Jump to content

Stativa


Drug Crni

Recommended Posts

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Da sam stigao par minuta ranije ovaj prvi ne bi tako izgledao i digao bih pare. Al Rangersi okrenuli u 2 min i šta ću, ne vjerujem, još sam vruć i onda stavim hendi. To sam stavio burazu kao i kasnije ovaj sa hendijima na Liverpool i Real (ne trebam govoriti kako je to završilo). Ovaj za najmanji ulog sam sam složio i to u trenutku kad je Anderson gubio 2-1 u 2. setu s breakom. Samo to palo na kraju…

 

Quote
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

Znaci,bilo je svi padaju ?
(ne volim da solim ranu,ali mozda lakse prodje kroz malo zezanja)


(Ja) ne čujem 😁

 

Ma najviše mi je krivo što nisam u điru pa nisam jako ušao na pobjede Poola i Reala a 10 dana brujim kako je to ponuda koja se ne smije propustiti. Da se redovno kladim to sigurno ne bih propustio. Na kraju sam za sebe odigrao tek taj jedan tiketić a ova dva za buraza koji je također bio uvjeren u ta dva para.

 

This time next year…

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Definitivno ekipa koja mi je najčešći uzrok "stativa" je Dortmund. Rušili su mi tiket pre par sezona kad su trebali kući da dobiju jebeni Paderborn, na HT gube 3-0. Dođu do 3-3 ali nedovoljno za moj tiket. Jednom su me za nekih 300 Evra srušili kad su kao gosti dobili 7-1. Trebalo mi X2 uz bar po gol u oba poluvremena. Svi golovi pali u drugom. Elem....tradicija se nastavlja...

 

268786484_6623776374363392_7492209254352

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Definitivno ekipa koja mi je najčešći uzrok "stativa" je Dortmund. Rušili su mi tiket pre par sezona kad su trebali kući da dobiju jebeni Paderborn, na HT gube 3-0. Dođu do 3-3 ali nedovoljno za moj tiket. Jednom su me za nekih 300 Evra srušili kad su kao gosti dobili 7-1. Trebalo mi X2 uz bar po gol u oba poluvremena. Svi golovi pali u drugom. Elem....tradicija se nastavlja...

 

268786484_6623776374363392_7492209254352

MhTkbSc.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nije baš stativa, jer nisam uspeo da odigram tiket zato što sam sinoć zakasnio da stignem na uplatno mesto, ali ajd', u neku ruku je stativa.

 

spacer.png

 

Par reči koje dodatno objašnjavaju moj rezon kao i ovaj brzi tiket (vidi se samo dopola, ali to su parovi koje bi igrao na drugom za manje para i koji su došli).

Spoiler

Od pre nekoliko meseci, jedna od mojih redovnih navika, što se kladionice tiče, je to da odigram na jednom tiketu baš puno parova za 50-100 din, da bi istom prilikom za više para odigrao manje utakmica od svih tih parova, koliko parova i za koliko para zavisi kako mi već dune. To najčešće ide tako što sastavim na Meridian sajtu brzi tiket sa svim tim mečevima, da bi zatim ili sastavio još jedan brzi tiket, ili kad odem tamo da uplatim, kažem da mi za toliko i toliko stavi te i te od svih ovih. Zato igram severnoameričke lige, kako pro, tako i minor, junior, college lige (hockey, baseball, basketball i american football), naravno iz razloga što sam jedine dobre tikete pogađao sa tim sportovima i ligama, kao i zbog velikog izbora (trenutna situacija sa covidom na stranu, veliki broj i redovnost utakmica, pogotovo u sezonama hockeya, baseballa i college basketball). Ali sve to koliko vidim, ima masovnije samo na Meridianovom sajtu, dok kad gledam sajtove drugih kladionica, u njihovoj ponudi severnoameričke koledž i niže lige imaju mizernu do nikakvu pokrivenost. Sećam se da je ovde Meridian više puta bio pljuvan iz ovog ili onog razloga, i nemam iskustva sa takvim i sličnim situacijama, ali bar što se ponude za mene tiče, tu su mi No1. Fudbal primera radi, igram izuzetno retko, jer generalno uvek mi se čini da je kao igra ima daleko najnepredvidljivije ishode, isto tako, u nešto manjoj meri vidim druge mainstream sportove za klađenje kod nas. Dodatan razlog što cenim Meridian, koji je manje bitan, ali koji vredi napomenuti je sledeći: Kad baš malo zakasnim jer su već počeli neki mečevi, može tiket da prođe kao live za stu ili gotovo istu kvotu, dok u drugim kladionicama samo mi kažu kako je počela utakmica.

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Meni najgora stativa za sada, pogođeno 17/18 parova, minimum je falilo, 200din uplata (petak uveče), eventualni dobitak 208000, povraćaj 2000 ☺️

Skroz sam bio uravnotežen i raspoložen juče, pa se nisam čak ni proderao, samo sam par puta lupio otvorenom šakom o orman i to je to 😄

 

 

Spoiler

Toronto Blue Jays-Texas Rangers 8,5+ (10:8)

Atlanta Braves-Cincinnati Reds 8,5+ (7:6)

Winnipeg Jets-Colorado Avalanche 5,5+ (4:4)

Milwaukee Admirals-Manitoba Moose 4,5+ (7:2)

Bridgeport Islanders-Providence Bruins 4,5+ (3:2)

Laval Rocket-Rochester Americans 5,5+ (3:3)

Syracuse Crunch-Springfield Thunderbirds 4,5+ (5:3)

Belleville Senators-Utica Comets  4,5+ (4:1)

Vancouver Giants-Portland Winterhawks 5,5+ (2:7)

Kamloops Blazers -Victoria Royals 5,5+ (4:3)

Red Deer Rebels-Lethbridge Hurricanes 5,5+ (4:4)

Swift Current Broncos-Regina Pats 5,5+ (2:4)

Brandon Wheat Kings- Medicine Hat Tigers 5,5+ (6:3)

Ottawa 67's-Hamilton Bulldogs 6,5+ (0:6) 

Kingston Frontenacs-Barrie Colts 5,5+ (9:3)

Guelph Storm-Windsor Spitfires 6,5+ (1:7)

Kitchener Rangers-Sarnia Sting 6,5+ (5:2)

Sudbury Wolves-Sault Ste. Marie Greyhounds 6,5+ (4:8)

 

Edited by Marko
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Zaboravih na ovu temu...
Da se pohvalim nacinom na koji sam pao za vikend.

image.png

 

Dakle, Sporting Kristal.
Ajd' i nekako sto su izgubili vodjstvo bizarnim autogolom i napromasivali se do kraja meca, ali detalj u 94-om, poslednjoj sekundi mi je doneo pad na tiketu kakad nisam verovao da ce mi se ikada desiti.
Igrac protivnickog tima iz odradio "Suarez performans", tj u poslednjim momentima meca se ispruzio koliko je mogao na gol liniji i odbranio je rukom, zrtvujuci crveni karton i penal. I jedna i druga kazna su bili dosudjeni, ali je Jotunu odbranjena panjenka 😞

 

 



Jos jedan fail vredan pomena je sto sam stavio Fenerbahce kao jedinu preostalu utakmicu ponedeljak. Eto, toliko sam bio siguran. Iz tog razloga nisam hteo da ga branim cak ni kada su dvaput vodili, a kamoli pre pocetka meca.

 

https://i.ibb.co/0VhjP50/image.png

https://i.ibb.co/wRfWFFQ/image.png
 

 

 

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Najgori dan ove godine.

Jedan tiket je zavrsio u kanti jer je Slavija primila gol od Libereca u 95-om, sto me je skratilo za 300 eur.


Najbezobraznije su se bogovi kladionice poigrali sa mnom na La Ekvidad - Union. Neverovatno da domacini nisu dali gol najpre iz 5 mrtvih sansi, pa promasili penal, pa dobili dva igraca vise, pa nastavili da promasuju izgledne prilike, da bi do kraja samo istopili brojcanu prednost na terenu frustrirani zbog promasaja.

Independiente isto tako. Penal u nadoknadi nadoknade, koji se se srecno odbio Abilji.

 

Sreca pa imam pozamasne zalihe rivotrila.

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

 

  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Ono kad ostanes bez ideja, a i dalje ti dobitak ne zadovoljava ambicije, pa te srusi taj zadnji par koji si dodao "na silu".

Ovog puta pak preuzimam deo krivice. Bilo je boljih i sigurnijih tipova sinoc.

 

Ja prvi savetujem ljudima da ne tipuju na timove koji su igrali K.Libertadores par dana pre utakmice u razmatranju, i eto, opet odigram na Urakan. Doduse, vise sam se vodio manjkom kvaliteta Rosario Centrala, i beskrvnoscu s kojom tradicionalno igraju u gostima.

 

image.png

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...