Jump to content

Wimbledon 2024


Elias

Recommended Posts

Pola sata kopam linkove za Medvedeva, i naravno da sam propustila TB dok nađoh neki koji radi. Ovaj strim što sam trenutno ukačila ima grčkog komentatora, milina jedna :classic_biggrin:

 

Edit: je li moguće da je Đere opet izgubio u 5 setova :frusty: zaspala sam krajem trećeg, sreća da se makar dodatno ne nerviram.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

U meču koji je započeo jučer, Felix je vodio 2-0 u setovima i prosuo 4 meč lopte (dvije na svom servisu) u tiebreaku trećeg seta protiv Kokkinakisa. Ne treba puno mozgati da se zaključi da je na kraju izgubio meč.

 

McDonald je također jučer imao dvije meč lopte u TB-u četvrtog seta (jednu na svoj servis) protiv Ruusuvuorija, na kraju je i on izgubio.

Fognini iznenadio Ruuda, za one koji ne prate tenis (šokirala me kvota na Fabija kad sam vidio).

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Ubi ga Fils u drugom setu. Jeste da voli da ide u pet setova na Vimbldonu, ali kako se sad cini nema mu povratka.

Verovatno si samo ti mogao da ga spaseš, baš da vidimo :classic_biggrin:

Sad tek vidim da je Dimitrov uspeo da izgubi set u kome je dvaput imao brejk prednosti, a drugi put i servirao za set, ja bila ubeđena da ga je odavno dobio :classic_wacko:

 

Jao, šta ovo uradi Hurkač, izgleda se dobro sredio, ne može da ustane :default_sofa:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Hurkač je stvarno budala. Ajde rešio da proba da nastavi meč na jednoj nozi pa kako bude, i jeste bio poen za set, ali on se za teškom loptom bacio na isti način kako je upravo pao i povredio to koleno :ajme: naravno da posle toga više nema priče.

Nadam se da će se opraviti brzo kao i Novak i da nije nešto gore.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Hurkač je stvarno budala. Ajde rešio da proba da nastavi meč na jednoj nozi pa kako bude, i jeste bio poen za set, ali on se za teškom loptom bacio na isti način kako je upravo pao i povredio to koleno :ajme: naravno da posle toga više nema priče.

Nadam se da će se opraviti brzo kao i Novak i da nije nešto gore.

Da baš sam video malopre, deluje da je nešto kvrcnulo dok je probao da ustane, samo ateriranje posle parade nije delovalo toliko opasno u prvi mah.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...