Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

Jel hocete da vam postujem emisiju B92 Stav. Voditelj Milovan Jovanovic. Gosti ( otvarate na sopstvenu odgovornost) :

 

Spoiler

DJV i Krlo.

 

Jedan od komentara na YT.

Spoiler

Milovaneeee,nece ti Andjus oprostiti ovaj pad u karijeri.

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

you-were-my-brother-i-loved-you-16116548\

 

Mada, ako cemo realno, Andjus je nakon sto su mu popustili stegu oko muda, imao emisiju sa Djukom 🤦‍♂️

Kako los osecaj kad gledas u sta se pretvaraju heroji tvoj detinjstva. Dobro, bio sam u kasnim 20-im kad je emisija bila u svom zenitu, ali kontate poentu 😄

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RatzenStadt said:

you-were-my-brother-i-loved-you-16116548\

 

Mada, ako cemo realno, Andjus je nakon sto su mu popustili stegu oko muda, imao emisiju sa Djukom 🤦‍♂️

Kako los osecaj kad gledas u sta se pretvaraju heroji tvoj detinjstva. Dobro, bio sam u kasnim 20-im kad je emisija bila u svom zenitu, ali kontate poentu 😄

 

 

Pa on je bio dobar sa Djukom jos pre nego sto su mu zavrnuli muda, jos od Radija Fokusa. Nego ja mislim da mu je Covic sredio da ne zaglavi u apsanu, posto je Andjus odustao da goni Covica nakon koverte.

 

Nego jel zna neko jel i dalje Andjus pise kolumne subotom u Alo-u. Ko ima skener nek pazaru u subotu da vidi, meni se skener nesto sjebao, treba na popravku da ga nosim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...