Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

3 hours ago, Constantin said:

A to imače sprečava kosovske organe sile da krše zakon ?

Pa sto ga ne sklone vec par godina im smeta? 

To + dobri odnosi sa sefom kfora, ambasadorima u pristini.. I onda su u pat poziciji i oni i Srpska lista da ga sklone. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Pa sto ga ne sklone vec par godina im smeta? 

To + dobri odnosi sa sefom kfora, ambasadorima u pristini.. I onda su u pat poziciji i oni i Srpska lista da ga sklone. 

Ti misliš inače na Acu ?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Constantin said:

JA sam mislio na kosovski režim, kao što sam i napisao. Meni se čini da taj Aca jedini konkretan. Na koga si ti mislio kad kažeš da poznaje zakone bolje od autora ?

Bas na njega. Kao odgovor da ce ga optuziti za svaki minut borbe.. 

On zna za svaki deo njihovog zakona i dosta puta ih hvata na rupe u tim zakonima.. 

Link to comment
Share on other sites

Krenuli su u medijsku hajku na njega i ovog Veljkovića, već su ih proglasili saradnicima srpske službe koji hoće da pokvare "mir" koji je mali enver doneo dugim cevima na sever Kosova. Puna im usta priče kako Srbi treba da imaju svoje predstavnike i da neće ds sarađuju sa SL a u stvari saradnja ccveta a čim se pojavi neko ko nije iz njihove priče kreće hajka, očekujem da i ovi iz SL krenu u hajku.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se nedavači Kosova (ne forumski, nego en general, oni što šaraju one grafite o povraćanju vojske na Kosovo i godinama najavljuju nešto dogodine) nisu dosetili da pitaju pitanje svih pitanja - zašto u zvaničnim statistikama OKSa nema ni učesnika a bogami ni 2 medalje na Olimpijskim igrama 2024 iz ❤️ Srbije?

Ono, za početak, to diže ukupni broj medalja za 40%, nije mala stvar.

 

Dogodine u LA 2028.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

dosetio se AV da uštedi na tim medaljama, srebro 100 hiljada, bronza 60000 pa još toliko za trenera, malo li je ...

To je i do sada bilo u pravilima za dodeljivanje nacionalne penzije - AV je samo to precutao.

Nacionalne penzije su unazadile sport vise od svega zato sto takmicarima u manje pracenim sportovima poput streljastva je mnogo lakse da dodju do iste kroz gomilu svetskih i evropskih kupova tokom godine u odnosu na takmicare u sportovima koji cekaju 4 godine da iste zarade na SP, OI....

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Nacionalne penzije su u Srbiji priznate i sportistima koji su ih osvajali u dresu SFRJ pa redom kako god da smo se zvali

Azis Salihu je imao pravo i konkurisao za penziju ali posle određenih prijateljskih razgovora u PR odusstao je od iste.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Nacionalne penzije su u Srbiji priznate i sportistima koji su ih osvajali u dresu SFRJ pa redom kako god da smo se zvali

Azis Salihu je imao pravo i konkurisao za penziju ali posle određenih prijateljskih razgovora u PR odusstao je od iste.

Nacionalne penzije po osnovu trenutnih uspeha u sportu se dodeljuju automatski u skladu sa takmicenjima - to znam iz streljastva.

Iz vremena SFRJ, pa i SRJ odlucuju Komisije...

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...