Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Nerealno je šta radi Lamar. Cleveland ih je zatvorio 28 minuta i dozvole 2 TD do poluvremena. Kitchens postaje ozbiljna katastrofa na HC.

 

Atlanta standardno, kad treba da se dođe do 7-9 niko nije bolji od njih.

 

Najzanimljivije će biti na Tennessee - NO i NYJ - Pittsburgh. NO i Pit se izvukli posle loših startova, Mason Rudolph je sad zamenio Ducka.

 

@Charlie Foxtrot Kažem, NYG je trenutno možda i najgluplja ekipa u ligi. A pošto Floresa boli uvo da gubi utakmice, Washington će ladno dobiti Chasea Younga.

Link to comment
Share on other sites

1. Cincinnati
2. Washington
3. Detroit
4/5. NYG/Miami
6/7/8. Jacksonville/Carolina/LA Chargers
9. Arizona.
10/11/12. NYJ/Denver/Atlanta

 

Washington gostuje Dallasu, Detroit dočekuje Green Bay, Giants idu u Phily, Miami u Boston na NE, tako da će bilo ko od Jax, Caroline i LAC teško u top 5 pikova.
Jax sa Indy, Carolina NO, LAC na KC. Prvih osam pikova deluje postavljeno, samo kad se na kraju vidi strength of schedule znaće se tačno 4/5 i 6/7/8. Jedino Washington možda može dobiti indisponirani Dallas sa Keenumom i onda dati Chase Younga Detroitu. Što je najjače mislim da bi on radije u Washington nego u Detroit, pošto su tamo Haskins i McLaurin sa Ohio State, a ko zna možda stvarno Urban Meyer bude HC.

 

Arizona sasvim dobru sezonu ima, rookie HC, rookie QB, ispodprosečna OL i u najjačoj diviziji su, 5 pobeda je odličan učinak u prvoj sezoni.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepotu života čine sitne stvari.

Evo na primer, ponedeljak u kancelariji, svi nadrndani, raspadamo se od posla, gužva oko nove godine. Napolju pljušti kiša, natmurilo se kao da će kraj sveta, Giantsi izgubili trku za Čejs Janga......a meni sve neki trnci prožimaju, leptirići u stomaku, onaj fini neizdrž me hvata, jer znam da me kući popodne čeka na jutjubetu Skip Bejlis nakon poraza Dalasa u odlučujućoj utakmici...i to od Eaglesa :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Lepotu života čine sitne stvari.

Evo na primer, ponedeljak u kancelariji, svi nadrndani, raspadamo se od posla, gužva oko nove godine. Napolju pljušti kiša, natmurilo se kao da će kraj sveta, Giantsi izgubili trku za Čejs Janga......a meni sve neki trnci prožimaju, leptirići u stomaku, onaj fini neizdrž me hvata, jer znam da me kući popodne čeka na jutjubetu Skip Bejlis nakon poraza Dalasa u odlučujućoj utakmici...i to od Eaglesa :lol_2:

 

Nije izneverio.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ocekivao ovo sinoc, bio sam ubedjen da su Vikinzi bolja ekipa. Ovako su postigli samo 10 poena i to sve zahvaljujuci 2 turnovera blizu end zone, nista nisu mogli da urade ceo mec. 

 

Treba pobediti Detroit za siguran 2nd seed, a ako Sijetl nekako dobije 9erse, onda ce svi morati na Lambeau. Bas nisam ovo ocekivao od ove sezone.

 

Zadarius Smith je jebena zver.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...