Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Just now, Kronostime said:

1. Heh, da si slusao Sopove (Torlake) dole - ne bi imao to misljenje.

 

2. Jezik je ziva stvar i menja se sa vremenom.:s_d:

 

1. Sto se kod nas kaze, slusao sam ih pa sam ih preslusao, to mi je komsijski poddijalekat.

 

2. Nemoj da zezas, to mi do sad nije bilo poznato

🙂

...

Nego, da se mi munjevito vratimo na temu sporta. Jel onaj gospodin sto je danas ufacen sa bananama jos uvek u upravi KKP ili vise nije? Valjalo bi razjasniti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Prijatelj Mitar said:

 

1. Sto se kod nas kaze, slusao sam ih pa sam ih preslusao, to mi je komsijski poddijalekat.

 

2. Nemoj da zezas, to mi do sad nije bilo poznato

🙂

...

Nego, da se mi munjevito vratimo na temu sporta. Jel onaj gospodin sto je danas ufacen sa bananama jos uvek u upravi KKP ili vise nije? Valjalo bi razjasniti.

Nije vise clan uprave, no izdavac magacinskog prostora so po CG, sto po Srbiji, ali suska se po carsiji da je Keka Stojanovic strani investitor.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Nije vise clan uprave, no izdavac magacinskog prostora so po CG, sto po Srbiji, ali suska se po carsiji da je Keka Stojanovic strani investitor.:default_coffee:

 

Ne znam dal si primetio da izmedju vasih glavesina i banana ima neka tajna veza, nije ovo prvi put.

 

Mige je lepo rekao...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Ne znam dal si primetio da izmedju vasih glavesina i banana ima neka tajna veza, nije ovo prvi put.

 

Mige je lepo rekao...

 

 

Pominje se tu i Keka Stojanovic kao prva ruka.

Nego, ko drzi ovolike crveno-bele kranove po BGH20 i ostatku grada?

:default_coffee:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Uh kako nisam voleo ovu debelu verziju Vujosevica pre nego sto je otisao u CSKA. Posle kad se vreati mrsav cak mi je bio i simpatican. 

Just now, strah od vozova said:

Uh kako nisam voleo ovu debelu verziju Vujosevica pre nego sto je otisao u CSKA. Posle kad se vratio mrsav cak mi je bio i simpatican. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Danilovic ne gradi poslovno-stambeni kompleks na potezu Slavija - Manjez.

:default_coffee:

A kakve veze ima buda banana s tim?

Ili samo po obicaju pises i trolujes, pa povezujes stvari koje nemaju dodira.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

A kakve veze ima buda banana s tim?

Ili samo po obicaju pises i trolujes, pa povezujes stvari koje nemaju dodira.

Buda Banana nije vise clan uprave KKP - bio je clan komisije u vreme smene Danilovica i Vujosevica i prelaska na Pekovica i posle na O`100jah eru.

Buda "Banana" je u ovm postupku u Crnoj Gori priveden kao lice koje iznajmljuje svoje objekte na teritoriji Republike Crne Gore i Republike Srbije po zakonima obe nezavine drzave.

Isto kao kad ti izdas svoju garazu nekom za dobre pare koje ti placa - neces odbiti?

Sto ne odbiste Nebojsu Dr.. Covica pre 10 godina, nego potrcaste u zagrljaj istom, o tako preposteni i sveti?

Licemerje je ponekad neverovatno.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Losmi17 said:

Ti bukvalno ne znas gde bijes.

Ima hednoo mesto na internetu: otkucas u pretrazivacu www.google.com i u search liniji ono sto zelis da saznas.

O pravnim i imovinskim pitanjima  cu radije razgovarati sa upucenima u imovinsko pravo, tako da ispadas iz te diskusije prosto iz nepoznavanja pravnog postupka i prezumpcije nevinosti.

Zato, slobodan si da izlozis ovde svoje materijalne dokaze za tvrdnju i;i da, u suprotnom slucaju,  prihvatis da se udaljis odavde zbog krivoklestva.

Izvolite odbanu svog stava, a cenjeni sud Moderacije i publike ce proceniti ko je u pravvu i ciji su argumenti jaci,

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...