Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

8 hours ago, Wook said:

Pobrljavio im sajt. Sve projekcije su im izmešane. taj espn je postao najgore smeće, ali neki iz nostalgije neće da predju na yahoo. 

 

možda yahoo ima realnije projekcije (mada i kod njih ima ihaj brljotina) ali njihov draft izgleda tako da mi je lakše na abakusu da izaberem igrače, tako da nije baš nostalgija, već je yahoo visually challenged. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

možda yahoo ima realnije projekcije (mada i kod njih ima ihaj brljotina) ali njihov draft izgleda tako da mi je lakše na abakusu da izaberem igrače, tako da nije baš nostalgija, već je yahoo visually challenged. 

Mislim da je yahoo zvanični fantasy nba lige. Brže ažuriraju povredjene igrače i bolje ažuriraju pozicije. 

 

Kao i svake godine espn hajpuje rukije, a desiće se da će te ruki prognoze biti tačne samo za period posle all stara. Do tada će mnogi biti katovani, pa ponovo dizani više puta. 

 

Bjelica bezobrazno visoko na 117. Cenim da neće biti draftovan.  Bogi na 143, što je smešno. Najbolje je ne obraćati pažnju na ove njihove prognoze i draftovati po svome.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

pa naravno, ko jos draftuje po preojekcijama

 

okej za azuriranje pozicija, mada je za mene to samo lenjost, kao da je problem dodati ili izmeniti poziciju igracu

sto se povreda tice, espn ponekada zabaguje ali uglavnom se drze tog glupog pravila 3 tekme = ukoliko nemaju precizan info

 

opet kazem, otisao sam na jedan mock draft (i to nemaju vise od 14 ucesnika na raspolaganju) i bukvalno nisam izdrzao tri runde. ono izgleda kao s'kraja 80ih. svaka cast majstorima koji tamo mogu da se snađu, ja nisam iz prve skapirao ni gde kliknem na "draft player" a kamo nesto vise

 

espn je uz sve mane ipak vizuelno prijemčiviji i lakši za manevrisanje. i aplikacija im je prošle godine dobro radila

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kamo srece da nista nisu menjali, stvarno mi nije jasno zbog cega su to uradili. Na primer slicna situacija sa nekim sajtovima, na primer Mozzart stari sajt je bio super, pregledan, i onda predju na novi koji nije ni za kur... Verovatno im ovi internet marketovci napune glavu mora sajt da ti ima ovo ono, SEO strucnjaci.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Kamo srece da nista nisu menjali, stvarno mi nije jasno zbog cega su to uradili. Na primer slicna situacija sa nekim sajtovima, na primer Mozzart stari sajt je bio super, pregledan, i onda predju na novi koji nije ni za kur... Verovatno im ovi internet marketovci napune glavu mora sajt da ti ima ovo ono, SEO strucnjaci.

 

ne znam kakav je bio ranije yahoo ali ovo sto sam video na mocku je ekstremno nefunkcionalno i suprotno od user friendly. 

Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo, nigde zive duse dan pred draft, zatisije pre buru, jel opet treba da se kao rijaliti makljamo Vulfio i ja da bi podigli gledanost topika. Nije ESPN platio internet prava ligi da bi bila ovako slaba gledanost.

 

Spremate se u najvece visinske pripreme i tako to znaci. Draki jel biras Zajona u 2.rundi barem ? Da znam kad da ga podignem.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Sta je ovo, nigde zive duse dan pred draft, zatisije pre buru, jel opet treba da se kao rijaliti makljamo Vulfio i ja da bi podigli gledanost topika. Nije ESPN platio internet prava ligi da bi bila ovako slaba gledanost.

 

Spremate se u najvece visinske pripreme i tako to znaci. Draki jel biras Zajona u 2.rundi barem ? Da znam kad da ga podignem.

U koju rundu sad da stavimo Sabonisa, kada je izvesno da nece docekati dedlelajn u Ind? : )

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Izbacio sam ga iz prve dve runde. Primarni cilj mi je opstanak u ligi, a i ne bih da okusavam srecu i da dajem vazan pik na povredjenog igraca 😄

Kakav pad samopouzdanja kod Grofa. Boro se tripovao da je sila od fantazera makar tamo do prvog kola kad ga je neko natamburao.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

Koji trejd, gde to pise i gde ce da ide, obicna nagadjanja.

Sam Amico je mislim prvi objavio vest. Nema tu sta da se nagadja. Ako je propao dogovor o novom ugovoru, dace ga za bilo sta, radije nego da ode za dz na kraju sezone.

 

Kazu da Sabonis trazi vise od 18 mil. po sezoni i nada se da ce na slaboj pijaci narednog leta moci da dobije trazeno, a Indijana nije spremna da se zakopava tolikim ugovorom.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Samo si zaboravio da napises da Indijana trazi previse za njega.

Seti se kako su trejdovali PG-a u istoj situaciji.

 

Tebe je bas briga za trejd. Glavni cilj ti je opstanak. Neka on tebi posluzi do pola februara, a posle sta bude. : )

 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...