Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

Posted (edited)

Dobar Novak - ali "samo" dobar - što je nekad bilo ok u ovim rundama na slemovima - sad je lutrija hoće li i koliko podići formu...

Evo napravi Erber brejk - nekad to nije moglo da bude tako lako...

:smiley59:

Edited by Besni lala
lako
Link to comment
Share on other sites

Meni ne izgleda tako uopste, sasvim solidno igra, lepo pogadja teren gde zeli (i gde treba), drop radi kao sat (😯), servis takodje, TB odigran u najboljem maniru.

A i Erber igra za sve pare.

Nego, ssd mi pade na pamet, kakvo je to drhatanje ruke koje se pominjalo u Zenevi?

I ovde se bas znoji, a oprema ne sakriva to, ovo mi izgleda kao najgori outfit jos tamo negde od ST zmaja 🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barker said:

Meni ne izgleda tako uopste, sasvim solidno igra, lepo pogadja teren gde zeli (i gde treba), drop radi kao sat (😯), servis takodje, TB odigran u najboljem maniru.

A i Erber igra za sve pare.

Nego, ssd mi pade na pamet, kakvo je to drhatanje ruke koje se pominjalo u Zenevi?

I ovde se bas znoji, a oprema ne sakriva to, ovo mi izgleda kao najgori outfit jos tamo negde od ST zmaja 🤔

Za outfit se slažem, ali to sam znala, bilo je na tviteru.

Al taj stav, to kako hoda, baca loptu dok servira, sve je to kilavo.

On je trebalo da pojede ovog za doručak, ako prođe večeras, može da se pakuje kući, sledeće kolo neće proći.

...i samo ga servis drži.

So to sam urekla sad :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Eto, nekom se sviđa, zapravo, mnogima se sviđa.

Meni je Danilova oprema bolja, samo što je bilo ružno sa helankama, a Grišu nisam videla.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Zaboravio sam da Busta postoji, razbio ga Navone.

Fricko rasturio Koriu posle prvog seta koji nisam gledao, ovo ostalo je izgledalo dobro, njegovo standardno izdanje na sljaci gde se dobro krece i pogadja. Drugo kolo protiv Lajketa ce biti zanimljivo, a onda potencijalno Kokinakis-Cepieri. Velika sansa za drugu nedelju. Cak i Ruud u 1/8 potencijalno ne deluje nepremostivo, iako je jak.

 

Bez nekih iznenadjenja za sada, ocekivao sam da Zverev dobije Nadala al pisaste da je bio odlican mec, sad mi zao sto ne gledah... Deluje da ce biti jak turnir u smislu da ce najjaci stici do svojih duela, no jos je rano...

 

McLe, sta mislis Fricko ili Duci ?

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Gofin je rekao da je neko pljunuo zvaku na njega i uopste izogovarao publiku na RG da je postala uzasna kada se igra sa tj protiv francuza, da to postaje kao fudbalska utakmica.

Pouille s druge strane pravda francusku publiku sa argumentom da isto tako kada se igra DC svi navijaju za svoje ... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, delgado said:

Zaboravio sam da Busta postoji, razbio ga Navone.

Fricko rasturio Koriu posle prvog seta koji nisam gledao, ovo ostalo je izgledalo dobro, njegovo standardno izdanje na sljaci gde se dobro krece i pogadja. Drugo kolo protiv Lajketa ce biti zanimljivo, a onda potencijalno Kokinakis-Cepieri. Velika sansa za drugu nedelju. Cak i Ruud u 1/8 potencijalno ne deluje nepremostivo, iako je jak.

 

Bez nekih iznenadjenja za sada, ocekivao sam da Zverev dobije Nadala al pisaste da je bio odlican mec, sad mi zao sto ne gledah... Deluje da ce biti jak turnir u smislu da ce najjaci stici do svojih duela, no jos je rano...

 

McLe, sta mislis Fricko ili Duci ?

Da nije naleteo na Zvereva, dobre su šanse da bi prošao, čak i na Novaka ili bilo koga drugog iz top 10.

Zar se Busta nije povukao?

Karenjo?

 

Link to comment
Share on other sites

U intervjuu pre Rolan Garosa je pricao da zeli da se javi. Imao je problem mozda slican Djokovicu, povredu lakta koji je pokusao da zaleci bez operacije pa je na kraju ipak morao na operaciju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...