Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

36 minutes ago, Cooper said:

Ali prošlogodišnja odluka u klubu da se produži Dobrić za 550k, a da DD mora još da se dokaže je jedna od jačih u novijoj istoriji.

Dobro, ima mi smisla za Kobru - aktuelni mvp finala aba lige, godinu dana ranije protiv buducnosti takodje pokidao finale (50 poena u prve dve utakmice), redovno odlican u derbijima, kod Radonje takodje igrao dobru kosarku i u El. Takvi igraci prosto osvajaju titule i trebaju ti, i srecom da je Zvezda imala nemali broj takvih pobednika u sistemu prethodnih godina. I stoji da je ove sezone u uzasnoj formi, ali verujem da ce opet u borbi za trofeje biti onaj stari. A ne bi skodilo i da pre toga dodje sebi, treba nam. 

 

Sa druge strane, nenudjenje Davidovcu neke jace i konkretne ponude jeste misterija. Kao i sve to sto se desilo sa Radonjom, Kalinom, Holinsom, DeDom... Mislim da je nasom greskom, da ne dodje do zabune.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Cooper said:

Odakle ste doveli Bentila?

Da nije za manje od milion iz Armanija.

Sinoć je bio ubedljivo najbolja četvorka na terenu, tako da ne igra sigurno za 650k kako želite da predstavite.

Brate, sve, sve, ali tvoja opčinjenost Bentilovom platom me impresionira.

 

Čovek bio backup opcija u Panatanaikosu 2 godine (i to ga Pedulakis poveo sa sobom iz Peristerija), pa došao u Armani koji je dobacio do plej-ofa a Bentil bio neki 7., 8. igrač sa prosekom od oko 14 minuta. To startovanje u Plej-ofu koje pominješ se desilo zbog povrede Melija, i pritom pričamo o 5 utakmica, naspram cele sezone gde je bio ništa više nego rotacijski igač. U 23 utakmice, samo 2 puta dvocifren.

 

I nimalo ti ne ide u prilog da takvom Bentilu "dodeljuješ" milion (ruku na srce, isto radiš i za Petruševa i Martina), jer primenom istih kriterijuma ćeš vrlo lako doći do toga da Panter, Ledej, Naneli, Papapetru, Exum (kao igrači očigledno znatno jačeg renomea) imaju plate koje se tebi nikako ne bi svidele. A koje su svakako dosta vece od miliona. Početnička greška sa tvoje strane, sam sebi "pucaš u kolena". 

 

I sam kendrick reče da je razlika između Ledeja i Bentila u nekoliko stotina hiljada, pa ti sad izračunaj za prvog pomenutog. 

Edited by Troteri
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Instinkt said:

Gojko sa ovakvim pošalicama ili šta je ovo već laka si meta. Ja kapiram potrebu za novim regrutima, pošto je prva ekipa brigadira imobilisana, al nemoj grlom u jagode

Ti se sad već ljutiš.

A samo sam te pitao za onu zakucačinu Lideja, brate!

Link to comment
Share on other sites

Sa Kampacom bi EL bila osvojena, bez njega grcevita borba za top8.

Sta vam rade?!

I posle kazu Bodiroga slucajno zamenio Govnomeua...

3 hours ago, necke said:

Jbg mi na mesto Davidovca dovedemo Bentila, komsije umesto Zagorca dovedu Ćaćapetrua. Sto bi rekao smirivac strasti, napravljena je prica da Partizan ima pare.🙃

Bentil sinoc odigrao partiju kakvu je Davidovac mogao samo da sanja u gostima u el.

Link to comment
Share on other sites

Jedna od najboljih odluka u istoriji KKP je da se ne igra KLS.


Kako ljudi sastavljaju saopštenja u ime svih klubova u državi dovoljno govori kakva je situacija.

Imaš u ligi klub koji je "zauvek mlad" (zamrznut pa odmrznut), filijalu, porodično vođenje koje je po statutu zabranjeno, menadžerske prcije... ali ti tražiš izabcivanje najvećeg i najtrofejnijeg kluba kako bi odbranio ugled takmičenja.

KLS treba rasformiti i vratiti takmičenje pod ingerencije saveza, a bandu koja sastavlja ova saopštenja najuriti iz košarke.

To su jbt likovi koji jednom Kariju kažu da će biti obavešten.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace, pohvala za bracu grobare.

Nema upisa o gubljenju trenera Ivanovica, besmislenim rotacijama, pogrdnih naziva za samog trenera... drzimo nivo, i kad ide i kad ne ide. Nema upisa o meleonskim igracima koji daju 2, 3 poena, ispadaju iz rotacije... nema upisa o luksuzu da jedan Nedovic sedi na klupi, kao svojevremeno za Nuna Lija... respect!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...