Jump to content

In Vino Veritas


lekoviti

Recommended Posts

On 6/14/2020 at 7:46 PM, Slavisa iz Tavankuta said:

Meni i dalje otvara stranicu.

 

sad otvara i meni, nije htjelo ranije.

 

svast nest novoga sam naucio iz tog teksta. recimo, da je Srbija bila u Austrougarskoj :classic_biggrin: istina je medjutim da je filoksera opustosila i vojvodjanske vinograde, dok je rajacke (kod Negotina) ostavila na miru zbog sastava tla (pijesak). i tada uistinu (bijelo) vino iz Negotinske krajine krece barzama Dunavom do Beca (i dalje, u Francusku, Englesku). posjetio sam taj kraj, dobrog (crnog) domaceg vina smo tamo pili, cak se i kupali u (crnom) Timoku, lijepo je tamo. kako li su te barze isle uzvodno kroz Djerdapsku klisuru, a? danas je lako.

 

...

 

onaj francuski par je simpa. tako cu i ja jednog dana. 

Edited by Vjekoslav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 7/1/2020 at 10:32 PM, alberto.ascari said:

emoji634.pngc745b06fd8380086221097cfc559e217.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

 

Na područje Iloka ga je 1710. g. donio knez Odeschalchi iz Južnog Tirola.

 

https://www.ilocki-podrumi.hr/o-ilockim-podrumima/povijest/

 

3558e9f363cedc0a3f6d.jpeg

 

https://miss7.24sata.hr/lifestyle/zasto-ce-meghan-i-harry-na-vjencanju-piti-bas-ilocki-traminac-20157

 

e sad, da li je ovaj ilocki uistinu bolji od svog tirolskog pradede ja ne mogu suditi, jer ne pijem takva slatka vina. probao jesam, i to nekoliko puta (nije kulturno odbiti), medjutim to je bio takav udar na moje sinuse da sam svaki put zablokirao / brzo batalio. kao kad zagrizem u slatki kolac.

 

...

 

 

17 hours ago, ControlFreak said:

Izolacija ce biti podnosljivija sledecih par nedelja.

  Hide contents

EDaurDV.jpg

 

 

samo umjereno :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Traminac daje odlična slatka vina, ali kad su suhi, posebna su strast

Traminac_crveni.jpg

 

Traminac je sorta koja će najlakše zavesti ljude i navući ih na uživanje u vinu. Prekrasno miriše po ruži, cimetu, tropskom voću, a neki u njemu otkrivaju i slaninu. Nakuplja poprilično alkohola pa mu je i okus dojmljiv, a za vino nitko neće reći da je kiselo jer je slastan čak i kad je napravljen kao sasvim suh. Štoviše, možda mu je i jedina mana niska razina kiselina pa ga vinari ranije beru da mu zadrže svježinu. U godinama u kojima vrijeme dopusti ledenu berbu ili izbornu berbu prosušenih bobica daje senzacionalna predikatna vina, posebno u Kutjevu i Iloku. Vrlo često su toliko slatka da ih ne valja posluživati uz deserte, nego uz slana jela, poput gusje jetre i najplemenitijih sireva. Neki ga uspoređuju s muškatima jer im je zajednički miris ruže, no traminac u pravilu daje puno ozbiljnija vina. Zbog sličnosti imena podrijetlo mu se povezuje s gradićem Traminom u Južnom Tirolu na sjeveru Italije, iz kojeg se navodno raselio u Njemačku i Švicarsku, a potom i u zemlje bivše Austro-Ugarske te Francusku. No njemački ampelograf Johann Philipp Bronner u 19. stoljeću je posjetio Južni Tirol i nije pronašao nijedan trs traminca, odnosno gewürztraminera, kako ga na njemačkom i danas zovu. Štoviše, i u tamošnjim knjigama se ta sorta nije spominjala, a prvi zapisi o sadnji trsova od sorte gewürztraminer nastali su nakon Bronnerova posjeta. Pojam “vini de Traminne” (vina iz Tramina) spominje se u dokumentu o cijenama vina iz 1242. godine, no jasno je navedeno kako je riječ o mješavinama sorata, poput bijelog muškata (moscato bianco) i bijelog lagreina (weisser lagrein). Lagrein je danas poznata crna sorta južnog Tirola, a ovo je očigledno bila bijela inačica.


Dr. José Vouillamoz sa švicarskog Sveučilišta Neuchâtel ima zanimljivu tezu zašto traminac sigurno nije iz Tramina. Tvrdi da ga tamo ne bi nazvali po imenu gradića jer bi u protivnom više sorata vinove loze nosilo to ime. Objavio je i rad “Podrijetlo gewürztraminera: DNK demantira priču” u kojem navodi kako je traminac roditelj ili predak brojnih sorata vinove loze u Francuskoj, među kojima je i sauvignon bijeli, te u Austriji u kojoj je sa sortom Österreichisch weiss dao zeleni silvanac, a s crvenim veltlincem (bijela sorta) i rotgipfler koji je kod nas poznat kao zelenac te od njega Vlado Krauthaker u Kutjevu radi velika suha i slatka vina. Vouillamoz tvrdi i da se na osnovi povijesnih i genskih istraživanja može zaključiti kako se traminac “rodio” negdje između sjeveroistočne Francuske i jugoistočne Njemačke kao prirodni križanac pinota i nepoznate sorte ili dviju starih nepoznatih i vjerojatno izumrlih sorata.


U svijetu su danas najpoznatiji elzaški traminci. Uglavnom je riječ o vinima kasnih i izbornih berbi, koje se tamo nazivaju “vendage tardive” i “sélections de grains nobles” te ponosno pišu na etiketi. A ta vina uglavnom nisu slatka, nego suha ili eventualno polusuha. Boja im je zlatno-žuta, ponekad i starog zlata, arome raskošne i u njima su mirisi sorte izmiješani s medom i (pre)zrelim voćem te onima koje daje plemenita plijesan, a okus gust i pun. Donekle tog tipa, iako polusladak, je Traminac Principovac Iločkih podruma. Ilok bi se mogao nazvati istočnom prijestolnicom traminca. Sorta se očigledno dobro snašla na lesnatom tlu, a klima omogućuje vina svih kategorija osim pjenušavih. Treba, svakako, uživati u slatkišima, posebno u intimnom društvu, no pravi užitak pružit će suhi traminci. Jer šećer može svašta prikriti, a suho vino je iskreno poput gole žene.
Kolumna-recept-traminac-20.01.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pio gewurtz iz Alzasa, i kao sto kaze alberto, nije to slatko vine, ali je jako aromaticno sto ja volim.
Traminac mi prijatelj uvek donosi iz okoline Dalja .

Pored tih takvih aromaticnih obozavam i clairette de die. To je penusavo. Ali jako ukusno. Uhhhh

5f867c4e31f9be93c751b974b2caf02e.jpg

Sent from my IN2013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

spacer.png

 

Grand Trianon, Erdevik

Cabernet, Merlot, Shiraz 

 

Has a deep ruby color with black nuances. Peppery red and black fruits make up the perfume. This round, supple wine features ample doses of spicy black fruit. In the mouth, this is slightly sweet from the Syrah, with solid acid and structure throughout. The finish carries some continuing fruit and mild tannins. Long multi layered aftertaste.

 

Link to comment
Share on other sites

Koja mu je cena kod tebe? U Americi ako ga nadjes $35-40, u Kanadi nema ni za lek.
Ne znam, stvarno se ne sećam. Čak ne znam ni da li sam ga sam kupio, ili mi je doneo ortak koji ima dole development pa je više u CRO nego u CZ, ali svaki put kad se vraća, ima paketić. [emoji3526] U CZ ovo nisam ni video, ali nisam ni tražio...

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Dobro, ovo je Dingač a ja sam pio Plavac mali iz vinarije Dingač. Može da košta 40-50 USD.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...