Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Ako Prepelic i Nikolic ubodu obojica jos koju trojku do kraja meca uz Lukino makar izjendačavanje sa Markanenom(43 poena rekord na ovom eurobasketu svih vremena), Slovenci ovo sigurno dobijaju..
  3. Zapalio se i Fontekio, Italijani ako odu sa jednocifrenim zaostatkom nakon ovakve 1/2 imaju sanse.
  4. Boga mi, ako se Luka protiv Nemaca načestita malom Šruderu, mogao bi i ovako da ode do medalje makar neke haha, sada su Nemci jedini ovde izraziti favoriti, ovi ostali ako im je loš dan mogu ispasti, tako da ko Nemce presliša, taj uzima zlato izvesno 😉
  5. Svidja mi se sto gledaju da ustede na svakom koraku. Trump’s ‘Department of War’ could cost taxpayers over $1 billion Politico warned in an article published Thursday the name change will likely cost billions of dollars as hundreds of Pentagon agencies, its global bases, stationery and other signage will need to be updated.
  6. Da ima Prepelica iz nekih ranijih izdanja za reprezentaciju, Luka bi otisao sa ovom preostalom grupom gradjana makar u borbu za medalju a vrvt i po zlato Kao preko deteta🤣🤣🤣
  7. Ljulj i Rudi su male bebe za Doncica sto se tice flopovanja, nadmasio je ih je samo tako 😂
  8. Hahaa, Ricci. Kakav mozak... btw, ima li veća trenerska prevara od Gianmarca Pozzecca?
  9. Sto da ne, sa njim smo najlakse prosli kvalifikacije za Evrobasket. Licno mislim da nas on ovde nije kostao sa svojim odlukama, kao sto je na proslom Evrobasketu. Videlo se i da odbranu igramo dosta bolje u ne Jokicevim timovima. Mada je malo pogresio u selekciji ekipe, trebao je da povede Topica i Djurisica na ovo prvenstvo.
  10. Sta napravi Doncic Italijanima u 1/4 kukuuuu, ali Poceko kralj nece da ga udvaja, valjda misli ne moze on sam da ih dobije a itekako moze, dace 50 ovako do kraja.
  11. Italijani su grozni, ne mogu da se sastave u napadu protiv slovenačke odbrane.
  12. Jbt, zar mora i nedelju poslepodne da mi pokvari?
  13. Kakvo malteritiranje Galinarija Luka magija. Doktor kosarke
  14. Pesic valjda nije lud da ostane i dalje na mestu selektora.
  15. Ne verujem da Luka nijednu mvp nagradu u NBA ligi nema idalje niti za reprezentaciju ovih godina, ove godine mozda bude po indeksu najbolji na eurobasketu, jer imao vec umalo 2 tripl dabla, uz onih 39, 37 poena ,nestvaran je zaista, zaista neverovatno šta radi i kako motivisano pre svega i sa kolikom željom on igra.. Ako bude odigrao vrhunski meč, možda budu u najgorem slučaju Slovenci kao Portugalci u igri do poslednje makar četvrtine.. sa Nemcima ako prodju danas..
  16. Al kad mu sviraju mrki pogled, nema ništa gore.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...