana od strane strucnjaka za cifre i slicno, medjutim nisu vise ni ostali naivni nego se takodje pripremaju sa brojkama a prave i plan B itd itd, pogotovo deda za kog sam sigurna da je proveo poslednjih par meseci spremajuci se za mec sa Novakom - lik izjavio da do pred mec nije znao da je poslednji put dobio Novaka 2015 godine - nije znao :ajme::classic_laugh:  to naravno ne umanjuje pobedu dedinu, svaka cast i njemu uspeo je

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

@boxy Jel on (Feki) to tebi prica o cemu razmislja svako jutro?

Meni je ispricao da je poslednjih par meseci samo o Djokovicu razmisljao i dao zadatak svog timu da se on alaizira u detalje jer mu je opsesija i najveca zelja mu je da ga dobije bar jos jednom u zivotu - al nemoj to nikom da kazes to je samo meni pricao

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Jel on to tebi prica o cemu razmislja svako jutro?

Meni je ispricao da je poslednjih par meseci samo o Djokovicu razmisljao i dao zadatak svog timu da se on alaizira u detalje jer mu je opsesija i najveca zelja mu je da ga dobije bar jos jednom u zivotu - al nemoj to nikom da kazes to je samo menipricao

 

malo zabrinjavajuce je sto mislis da pricas sa Fedom :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mhmm, bilo je bas dosta ljudi sto su pricali nakon osvajanja Sangaja da je Medvedev najbolji igrac na svetu, a sada nije mogao pobedu da zabelezi 🤔

 

Steta za Rafu, cist primer da ti ni dve pobede ne garantuju prolaz.

 

Cicipas-Federer

Tim-Zverev

 

Ovo su polufinala. 

Link to comment
Share on other sites

Finale Cicipas - Tim treba da bude... Objektivno su najvise pokazali ovde .

A ovo da Fed , Rafa i Novak ne znaju kada su poslednji put dobili ili izgubili jedan od drugog je presmesno. Naravno da znaju pa oni znaju svaki detalj u bitnim mecevima u karijeri da prepricaju godinama kasnije kada ih neko pita na konf za stampu, a posebno u medjusobnim mecevima jer su se toliko studirali medjusobno da znaju kako drugi dise.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...