Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

On 2/2/2024 at 1:02 PM, Magia said:

Thibs, cuj me! 

Trejduj Randlea i Mich Roba za neke pikove a ostavi duo Harstajn Achiuwa da osvojis prsten sa njima! 

 

 

Pojavljuju se pajaci, cirkuzanti.

 

Magia Madjenica, potpuni bezveznjak koji sluzi da zamajava fantazi narod.

 

Thibs, cuj me !

 

Pazi tebe ce da cuje. Pogledajte ovaj post, pogledajte ovaj avatar.

 

Pogledajte ovaj dres. Pogledajte na sta lici ovaj avatar.

 

Kada moj avatar bude ovako licio, ocelavio i otromboljio se i poruzneo nikad se na forumu necu vise pojavljivati.

 

Pogledajte njega, pogledajte ovo, on porucuje Tibsu.

 

Sto mu nisi porucivao pre 5 godina kad je bio u Minesoti, kad si zaboravio svog @Fat Zadd

 

Gde si tada bio, da porucis Tibsu.

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Cestitke @Itachi Uchiha na nezasluzenoj pobedi 😄

 

Opet cele nedelje bez prvog i petog pika, a treci i cetvrti propustili ukupno 3 tekme plus neka sitna druga odsustva, i iako sam cele nedelje vodio i to ubedljivo na kraju ubedljiv poraz. Izgubio fg% za 0.5%, 2 trojke manje, 2 blokade manje (Lilard doneo pobedu sa 2 blokade :roflmao:

 

Opet u zoni ispadanja iako imam verovatno najbolju C liniju, a uz njih Lamela, Maxey, Mikala i Kuzmu, bas  tuga sta su mi povrede uradile. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2024 at 10:34 AM, Zvezdinho said:

@LayupFromTheMidget treba da se namesti nas trade deadline posto stoji 4. mart. Trebalo bi neki dan nakon oficijalnog TD 8 .februrara, znaci nesto oko 10.2 ili neki sledeci termin koji dozvoljava, ti najbolje znas koje datume dozvoljava sistem.

uvek je usmeno, par dana posle pravog TD, sto znaci ponedeljak 00:00 je deadline.

 

Link to comment
Share on other sites

Uvek postoji mogućnost, ali činjenica da je vejvovan od jednog tako lošeg tima mu ne ide u prilog.

 

Moje mišljenje je da je njega Detroit hteo da se reši i putem trejda i čim su videli da ne mogu, šutnuli su ga odmah. Kada bi slučajno i došao u Memfis, ko mu garantuje minute nauštrb Gilijarda. Neka hirerhija mora da postoji.

 

Ja bih ga bacio na FA, biće za plej of i dosta moćnijih izbora.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dracarys said:

Uvek postoji mogućnost, ali činjenica da je vejvovan od jednog tako lošeg tima mu ne ide u prilog.

 

Moje mišljenje je da je njega Detroit hteo da se reši i putem trejda i čim su videli da ne mogu, šutnuli su ga odmah. Kada bi slučajno i došao u Memfis, ko mu garantuje minute nauštrb Gilijarda. Neka hirerhija mora da postoji.

 

Ja bih ga bacio na FA, biće za plej of i dosta moćnijih izbora.

 

 

 

Znaci da ga cuvam. Hvala Draki, pomogao si mi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...