Jump to content

Fantasy, Draw challenge i ostale igrice


Boxy

Recommended Posts

Trenutno igramo samo ovu igricu:

http://www.tennisdrawchallenge.com/login

 

pa da imamo mesto gde da komentarisemo, a mozda nam se jos neko prikljuci.

 

Nadam se da ce sledece sezone ponovo da organizuju fantazy, jer je to najbolja teniska igrica.

 

A najveci razlog zasto sad otvaram temu je jer RG ima zanimljivu igricu, pa mozemo da je igramo :classic_smile:

 

https://fantasy.rolandgarros.com/#/welcome

Link to comment
Share on other sites

Mozes, ali moras i da pazis na teniske loptice, evo sta pise u pravilima

 

Quote

As mentioned above, using a yellow ball will allow you to replace a member of your team who has qualified for the next round with another player who is not on your team. 
Replacing a team member who has lost during the previous round (including by forfeit or withdrawal) is free of charge and does not require the use of a yellow ball. 

 

For each round until the quarter-finals, you will be given 10 yellow balls (then 5 yellow balls for the semi-finals and 3 yellow balls for the finals). These allow you to activate 3 abilities: 
1) Double or triple the number of points at stake for some of your team members. 
2) Unlock the "Time Challenge" (see details below) which allows you to win decisive points for the ranking! 
3) Replace a member of your team that has qualified for the next round with another player that is still in the tournament. 
Balls are not transferable between rounds

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Petar 91 said:

Boxy znaci kada izaberem 4 muska i 4 zenska igraca , mogu za sledecu rundu opet da izmenim sve , nije ona fora da napravis tim pa onda imas jednu izmenu izmedju rundi ?

 

Kao sto pisse u pravilima, mozes sve nanovo izabrati u sledecoj rundi, ali te svaki igrac koji je pobedio a ti ga zamenis kosta po jednu lopticu, drugim recima onda ces imati manje igraca ciji ucinak mozes da utrostrucis ili udvostrucis u toj rundi.

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro shvatila, pred svaku rundu imas 10 loptica, od tima zavisi kako ces da ih korstis: da zamenis igraca koji je pobedio i prosao u sledece kolo, da dupliras tj tripliras poene i da otkljucas onaj celendz.
Npr.ako sad izaberes 8 igraca koji ce napraviti iznenadjenje i doneti ti puno poena, a u sledecem kolu igraju sa izrazitim favoritima (Djokovic, Nadal...) i moras da ih menjas, onda ce 8 loptica da ide na izmenu tima, a samo 2 na ostalo.

Link to comment
Share on other sites

Bas tako, a sad je na tebi da vidis sta ti se vise isplati, da tripliras iz kola u kolo Nadala, Tima i slicne, ili da juris neka iznenadjenja a posle da ih menjas ako pobede, al da zamene samo dupliras recimo. Mnogo mi se vise svidja ovakav sistem nego ono sto je bilo prethodnih godina, daje vise opcija.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se dosta dugo razmisljala da li da igram na Janka ili ne, na kraju sam ipak odlucila da ne igram jer sam mislla da nema dovoljno snage za 5 setova i pogodih.

Ali sam isto tako razmisljala da igram na Potpaovu i nisam smela...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...