Jump to content

Fantasy 19/20


nlavrnja

Koja liga?  

24 members have voted

  1. 1. Koja liga?



Recommended Posts

Nastavlja se dominacija :D, ali ipak moram da priznam da me je juce mnogo izvukao Firmino, jer je dao gol u poslednjih deset minuta. Znaci 4 poena gol i 3 poena bonus za igraca utakmice za pobedu od 40-36. Dobar je ubod i Keli sa FA, Kristal Palas je uspeo da sacuva svoj gol. 

Pustio bih i ovu pobedu u zamenu da mi se vrati Laporte, jer se po nekim izvorima navodi da ce biti odsutan 4-5 meseci 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Doorn said:

Ja se izvinjavam, ali koliko god sam bio rad da pokusam ovo da igram ja za to ipak nemam vremena.

Da li treba da izadjeem iz kluba i prepustim mjesto nekome drugom? 

Treba da ti maksimalno 10min nedeljno. Samo da izvrsis izmene između kola. Trebalo bi da možeš nekoliko kola u napred da podesi sastav. Imaš i fantazi aplikaciju za telefon da ti olakša muke. 

 

Zar je moguće da nemaš toliko vremena? 😋

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Doorn said:

Mozda sam se i zayeahbo. 

 

Nije bilo potrebe da bacas Alisona, svakako imas Edersona. Alison bi se oporavio kasnije i mogao si da trejdujes. Nisi trebao to uraditi. 

Igraci sa klupe ne skupljaju poene, sem u slucaju da jedan igrac u postavi ne zaigra uopste. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 10/5/2019 at 12:23 PM, mr clutch said:

Treba mi automatski dodeliti pehar ako pobedim Drakceta bez Matipa, Martiala i De Bruynea.

Nisam imao ni malo srece, plus ubacise mi Kolmana sa klupe koji ima -2 poena, a u poslednji sekund sam zamenio mesta na klupi sa Vilsonom,da nisam to uradio, imao bih neresen rezultat. 

Povredi mi se i Loris, pokosise me opasno povrede. Veliki hendikep je igrati bez njega i Laportea u nastavku sezone. 

Ligu osvajas ti ili Lavrnja. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 10/15/2019 at 3:19 PM, LayupFromTheMidget said:

Grofe pa ja te roknu i ovde..
Jebo me Iwobi i  Zaha, dzaba menjam kao lud ako ne pocnu ova 2 ili barem 1 da igra

Losa nedelja samo. U donjoj si polovini tabele, na titulu zaboravi. 

 

 

Jos jedna tesna pobeda, liga se osvaja na malim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...