Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Njima ovo odgovara, jer moze izazvati vandredne izbore. Ne znam kakvi su rejtinzi, ali bi verovatno bila formirana nova vlast od sadasnje opozicije. Mislim da bi to odgovaralo i kvinti, nova vlada, poslusnija.... 

Kurti je sebe zakopao kad je odbio da produzi rok za preregistraciju za deset meseci. I on u fazonu nece meni zapad odredjivati sta da radim.... ma vazi.. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

AV i Kurti su skoro pa sinhronizovani. Dugo godina je trebalo da Srbi sa severa prihvate rad u kosovskoj policiji i to je jedan od uspeha Briselskog sporazuma. I to je trebalo čuvati po onoj titovoj kao zenicu oka a ne prepustiti stvar stihiji. Sad mu treba na hiljade policajaca koji dolaze u nepoznatu i prilično neprijateljski nastojenu sredinu. To ne ide u dobrom pravcu.

 

AV i Kurti nemaju veze. AV je u dobrim odnosima sa OVK ekipom a Kurti nije iz te priče.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, djura.net said:

Kako si to zakljucio? Ne zajebavam, ozbiljno me zanima?

Nekako mu dodje kao njegov učenik, sledbenik. Prouči malo Demaćija, ako imaš vremena za gubljenje, i videćeš istu matricu. "Znam šta hoću, ali ne znam kako ču". Kod kosovskih Albanaca je Demaći imao status heroja, uglavnom zbog dugog boravka u zatvoru, kao politički zatvorenik. Glavna teza, nakon izlaska iz zatvora je bila ustvari kritika Rugove, koji je želeo mirno razrešenje kosovske krize....Albin Kurti mu dodje Adem Demaći za sirotinju...

Kako si to zakljucio? Ne zajebavam, ozbiljno me zanima?
Ako si pomislio na ovu ekipicu oko Vjoše, Gervale...pa pta da ti kažem. Jedna od njih danas izjavi da Srbija ima teritorijalne pretenzije ka Kosovu....jedna od njih izjavi kako je situacija na Severu kao u Donbasu 2014. Neozbiljno je to, a pre svega već vidjeno.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Au sto su dosadni sa Kosovom. Pa ovo nema nigde...nema predaje, i bla, bla..

 

576886 obracanje javnosti. Kao sto Dodik sere da hoce srpsku da im uzme, ko? Ko zeli uopste Srpsku?? Milo kenja o Srbima i sve u krug.

A da se tih stotinak 'iljada ljudi sada iseli sa Kosova i svi dodju u Novi Sad. Baš bi bili drugi najveći grad u Srbiji.  

Link to comment
Share on other sites

Mi smo vec dobili 100k..nemoj vise ko Boga te molim..
Kud je 100, tu je još 100. Samo naterajte Žvalavog da potpiše što pre, da ne čekate. Doneće sa sobom sve svoje privredne aktivnosti, tako da se ne sekirate ni za budžet. Ni za šta. Sve oni to mogu sami. S tim što se oni poprilično medjusobno poštuju, i ne spominju gužnje crevo i uvrtanje jajca, i jedan za drugog daju sve....pa ti vidi gde ste da 10 godina. Doduše i ti beše dodjoš ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Klotzen said:

 

AV i Kurti nemaju veze. AV je u dobrim odnosima sa OVK ekipom a Kurti nije iz te priče.

Nisam napisao da su u vezi nego da su sinhronizovani a to znači da dobro koriste greške druge strane, ponekad stvarno deluje komično. Kad je pre neki mesec kurti poslao specijalce po brdima severa pa oni ostali u blokadi bez pomoći logistike u pomoć priskoci niko drugi do Rakić iz srpske liste i bukvalno svakog specijalca izvuče iz neugodne situacije. 

 

Edited by Don Juan
Citat obrisanog posta
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Nisam napisao da su u vezi nego da su sinhronizovani a to znači da dobro koriste greške druge strane, ponekad stvarno deluje komično. Kad je pre neki mesec kurti poslao specijalce po brdima severa pa oni ostali u blokadi bez pomoći logistike u pomoć priskoci niko drugi do Rakić iz srpske liste i bukvalno svakog specijalca izvuče iz neugodne situacije. 

Av i Ak namenski rade sve, i skupljaju poene kad je kome potrebno. U jako su dobrim odnosima oni. 

Link to comment
Share on other sites

Vjosa predsednica poziva Srbe sa Kosova da ne veruju u BG propagandu a nikako da im kaže kojim informacijama da veruju. Mozda nekoj tv ili radio stanici koju im je otvorila vlast iz Prištine ili medijima iz PR gde se i ne pomininju Srbi nego kriminalci i paralelne strukture. Ili mozda Al dzaziri koja menja nazive mesta na severu Kosova pa je Zvečan kod njih postao Zveqani 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Ma kakve srpske opstine, da kradu nas i njih. Srbi ne kontaju da ce im biti bolje pod Kurtijem..

Mislim da ne znaš o čemu se radi. Nemaš info i ne poznaješ situaciju "na terenu". Bilo je Opština, kao npr. Podujevo, koje je Srbija plaćala, a nikad se odbornici nisu sastali, nikakvu odluku doneli, ali plata je bila redovna. To je, hvala Bogu, ukinuto, kao i mnoge druge. Opština Gračanica, recimo, funkcioniše u punom kapacitetu i nije prestajala sa radom i njene odluke se primenjuju. U Gračanici funkcioniše i Dom zdravlja, koji je u zdravstvenom sistemu Srbije, PTT preko koje npr. penzioneri primaju penzije u srpskoj valuti. Kako poštanska vozila sa novcem dolaze do Gračanice? Kosovo ima medjunarodni telefonski pozivni broj, ali kad zovete iz Srbije, nije potreban taj medj.pozivni broj već samo 038 kao i što je bilo ranije. Snabdevanje Doma zdravlja, odnosno Kliničkog centra ide normalno, plate se dobijaju iz Srbije, a za lečenje je dostupan i Srbima i Albancima i ostalima iz tog kraja i niko ne pravi problem. Dobro, ponekad neko na Merdaru zacepi pa traži carinu na lekove i potrošni materijal, ali msnje vipe sve odlično funkcioniše. Znači može se, kad se hoće....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Mislim da ne znaš o čemu se radi. Nemaš info i ne poznaješ situaciju "na terenu". Bilo je Opština, kao npr. Podujevo, koje je Srbija plaćala, a nikad se odbornici nisu sastali, nikakvu odluku doneli, ali plata je bila redovna. To je, hvala Bogu, ukinuto, kao i mnoge druge. Opština Gračanica, recimo, funkcioniše u punom kapacitetu i nije prestajala sa radom i njene odluke se primenjuju. U Gračanici funkcioniše i Dom zdravlja, koji je u zdravstvenom sistemu Srbije, PTT preko koje npr. penzioneri primaju penzije u srpskoj valuti. Kako poštanska vozila sa novcem dolaze do Gračanice? Kosovo ima medjunarodni telefonski pozivni broj, ali kad zovete iz Srbije, nije potreban taj medj.pozivni broj već samo 038 kao i što je bilo ranije. Snabdevanje Doma zdravlja, odnosno Kliničkog centra ide normalno, plate se dobijaju iz Srbije, a za lečenje je dostupan i Srbima i Albancima i ostalima iz tog kraja i niko ne pravi problem. Dobro, ponekad neko na Merdaru zacepi pa traži carinu na lekove i potrošni materijal, ali msnje vipe sve odlično funkcioniše. Znači može se, kad se hoće....

To sto ti pises je nebitno za celokupni kriminal koji rade. Ne znam sto se pravis tosha.

 

Ne kazem da se ne radi i nesto dobro, ali sa druge strane...svakome u okruzenju je ili bi bilo bolje bez nas.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

To sto ti pises je nebitno za celokupni kriminal koji rade. Ne znam sto se pravis tosha.

 

Ne kazem da se ne radi i nesto dobro, ali sa druge strane...svakome u okruzenju je ili bi bilo bolje bez nas.

O kom kriminalu, konkretno ?

Ti sada pišeš nešto uopšteno bez konkretnog, a to je ništa drugo nego floskula. 

 

U "okruženju" se mi ništa ne razlikujemo od ostalih. Sa vrlinama i manama. Nebitne nijanse su u pitanju. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Ma kakve srpske opstine, da kradu nas i njih. Srbi ne kontaju da ce im biti bolje pod Kurtijem..

Aha ti iz tvoje fotelje znaš šta je bolje😝 posle kad te uhvatim sa rukama u pekmezu bice opet "nisam to napisao"

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Aha ti iz tvoje fotelje znaš šta je bolje😝 posle kad te uhvatim sa rukama u pekmezu bice opet "nisam to napisao"

Sto nisi ostao dole? Evo ziv nisam da cujem.

 

Drugaricin muz se upljuva da proda zemlju Albancima. Samo ga hebe sto dele njih tona.

 

Niki se dole nece vratiti sve da vrate Kosovo. I to vam je tako.

 

Nislija prica o ambulanti u Gracanici..strasne stvari. Vamo ovi kradu milione svakodnevno..kad se setim da je Covic pravio kuce 1k evra kvadrat..u pravljenju..miljiarde su pokrali tamo, vrv su blizu triliona xD

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...