Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Da bi se igralo u LŠ nije dovoljno samo imati volju i riljati.po terenu. Daleko od toga da ne traba i to da se radi ali mora da postoji i kvalitet. Ja necu kritikovati nikog od.zvezdinih igrača veceras posto su momci igrali koliko mogu. Ne moze se od Jovanče očekivati da nosi igru na sredini u LŠ a nikad necu kritikovati Žandera i Gobeljica posto momci nisu bekovi a zasto je Zvezda spala na to da oni moraju da krpe te pozicije pitanje je za mitu&terzu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Za Pavkova sam uvek pricao da je dobar za razbijanje bunkerica u jsl ili za izmenu u ls

 

Ali ovo sto igra je sramota, ne sama igra nego sto se nagojio bar deset kila vise. To ne sme da se tolerise, terati sto pre iz kluba

 

A odbrana je odigrala dosta dobro (ako ne racunamo gluposti na kraju) iznad svojih limita... ipak je ovo Bajern, treba se braniti 90 min

Link to comment
Share on other sites

Pa ne moze:

1) zato sto mora da cuva Zandera posto on bek nije, kao sto je morao jebani Simic da glumi beka protiv Kopenhagena, inace bi i tada ispali. Danas je najvise pretrcao od svih nasih, dosta se potrosio

2)Zander kada je dobijao loptu na 20m je sutirao na gol, posto nikad nece da igra protiv ovakve ekipe + je Marin zajebao onu kontru kada je imao Paru- na 18m od gola.

Izbacio je on par puta igrace Bajerna u 1 na 1 igri ali brzo su ga udvajali pa je morao da vraca loptu nazad ili Marinu.

Nema on kvalitet da izbaci 4/5 igraca. To je jedino sto je Jovancic danas uradio, onaj slalom, posle im je sam otvorio par kontre posto su ga procitali

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda je veceras igrala koliko je mogla. Solidno, borbeno. Bajern je ipak 2 klase iznad. Ne znam zasto se ovoliko Pavkov kritikuje. Momak je bio izolovan celu utakmicu. Nije on sposoban da se zagradi pored defanzivca, da pretrci, da predribla. Zato je bio bezopasan prakticno. Gobeljic kod drugog gola napravio 2 greske. Na sredini i posle u kaznenom. 

Link to comment
Share on other sites

Tesko mi mozemo boljeg domaceg beka od Gobeljica da dovedemo. Da trosis mjesto stranca na to nema potrebe jdr toliko uzasan nije. Mi beka koji ce zatvoriti sve protiv klase kakav je Bajern dovesti ne mozemo. 

Sto se tice VLP ne znam cemu kritike po meni sasvim solidan, zaista ne vidim sta je Garsija uradio vise od njega. Mnogo je bolji u duelu od Matea, koji mi djeluje kao krilo kome treba lopta u prostor i to je to. Ja mislim da Garsija jos nije prosao igraca 1 na 1 od kada je dosao. Trudi se rilja ali gomila izgubljenih duela. Ali svakako to je bolje nego sto smo gledali od Srnica, Simica, Milica i slicno 

Link to comment
Share on other sites

Пало ми је напамет да ли Сисоје кад легне навече сам, размишља о чињеници да са мртвим бункером на овом нивоу нисмо направили ништа у ЛШ? Разум ми је наравно исте секунде дошапнуо не, па се нисам нешто ни разочарао јер је нажалост све очекивано. Сељачки бункер, далеко од играча на властитој половини, новајлије крила као бекови, испливали редом и дунстери који не би смјели да примиришу на овај терен, па тако само чињеница да Бајерн није још на 100% резултат није био катастрофа.

2П новајлије, а не тренер промјеном тактике унијели мало живости па неки играчи подсјетише да су нападачи.

Мени би било подношљивија реприза броја голова из Париза али са покушајем фудбала, зато што би то значило промјену у приступу и напредак...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

Borjan, Gobeljic, Milunovic, Degenek, Rodic, Vulic, Jovancic, Marin, VLP, Garsija, Boaci.

 

Nadam se da u derbiju nece igrati Kanjas, jer bi to znacilo da jedno krilo bude van protokola. Takodje se nadam da ce Rodic moci.

Za šta služi Jovančić u toj postavi? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cromodora said:

Za šta služi Jovančić u toj postavi? 

 

Ne vidim ko drugi sem mozda Ivanica. Jovancic protiv Partizana ipak moze da ima nekakav uticaj na igru, prosle sezone je bio dobar, posebno u Salzburgu. Treba do zime naci nacin da mu se zahvalimo jer nam treba bolji igrac.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

 

Ne vidim ko drugi sem mozda Ivanica. Jovancic protiv Partizana ipak moze da ima nekakav uticaj na igru, prosle sezone je bio dobar, posebno u Salzburgu. Treba do zime naci nacin da mu se zahvalimo jer nam treba bolji igrac.

Vulic je bolji igrac. On i Kanjas treba da cine tandem na sredini. Obojica znaju stati na lopti i dodati pas, ne panice pod pritiskom. Sta ce nam tu novi igrac...Jovancic je odavno zreo za klupu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vredni mrav said:

Real moze da primi 3, al Zvezda nikako ne bi smela.

Кад би ти знао нешто од тог фудбала, онда би знао да Звезда никако не би смела да НЕ шутне ни једном у оквир гола без обзира на резултат...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Green23 said:

Žander, ko je njemu rekao da igra beka nije mi jasno. Marin baš sjebao onu kontru, imali smo lepu šansu. 

Ko je rekao Gobeljicu?

 

Ko je rekao da su Jovancic i PaVkov fudbaleri?

 

Imamo previse domacih igraca za neki fudbal

 

Za razliku od Indjije mi izgubili seljacki sa okruglim brojem suteva u gol.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Константин said:

Кад би ти знао нешто од тог фудбала, онда би знао да Звезда никако не би смела да НЕ шутне ни једном у оквир гола без обзира на резултат...

 

I Real nije imao nijedan sut na gol protiv PSG 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Константин said:

Пало ми је напамет да ли Сисоје кад легне навече сам, размишља о чињеници да са мртвим бункером на овом нивоу нисмо направили ништа у ЛШ? Разум ми је наравно исте секунде дошапнуо не, па се нисам нешто ни разочарао јер је нажалост све очекивано. Сељачки бункер, далеко од играча на властитој половини, новајлије крила као бекови, испливали редом и дунстери који не би смјели да примиришу на овај терен, па тако само чињеница да Бајерн није још на 100% резултат није био катастрофа.

2П новајлије, а не тренер промјеном тактике унијели мало живости па неки играчи подсјетише да су нападачи.

Мени би било подношљивија реприза броја голова из Париза али са покушајем фудбала, зато што би то значило промјену у приступу и напредак...

Zvezda je sa takvim fudbalom u 80. minutu imala sansu za 1:1. Ne znam kako ljudi ne shvataju da kada ispred sebe Zvezda ima ekipu u kojoj je svaki igrac fizicki jaci, neuporedivo tehnicki bolji, brzi, kada svaki prazan prostor u defanzivi moze da bude gol, protiv takve ekipe se igra bunker. I Zvezdasi treba da budu presrecni ako protiv Olimpijakosa pobede 1:0 sa jednim sutom u okvir gola i posedom lopte od 30 posto. Samo je rezultat bitan u LS a Zvezdin kvalitet je takav da jedino bunkerom moze nesto da napravi. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Константин said:

Кад би ти знао нешто од тог фудбала, онда би знао да Звезда никако не би смела да НЕ шутне ни једном у оквир гола без обзира на резултат...

Aj ne seri. 

 

18 minutes ago, red_white said:

Vulic je bolji igrac. On i Kanjas treba da cine tandem na sredini. Obojica znaju stati na lopti i dodati pas, ne panice pod pritiskom. Sta ce nam tu novi igrac...Jovancic je odavno zreo za klupu.

 

Imamo pravo na 4 stranca u derbiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Ne vidim ko drugi sem mozda Ivanica. Jovancic protiv Partizana ipak moze da ima nekakav uticaj na igru, prosle sezone je bio dobar, posebno u Salzburgu. Treba do zime naci nacin da mu se zahvalimo jer nam treba bolji igrac.

Ali zašto kada je on u pitanju se pozivamo na prošlu sezonu... zvuci malo kao priče broja 1, sjecam se....on je svoj kredit davno potrošio, beskoristan potpuno u igri, a pogotovo sa Vulicem u kombonaciji, pre bi Njegošu dao priliku nego njemu, ali svi znamo da će ipak on, a ne Vulic startovati za vikend jer je ipak Miloje zaboga trener takmičar ma šta to značilo.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...