Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Moj komentar je da mu najiskrenije želim da sledeću platu zaradi prodavajući Kirbije od kuće do kuće. 10 M godišnje mu je malo, stoka pohlepna. 

 

Ja da sam FO Čardžersa, tagovao bi ga sledeće sezone, pa onda da vidimo ko će hteti u kamp da ga pozove nakon dve godine pauze. 

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, anfield said:

Komentar?
(Sem da ga ne draftujete u Fantasy)99337f5893c088a69ff7b1ca22b2b35e.jpg

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

 

GM Chargersa u fazonu 'vidimo se nikada, a čujemo se još manje'.

 

Gordon budala, ja bih gledao da ga trejdujem u Majami, gde će imati 0-2 pobede i tipa 300 jardi ukupno iza one OL, pa da vidimo ko će dati 10 onda. 

Link to comment
Share on other sites

Jetsi prvo vratili Kalila iz penzije, a danas i trejdovali za Alexa Lewisa iz Baltimora i malo ojačali OL koja i pored ovih poteza može biti osrednja, ali ako poslože kockice i Darnold nastavi da napreduje, mogli bi možda ući u WC priču. 

 

Druga stvar, zanimljivo da bi 2 igrača koja holdoutuju, Trent Williams i Melvin Gordon, najviše legla Texansima. A oni su jedina ekipa u ligi bez GMa. 

Link to comment
Share on other sites

Nikad ne gledam preseason iz principa, noćas i zbog ranog ustajanja na posao, ali vidim da se ni no1 nije baš zajebavao. 6/7 comp, većinom short passovi na out rutama, ali je pomjerao lance jedno vrijeme.

Takoreći hvala Brownsima na Zaneu Gonzalesu, oduševio je krajem prošle sezone a vidim da je i jutros pogodio sa 55 jardi. Samo da ga na psujem za par mjeseci.

DJ bi mogao biti monster u PPR-u ove godine

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...